-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
.............................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03994.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03995.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03996.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03997.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03998.jpg[/IMG]
-
.................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03986.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03988-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03989.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03991.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03993-1.jpg[/IMG]
-
................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03981.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03982.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03983.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03984.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03985.jpg[/IMG]
-
............................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03975.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03976.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03978.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03979.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03980.jpg[/IMG]
-
........................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03970.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03971.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03972.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03973.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03974.jpg[/IMG]
-
........................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03965.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03966.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03967.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03968.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03969.jpg[/IMG]
-
Włocławek finały c.d [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03960.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03961.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03962.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03963.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03964.jpg[/IMG]
-
Klatka z cienkiego czy grubego drutu? Pomóżcie wybrać
M&S replied to Hej's topic in Klatki, kojce i budy
Ciekawe, co Ci odpisze... -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
M&S replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dostała, dziękuję:) -
[quote name='Izabela124.']Fajna fotorelacja z Włocławka :)[/QUOTE] Dzięki, jeszcze będą foty;)
-
[quote name='dOgLoV']mietowych nie lubię , latem teściowa mnie chciała nimi otruć , mało tego to były lody czekoladowo miętowe :mdleje: jak ja sie męczyłam żeby to zjeść :wallbash:[/QUOTE] Szkoda, że nie lubisz...
-
[quote name='Izabela124.']Fantatsycznie razem wszystkie się bawiły! Ale Kiss kocha tylko Chicago, bo znosi jego brutalny styl zabawy :D[/QUOTE] Bo Kiss nie jest mimozą;)
-
[quote name='dOgLoV']ładnie wyglądają :lol:[/QUOTE] I są smaczne, miętowe też dobre;)
-
Klatka z cienkiego czy grubego drutu? Pomóżcie wybrać
M&S replied to Hej's topic in Klatki, kojce i budy
Ja teraz z klatką nie jeżdżę... Ocynkowana jest mocniejsza, a czarna to pewnie farba. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Też tak myślę. Ogólnie te psiaki są super..Wiadomo trzeba z nimi popracować. Łatwego życia nie miały. Ale musimy dać rade:)[/QUOTE] Też tak myślę i baardzo Wam kibicuję! -
[quote name='dOgLoV'] orzechowe tak a różane hmmmm nigdy nie jadłam :oops:[/QUOTE] Różane są rewelacyjne, polecam Grycana:)
-
Klatka z cienkiego czy grubego drutu? Pomóżcie wybrać
M&S replied to Hej's topic in Klatki, kojce i budy
[quote name='Hej']Masz super mega drogą :) to by było ze 3 stówki z przesyłką, "odrobinkę" za dużo jednak :-?[/QUOTE] Bardzo tania nie była, ale wiesz, że najgorsze są pozorne oszczędności... -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Pan Ciekawski jest uroczy. Będą z niego ludzie, tak myślę;) -
Czekoladowe z kawałkami czekolady są mniam i jeszcze orzechowe i różane iiiiii................
-
Fajne grzywki :lol:
-
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
M&S replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Nutusia miszcz slowa ;)[/QUOTE] Wiadomo:):) -
[quote name='Gusiaczek']Dobrej nocki Szu :loveu:[/QUOTE] Idziesz już spać?
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Może sunia ma dość dogo;) -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
M&S replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Imię zostaje :) Co do Inki, to wiadomo - nie poddamy się, dopóki będzie nadzieja...[/QUOTE] Fajnie, że zostaje imię:) No wiadomo, nie można się poddawać! -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='damarest']Słodkie to jest... Teraz idę na spacer z nimi. Wrócę za 15 mi ;)[/QUOTE] Miłego spaceru:)