-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02814.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02815.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02816.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02817.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02818.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02808.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02809.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02810.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02812.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02813.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02803.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02804.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02805.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02806.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02807.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02798.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02799.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02800.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02801.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02802.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02793.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02794.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02795.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02796.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02797.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02788.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02789.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02790.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02791.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02792.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02780.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02781.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02784.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02785.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02787.jpg[/IMG]
-
:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02775.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02776.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02777.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02778.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02779.jpg[/IMG]
-
Leśne c.d. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02768-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02770-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02771.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02772.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02773.jpg[/IMG]
-
[quote name='Izabela124.']Bobik w tym czasie zajmował się rozkopywaniem nor mysich :lol:[/QUOTE] Bobik, pies polujący;)
-
Fajny ten kojec z Allegro. A ten poprzedni wygląda bardzo porządnie. zdjęcie urocze:)
-
uroczy szczylek:loveu: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0385-1.jpg?t=1350842979 Bardzo ładne zdjęcia, pozy kotów rewelacja:):)
-
Aaaa, a ja myślałam, że uciekał od Bobika;)
-
[quote name='Izabela124.']Dołączam do pytania :) [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC09445.jpg[/URL] przednie łapki do tyłu i tylne i będzie idealnie :)[/QUOTE] Zgadzam się:)
-
U nas mgła była do wczesnego popołudnia, a teraz chyba też jest mglisto..... Ładne fotka:)
-
No fakt, musisz na Oskara uważać.
-
Fajne [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_0026.jpg[/url] uciekam;) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_0032.jpg[/url] z rozwianym włosem.... [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_0043.jpg[/url]
-
Piękny apartament:)
-
Mam nadzieję, że u Ciebie jest wszystko ok.
-
[quote name='biscuit']witamy się :) piękne zdjęcia :) Ech... te kleszcze :roll: Ale sprawdzanie sierści Twoich puchatków trochę chyba zajmuje, nie? ;) Ja u swojego DON-a mam z tym problem, a ma stosunkowo krótką sierść. Jednak te gadziny w różnych miejscach się wbijają :shake: pozdrawiamy :)[/QUOTE] Witamy, witamy:) Trochę, ale ostatnio, na szczęście ich nie ma. [quote name='Buszki']O,opieńki....:) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02745.jpg[/URL][/QUOTE] Tak myślałam, że to opieńki...jeden człowiek zbierał je w lesie i stąd moja "ogromna" wiedza na temat grzybów:evil_lol: [quote name='bety']uśmiechnięta paszcza :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02735.jpg[/URL] Miłego dzionka Pzdr[/QUOTE] Ano;) Dzień niestety do wybitnie udanych nie należał....Nie byliśmy na szkoleniu, ja dogorywam drugi tydzień, a mój zastępca, w osobie Marysi, wstał rano z gorączką....:diabloti::angryy::shake: A miałyśmy takie fajne plany na dziś..... [quote name='Angi']fajne fotosy :D[/QUOTE] Dziekować:) [quote name='unikatowydiament']Chłopaki:loveu:[/QUOTE] Aha:lol: [quote name='Ptysiak']Jak dużo zdjęć :loveu: Jak im ten las pasuje, komponują się w niego idealnie :) Miłej i słonecznej niedzieli ;)[/QUOTE] Do lasu chodzimy dwa razy dziennie, ale jak pomyślę, o zmianie czasu, to......:shake::shake::shake:
-
I O to chodzi, żeby dzieci były lepsze od rodziców;)
-
Gratulacje dla Sajduchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiamy niedzielnie:)