Bea,
Probowalam juz sie nie wypowiadac na forum na temat tego zajscia z Emir, bo nie po to tu zagladam, ale widze ze temat jest dalej podtrzymywany, wiec na zakonczenie powiem tyle...
Ja sie nie bocze, tylko poprostu bronie przed bezpodstawnym atakiem na moja osobe. To ze po tym swiecie chodzi tyle podlych i zlych ludzi to naprawde nie powod zeby sie na mnie wyzywac..."To nie ja bylam Ewa..."
A stresy to wiekszosc ludzi ma, i Emir i ja i pewnie Ty, wiec pisanie ze sie jest aroganckim ze stresu to jest marne usprawiedliwienie. Ja chce tylko pomoc tym psiakom jak moge, nie skazywac ich na cierpienie.
Na tym zakoncze ta bezsensowna dyskusje, bo nie jestem tu dla dla afer i kazdy nastepny post na ten temat bedzie przezemnie ignorowany.
Pozdrawiam wszystkich!
P.S. A Emir powinna zauwazyc ze jestem z Nia a nie przeciwko Niej.