-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
[quote name='modliszka84']oj Morusku, Morusku.. powoli trace nadzieję...:-( dla Ciebie potrzebny najlepiej domek z ogródkiem... i cierpliwy Pan czy Pani... którzy nie boja sie brać starszego pieska... tylko czy tacy są gdzies....?:shake:[/quote] No Modliszko, tak latwo to Ci nie bedzie z ta utrata nadziei, bo ja jestem uparta kobitka:evil_lol: ...tak latwo nie odpuszcze...:cool3: Wiesz ile jest jeszcze ogloszen do zawojowania przez Moruska???:loveu: Znajdziemy mu domek napewno!
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Halo Kosmus...mam dla Ciebie nowe ogloszonka! [URL]http://ogloszenia4you.pl/ogloszenia-kategorie.php?strona=kategorie&ogloszenia=Natura[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=8320[/URL] :multi: :multi: :multi: -
[quote name='bursztynki']Sabinko, to maszynka specjalna dla psiaków:mad: ale tylko z nazwy.U nas zima pada ,wieje mrozik.U nas super fryzjerów jest mało, w lecie poszłam obciąć Yoreczke to mi ją tak obciachała że wstyd(to ja lepij potrafie)Salonów psich fryzjerów jest coraz więcej , ale co do jakości ich usług:crazyeye:[/quote] Bo ta branza jest pewnie w Polsce stosunkowo nowa, ale ze wzrostem konkurencji bedzie musiala wzrosnac i jakosc serwisu....:cool3: . To tylko kwestia czasu...
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marka']Nikt nie dzwoni po małego śliczniaka :shake: dobrze, że ma chociaż dogo-ciocię Sabinę, która go winduje na górę listy :calus:[/quote] Beda dzwonic, zobaczysz...:lol: Ogloszenia dopiero co byly wstawione. A na tym nie skonczylam, bede wklejac do oporu...:razz: . -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Azorkowe/Kosmo05.jpg[/IMG][IMG]http://www.havanese.org/gallery/adult5.jpg[/IMG] [B]No kto zgadnie? Ktory to ja, a ktory moj kolega Bichon Havanais???? A moze to moj brat blizniak??? :siara:[/B] [B]:siara::siara:[/B] -
Jedno mnie tylko martwi z tymi namiarami...Gdy ktos z ogloszen Aldunie zaadoptuje, to skad ja sie dowiem??? Bede szukac dalej, a Aldunia juz bedze lezala u kogos w lozeczku...:sleep2: Moze ktos mi da imie i tel jakies wolontariuszki z Mielca do wstawiania w ogloszenia, ktora by mogla nam na dogomania zdawac relacje???? Jest ktos chetny???? Blagam!!!! :modla:
-
[quote name='bursztynki']:evil_lol: Oj nagrabiłaś sobie! Ja wczoraj obciełam moją hawanke Bianke (tą co ma szczeniaczki)oj była taka grzeczna , a teraz tak śmiesznie wygląda w krótkich włoskach, jak szczeniaczek.Oczywiście kupiłam maszynke która jest do d.......Normalnie sprzedają szmelc:mad:[/quote] Haha! Czy ta maszynka jest spiecjalnie dla psow?? Ja probowalam Majke zgolic (jak ja tylko kupilam) maszynka do wlosow dla ludzi....ale tez niestety nic z tego nie wyszlo. Nie dosc ze ta maszynka nie chciala golic, to jeszcze Majka o malo nie dostala zawalu ze strachu...:roll:. Wiec, w koncu poscinalam ja nozyczkami. Mialam ja zabrac do fryzjera, ale na poczatku to ona sie tak wszystkiego panicznie bala, ze chcialam jej oszczedzic dodatkowego stresu. Daisy natomiast byla u super fryzjera dla psow, bo to przeciez dama...:evil_lol: PS. A tak apropos Twojej maszynki, to znam taki cytat z zycia wziety: [I]"Wszystko jest do d..., tylko pasta jest do zebow"[/I]...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[B]Kosmo w kolejnych ogloszeniach:[/B] [URL]http://www.adopcje.org/adopcja3603.html[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=24694&id_kat=11[/URL] -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bodziulka']jakby się tak bliżej przyjżeć, to można by powiedzieć, że na fotkach są bracia bliźniacy ;)[/quote] Conajmniej! Ja to bym nawet powiedziala ze to ten sam pies! Kosmo teraz, i Kosmo za jakis czas juz u tego szczesciarza ktory go zaadoptuje...;) Halo Szczesciarzu!!!! Gdzie jestes:candle: ??? Popatrz jakie Cudo czeka na Ciebie!!! -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania-Sonia']Wczoraj, jak zobaczyłam ostrzyżonego Kosma to skojarzył mi się taki obrazek psa rasy bichon frise, też taki śmieszny pucatek :lol: A tu jeszcze lepiej - bichon havanais!!!! Kto by przypuszaczał! Taki arystokrata!!! :cool3: :siara:[/quote] Nasz arystokrata znajdzie napewno arystokratyczny domek...i bedzie sypial w lozeczku i zajadal pysznosci....i bedze miziany, tulony i calowany, bo zasluguje na to...:loveu: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Sabina02 replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Kochane Ludziki, zagladnijcie tutaj prosze:modla: : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39246[/URL] -
Wiesz Iwonko, to nie jest jakas ozdobna ksiega w twardej oprawie, ale ma mnostwo przydatnych informacji i jest bardzo praktyczna... Dzisiaj musialam wyczesac koltunik Daisy, ktory jej sie zrobil nawet nie wiem jak i kiedy, bo je czesto czesze. Oj nie lubila nie!:razz: