Jump to content
Dogomania

Sabina02

Members
  • Posts

    9458
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Sabina02

  1. [quote name='Agnieszka(Visenna)'][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2098/pusiasta2sp8.png[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7203/pusiasta3vi4.png[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1821/pusiastabs3.png[/IMG][/quote] :placz: :placz: :placz: ---------- Lzy szczescia!!!
  2. Pitty, masz moze jakies nowe fotki Bandusia?
  3. Ja tez przekaze po Nowym Roku 65 zl na AFN dla Kruszynki... P.S. Rybc!a co mialas na mysli piszac "Rasowy = rodowodowy" ???
  4. [quote name='Niewiasta_21']Rozmawiałam wczoraj z pewną panią którą historia Ice bardzo wzruszyłai zastanawia sie czy nie wziąść go do siebie,bo akurat zastanawiała sie nad wzieciem jakiegos psa ze schroniska. Co prawda pies miał byc bardzo malutki,ale....Ice ją urzekł. Moze cos z tego wyjdzie.[/quote] Trzymam kciuki!!!:happy1:
  5. [quote name='Dzidziunia']slabo to widac moja 2 pocieche:P bo moje drogie na tym zdjeciu sa 2 psiaki:P moj kochany astek na ktoym mhm siedze a w raczce trzymam mojego malego yorka:P hehehe widzicie jakie psikusy:P[/quote] Ehhh, ja to jestem slepa....bo obydwa slabo widze...
  6. [quote name='Dzidziunia']nio jak wszystko bedzie tak jak ma byc to Derbis wejdzie w nowy rok jak krolewicz:P tylko krolewny bedzie mu trzeba poszukac:P kurcze nawet nie widzicie jakiego mam slicznego sliniaka w avarku:P paskudy:P[/quote] Zdjecie takie malutkie... slabo widac:-(
  7. [quote name='Mysia_Zabrze'][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/5104/dscf0035sp7.jpg[/IMG][/quote] JEJKU! Jakie cudo!!!!!!!
  8. [quote name='Dzidziunia']dziewczynki moje kochane cieszyc sie bedziemy we wtorek:-)) jak juz wszystko bedzie zalatwione i derbiatko bedzie w swoim łóżeczku:-)[/quote] Czekamy, czekamy ... byle do wtorku... :siara:
  9. Odwiedzamy, odwiedzamy i wciaz czekamy na nowe wiesci!
  10. [quote name='virginia']Pytałam sie w schronisku! Niestety nikt nic nie wie.:-( Chyba wszystko jest dobrze.[/quote] A ma ktos namiary do tego Pana ktory zabral Perelke? Moze bedzie mozna zadzwonic...
  11. [quote name='virginia']Nic nie wiem nowego![/quote] Czy moglby ktos sprawdzic jak sie Perelka miewa???
  12. [quote name='Dzidziunia']Sabinko nie placz juz bo utoniemy:P a amfibii nie mamy:P a jak utoniemy to kto bedzie bidulkom pomagal?:P[/quote] No dooobra, to se chociaz zatancze z radosci! :cunao:
  13. [quote name='Dzidziunia']yyy no tak Nowy Rok:P zupelnie o tym zapomnialam :-) w takim razie wtoreczek i wyciaganie derbiska:)[/quote] :placz: :placz: :placz: --------- Lzy szczescia!
  14. To super! Bede trzymala kciuki zeby sie udalo!
  15. [quote name='Rybc!a']Czemu nikt już się nie interesuje Kruszynką?[/quote] Rybc!a, Ja sie caly czas interesuje. Chociaz malo pisze na watku, to codziennie tu zagladam. Tylko nie bardzo mam jak jej pomoc, wiec nie rozpisuje sie bez sensu...
  16. Sliczna jest ta sunia! Przygarnelabym ja gdyby nie dwie przeszkody - moj maz i trasport do USA...:shake:
  17. Kiedys sie dziwilam ze Emir bywa taka zla na ludzi, ale teraz rozumiem Ja na 100%! Wlasnie sie dowiedzialam ze kilka lat temu mojej babci sasiad zatlukl lopata sunie innego sasiada (tamten oddal ja za flaszke wodki zeby ten sie jej pozbyl). Sunia skomlala z bolu!!! Nikt nic nie zrobil!!!!!! Sasiedzi patrzyli i moze cos pokrzykiwali ale nic ponadto nie zrobili!!!!!!!!!!! Moja 82 letnia babcia to widziala przez okno, ale bala sie interweniowac, bo to nieobliczalny facet (kiedys on oplul moja babcie w twarz)! Ja sie dopero teraz dowiedzialam o tym wszystkim, bo mieszkam za granica, a to bylo w Polsce. To jest skandal co sie dzieje na tym swiecie! Szalg mnie trafa!!!!!!!:angryy: :angryy: :angryy: Emi miala duzo szczescia ze zostala zabrana od swojego oprawcy i trafila na tak cudowna kobiete -Emir (Emir dzieki Tobie nie znienawidzilam jeszcze ludzi do konca). Niestety tamta sunia nie miala tyle szczescia i odeszla w agoni :-( :-( :-(
  18. [quote name='brazowa1']"sam sie wyleczy",taaak,tez to slyszałam. sarunia,kiedy znajdziesz odpowiedzialny dom?[/quote] Szkoda ze Ci "ludzie" tez sami sie nie wylecza za swojej glupoty!:shake:
  19. Jak on musi tesknic za swoim "panem"! :shake: Nie rozumiem, co Ci ludzie maja w tych glowach??? Jak mozna napisac swojemu najlepszemu przyjacielowi "Juz Cie nie potrzebuje"?? Szok!!!
  20. [quote name='wanda szostek']Przecież sunia jest u Emir. Zabrała ją ze schroniska w Białymstoku.[/quote] A kto mowi ze nie?
  21. [quote name='dusje']A moze lale dmuchana z sexshopu ufundowac zoofilowi i w ten sposob oszczedzic inne suczki? Pytanie czy spodoba sie mu taka panienka?[/quote] Najlepiej to jakby skonczyl za kratkami i wspolwiezniowie dostarczyli by mu takich samych "wrazen" jak on tej suni!!! :pissed: :angryy:
×
×
  • Create New...