Jump to content
Dogomania

Sabina02

Members
  • Posts

    9458
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Sabina02

  1. No wlasnie, bardzo malo jest w ogole Hawanczykow, na ulicach tez:shake: ... Nie moge tego pojac! One sa takie cudne! Ja nie wiem co ludzie widza w tych shih-tzu. Wlasnie wczoraj bylam u kuzynki ktora ma shih-tzu. Powiem Ci ze kompletnie mi sie przestaly podobac. Maja niemily w dotyku, taki twardy wlos. A oczy tez takie szeroko rozstawione i wylupiaste jak u zaby (mam nadzieje ze nikogo nie obrazam- ale to jest moja opinia). No i ten plaski, wiecznie sapiacy pyszczek...Nie wiem, moze tak mysle bo mam Hawanczyka a nie shih-tzu. Ale.... [SIZE=6][B]Ja kocham moje Hawanki!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  2. Morusku, nikt do Ciebie nie zaglada...:-( :-( :-(
  3. Wlasnie siedze na kompie i probuje rozgrysc te ogloszenia...:razz:
  4. Tak, to straszne ze tyle bidul musi cierpiec w schroniskach:-(. Czesto wchodze tu na forum na "Psy w potrzebie". Zal sie robi jak sie czyta te smutne psie historie. Na szczescie jest wiele wspanialych osob ktore robia co moga zeby ratowac te psiaki. Ja niestety niewiele moge z tak daleka. Fakt ze moge sie udzielac tu w USA, ale jednak tu te psiaki maja i tak lepsze warunki niz w Polsce. Wyslalam troszke kaski na fundacje dla pieskow w Polsce, ale to niestety wszystko co jestem w stanie dla nich zrobic:shake:. Prosilam Roberta ze jak pojedziemy znowu do Polski zeby zgodzil sie wziasc ze schroniska jakiegos kundelka dla nas, ale mnie opieprzyl :placz: . Nie pozwoli mi na trzeciego psa:-( . Iwonko, jesli wiesz o jakies osobie ktora przygarnelaby psiaka, a nie stac jej na Twoje cudne slicznotki, to daj mi znac prosze. Ja wyszukam jakiegos bidulka w potrzebie... Bardzo sie ciesze ze jestes odpowiedzialna osoba i ze nie sprzedasz pieska byle komu. To wspaniale ze nie patrzysz tylko i wylacznie przez pryzmat zarobku, tak jak ci ktorzy sprzedali Majke do tego piep.....go sklepu zoologicznego...To jest wielka ulga ze sa jeszcze ludzie na swiecie tacy jak Ty, ktorym dlaszy los ich psiakow nie jest obojetny... Pozdrowionka
  5. Czy ci ludzie powariowali???? Powinni sie bic o taka piekna krolewne!!!
  6. Modliszka, czy Morusek ma jakichs obserwatorow na Allegro?
  7. Biedne cudenko:-(... ...ale dzieki Bogu znalezli sie cudowni ludzie ktorzy robia wszystko zeby Puni sie polepszylo. Gdyby zostala w tym schronie to nie wiadomo jaki bylby jej dalszy los. Ona naprawde ma szczescie! Cieszmy sie tym szczesciem razem z nia i dodawajmy otuchy jej nowym wspanialym wlascicielom aby mieli sile i checi przywrocic Punieczke do zdrowia...
  8. Ja tez nie obserwuje...no chyba ze tutaj!:evil_lol:
  9. Jeszcze nie mialam okazji zajerzec na te strony z ogloszeniami, ale jutro mam dzien wolny od pracy, to troche poszperam.... Morusku, glowka do gory! Bedziesz mial napewno swoj domek...
  10. :cool3: Witaj Iwonko, Moje urodziny sa 8-go lutego, wiec jestem wodnikiem :lol: . Pytalas o szampon dla pieskow. Ja uzywam szamponu dla szczeniat "Magic Coat" firmy Four Paws (maja tez wersje dla doroslych psow). Uwazam ze jest ok, ale moglby byc lepszy. Tak naprawde jeszcze nic innego nie uzywalam, wiec nie mam porownania. Ale bede niedlugo zmieniac szampon, bo moje sunie to juz kobietki z cieczka...:evil_lol: a nie szczeniaki. Narazie nie wiem na co zmienie, pobuszuje po sklepie i cos wybiore;). Posprawdzam sobie rozne szampony i mam nadzieje ze z biegiem czasu w koncu znajde ten wlasciwy. Nie wiem czy dobrze robie, ale ja kapie moje sunie bardzo czesto. Musze to robic, bo co rano zabieram je do lasku nad rzeke zeby sobie pobiegaly, i wracaja czarne !!! Codziennie musze je conajmniej splukac woda, a szamponem to myje je ze dwa razy w tygodniu. Nie obejdzie sie bez tego, bo moje krolewny lubia sobie poleniuchowac na kanapach i w naszym lozku:cool3: . PS. Pisalas ze rozmawialas z wlascicielka jednego z Twoich pieskow, Pania Monika. Bardzo sie ciesze ze Twoje cudenka trafiaja do dobrych domkow i ze masz kontakt z tymi ludzmi. To wazne zeby mialy kochajacy domek, bo niestety niektorzy ludzie nie sa warci psiaka:shake: ... Pozdrawiam!
  11. [quote name='Aga_Mazury']ja nie wiem....może my jesteśmy niewidzialni....halooooo padło pytanie od dwóch osób ...dlaczego został mu miesiąc i jaka alternatywa po tym miesiącu ?.....[/quote] Podobno Pani ktora ma go na tymczasie zgodzila sie go trzymac tylko do polowy lutego :-( ...Jesli sie domek nie znajdzie to chyba zostaje tylko.....(az nie chce dalej pisac):placz:
  12. Trzeba intensywnie dzialac, bo Iceowi zostal tylko miesiac czasu! Czy ktos dzwonil z ogloszen w sprawie Icea???????
  13. Dzieki Modliszka za telefon! jak znajde chwilke to przestudiuje te strony z ogloszeniami...
  14. [quote name='modliszka84']hmm.. miejscowych cioteczek tu brak niestety... :shake: spróbuje jakies fotki, musze sie "wystroic" roboczo i wtargnąc do boksu... nie wiem kiedy to bedzie mozliwe, bo ostatnio jestem tylko przelotem w schronie... niestety mam sajgon na uczelni :-([/quote] Dziekujemy!!! Bedziemy czekac cierpliwie... Miedzy czasie ja sprobuje nauczyc sie wystawiac ogloszenia tu i tam, to przestane chociaz tym dreczyc innych. Wiem ze jest wiecej stron z ogloszeniami, jak np. 4lapy.com i inne. Zobacze co moge zrobic. Tylko mam prozbe, kogo numer telefonu moge wstawiac? Na moj chyba nikt nie zadzwoni, bo to poza Polska...:roll:
  15. Kruszynka jest sliczna i slodka. Napewno jakis domek na Nia czeka:lol: ...tylko musza sie "zpiknac" razem...
  16. [quote name='supergoga']Jeszcze nie ale ja i tak pamiętam o Morusku. A co do tych z\djęć bez krat - byłoby super gdyby jakieś nowe sie dało zrobic.[/quote] Ja niestety jestem zbyt daleko od Pabianic, ale moze jakas kochana miejscowa cioteczka moglaby mu zrobic sesje zdjeciowa...:roll: Czy ktos nam w tym pomoze?
  17. [quote name='bursztynki']:multi: No to super że już biegunki nie ma.Wiesz z tego co wie to te wirusowe zdarzają się żadko, natomiast pokarmowe częściej, ale ja staram się nowości wprowadzać stopniowo i moje nie mają problemów, jedzą royalka, mięsko drób, wołowinke , czasem podroby (serca,wątróbke, żoLądki) twarożek i gotowaną marchewke,jabłko surowe uwielbiają , no i psie ciacha i kostki;) Pozdrowionka[/quote] Witaj Iwonko, Ja tez generalnie nie "szokuje" moich suniek jakimis dziwnymi potrawami. Karmie je wlasnie sucha karma "Royal Canin" (ktora oczywiscie wybrzydzaja). Poza tym daje im raz dziennie "Cesar", nie wiem czy jest to w Polsce. To jest takie miesko w puszce dla pieskow. Czasem kupuje inne gotowe psie potrawki. Daje im tez czasem szyneczke, kurczaczka, indyka, surowa marchewke, i inne "ludzkie" dobroci, ale tylko wtedy gdy nie sa zbyt mocno przyprawione. W kazdym razie napewno Maya nie miala tej biegunki od zatrucia, bo akurat wtedy przez jakis czas jadla tylko sprawdzone rzeczy...Ale juz jest zdrowiutka! Podesle Ci kilka zdjec Dejzuni i Majki niedlugo, bo ten aparat co kupilam doprowadza mnie do szalu! Robi zdjecia z jakims 2-3 sekundowym opoznieniem. A moje cudenka nie chca pozowac tak dlugo:evil_lol:! W lutym mam urodziny (33 lata:placz:), i juz kazalam sobie kupic nowy aparat cyfrowy z tej okazji;) to beda super zdjecia! Pozdrowionka!
  18. [quote name='pajunia']Modliszko, czy bylaby jakas mozliwosc zrobienia psiakowi zdjec bez krat?[/quote] Pajunia, czy cos z tego wyniklo?
  19. [quote name='supergoga']Fajny jest Morusek. Pokażę go także Pani która w lutym chce przygarnąć psiaka - w Poznaniu. Chce wydrukowac kilka potrzebujących psiaków. Czy widaomo, jak Morusek chodzi na smyczy, czy umie. Takie szczegóły musze wiedzieć żeby przygotować Panią na psiaka.[/quote] Czy Modliszka napislala priv do Ciebie??
  20. Ja tez pamietam i dopinguje...
  21. [quote name='Mysia_Zabrze']Nie no, bić się chyba nie będą :p Dzisiaj , albo jutro ma do mnie zadzwonić pierwsza Pani, aby już dokładnie omówić szczegóły adopcji :cool3: A druga Pani prosiła, że jesli ta pierwsza zrezygnuje to , żeby koniecznie dać jej znac :multi:[/quote] Ktorys z tych domkow musi byc Speranzuni!!!!:multi: :multi: :multi:
  22. Modliszka, czy jest mozliwosc sprawdzenia jak Morusek chodzi na smyczy? Moze schronisko by sie zgodzilo?
  23. [quote name='supergoga']Fajny jest Morusek. Pokażę go także Pani która w lutym chce przygarnąć psiaka - w Poznaniu. Chce wydrukowac kilka potrzebujących psiaków. Czy widaomo, jak Morusek chodzi na smyczy, czy umie. Takie szczegóły musze wiedzieć żeby przygotować Panią na psiaka.[/quote] Dzieki Supergoga! :multi: Co do smyczki, to moze ktos moglby sprawdzic jak Morusek na niej chodzi?
×
×
  • Create New...