Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. .............................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03994.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03995.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03996.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03997.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03998.jpg[/IMG]
  2. .................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03986.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03988-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03989.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03991.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03993-1.jpg[/IMG]
  3. ................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03981.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03982.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03983.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03984.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03985.jpg[/IMG]
  4. ............................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03975.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03976.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03978.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03979.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03980.jpg[/IMG]
  5. ........................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03970.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03971.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03972.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03973.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03974.jpg[/IMG]
  6. ........................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03965.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03966.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03967.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03968.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03969.jpg[/IMG]
  7. Włocławek finały c.d [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03960.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03961.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03962.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03963.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03964.jpg[/IMG]
  8. Ciekawe, co Ci odpisze...
  9. [quote name='Izabela124.']Fajna fotorelacja z Włocławka :)[/QUOTE] Dzięki, jeszcze będą foty;)
  10. [quote name='dOgLoV']mietowych nie lubię , latem teściowa mnie chciała nimi otruć , mało tego to były lody czekoladowo miętowe :mdleje: jak ja sie męczyłam żeby to zjeść :wallbash:[/QUOTE] Szkoda, że nie lubisz...
  11. [quote name='Izabela124.']Fantatsycznie razem wszystkie się bawiły! Ale Kiss kocha tylko Chicago, bo znosi jego brutalny styl zabawy :D[/QUOTE] Bo Kiss nie jest mimozą;)
  12. [quote name='dOgLoV']ładnie wyglądają :lol:[/QUOTE] I są smaczne, miętowe też dobre;)
  13. Ja teraz z klatką nie jeżdżę... Ocynkowana jest mocniejsza, a czarna to pewnie farba.
  14. [quote name='Ladymonia0610']Też tak myślę. Ogólnie te psiaki są super..Wiadomo trzeba z nimi popracować. Łatwego życia nie miały. Ale musimy dać rade:)[/QUOTE] Też tak myślę i baardzo Wam kibicuję!
  15. [quote name='dOgLoV'] orzechowe tak a różane hmmmm nigdy nie jadłam :oops:[/QUOTE] Różane są rewelacyjne, polecam Grycana:)
  16. [quote name='Hej']Masz super mega drogą :) to by było ze 3 stówki z przesyłką, "odrobinkę" za dużo jednak :-?[/QUOTE] Bardzo tania nie była, ale wiesz, że najgorsze są pozorne oszczędności...
  17. Pan Ciekawski jest uroczy. Będą z niego ludzie, tak myślę;)
  18. Czekoladowe z kawałkami czekolady są mniam i jeszcze orzechowe i różane iiiiii................
  19. Fajne grzywki :lol:
  20. [quote name='Mattilu']Nutusia miszcz slowa ;)[/QUOTE] Wiadomo:):)
  21. [quote name='Gusiaczek']Dobrej nocki Szu :loveu:[/QUOTE] Idziesz już spać?
  22. [quote name='Nutusia']Imię zostaje :) Co do Inki, to wiadomo - nie poddamy się, dopóki będzie nadzieja...[/QUOTE] Fajnie, że zostaje imię:) No wiadomo, nie można się poddawać!
  23. [quote name='damarest']Słodkie to jest... Teraz idę na spacer z nimi. Wrócę za 15 mi ;)[/QUOTE] Miłego spaceru:)
×
×
  • Create New...