Jump to content
Dogomania

Sabina02

Members
  • Posts

    9458
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Sabina02

  1. Krecinka wyglada coraz piekniej!:loveu: :loveu:
  2. To jest najgorsze....gdy sie narobi nadzieje...i potem co? Dupa zbita! :shake: Ten nick "Dzidziunia" jest bardzo trafny! Zero odpowiedzialnosci... :angryy:
  3. Oj, az sie poplakalam ze szczescia po klawiaturze! :placz: :placz: :placz: Powodzenia Gryzeczku!!!!!!!!! P.S. Korzystajac z okazji chcialabym pochwalic sie nowym (chyba pierwszym) bannerkiem Moruska, ktory zrobila pewna cudowna osobka pod nickiem *Luthien"...
  4. [quote name='ciapuś']:-( piesku nikt cię dzisiaj nie ogląda, szkoda,jesteś taki śliczny i mądry :-([/quote] Ja ogladam codziennie, chociaz rzadko pisze....;)
  5. [quote name='bursztynki']Sabinko , na szczęście moje psiaki nie miały biegunki, przyczyn może być wiele , najlepiej stwierdzi ti wet, ale byłaś i dał ci antybiotyk, i co :placz: nie przeszło?Naprawde chciałabym pomóc ale z takiej odległości nie dam rady.Dzsiaj dostałam miły telefon od Pani MONIKI która wzieła sunie hawanke (siostre Daisy)kremową.Sunia zdrowo się howa jest bardzo wesoła i kochana ,ciesząsięże wybrali tą rase , poprostu są zachwyceni charakterem i urodą hawanki.Bardzo się ucieszyłam że następna hawanka ma wspaniałą rodzine i jest kochana;) Mam nadzieje że poradzisz sobie z tą biegunką Majki.Pozdrawiam :buzi:[/quote] Witaj, Oczywiscie bylam u weta i powiedzial mi (a raczej powiedziala) ze to jest wirus. Majka dostala antybiotyk i juz jej na szczescie przeszlo:multi: . Zapomnialam tylko dopytac sie weta, czy to sie czesto u psiakow zdarza i czy jest to cos czego powinnam sie czesto spodziewac:shake:...Wiesz, to sa moje pierwsze psiaki od 19 lat wiec wciaz sie ucze. Ostatniego psiaka mialam jako dziecko - sliczna czarna Cocker Spanielke Fige. Niestety jej juz nie ma wsrod nas:-( ... Pozdrawiam!
  6. Morusku kochany, wyslalam zamowienie na bannerek dla Ciebie... Hopaj do gory!
  7. [quote name='Rybc!a']Moja troska się już skończyła. Trzeba dziękować Neris. Wiecie co? Czasem, jak popatrzę na jej zdjęcia to mi się jakoś smutno robi...[/quote] Dziekuje Wam obydwu! Nie smuc sie...Napewno nadejdzie szczesliwy dzien dla Kruszynki...:smile:
  8. [quote name='Ania W']ha! Jednocześnie robię zestawienie innych węgrowskich psiaków, byłych towarzyszy niedoli Krecika...Trzeba bidom znaleźć domy... A Krecik to szczęściarz i teraz szczęście go na pewno nie opuści! :-)[/quote] Jestes niesamowita! ;)
  9. Ania, to jak Ty stukasz na tej klawiaturze z kciukami zacisnietymi? Wyzsza akrobacja...hihi...:evil_lol:
  10. Hurrraaa!!!:multi: :multi: :multi:
  11. Ja pracuje nad zalatwieniem banerka do podpisu dla Moruska. Zobaczymy czy to wypali. A moze Wy potraficie to zrobic???
  12. Iwonko, czy mozesz mi powiedziec (napisac) cos na temat tej biegunki u Majki? Czy Ty to czesto miewasz u swoich psiakow?
  13. [quote name='bursztynki']Cześć Sabinko , jak tam hawaneczki?Ja mam teraz trzy maluszki 3 tyg są takie słodziutkie , a jedna wygląda jak Dejzunia:loveu: kochane maluszki jedzą i śpią .Aż trudno uwieżyć że niedługo będą biegały i szczekały.Oj czas szybko płynie .A jak Maja jest już bardziej ufna do ludzi?:-o[/quote] Witaj Iwonko, Wiesz co? Daisy wczoraj dostala cieczke:crazyeye:. Czy to nie za wczesnie? Ona ma dopiero 7 i pol miesiaca! Myslalam ze dostanie troche pozniej. Maya byla o miesiac starsza gdy dostala cieczke. A co do Majki, to juz jest duzo bardziej ufna do ludzi. Wreszcze sie przestala bac Roberta. Ciagle leza sobie na kanapie w trojke - Robert, Maya i Daisy i sie przytulaja, a Robert je drapie na zmiane po brzuszkach. Takie slodkie pieszczochy! Teraz to mam urwanie glowy, bo nie dosc ze remont w domu, krew Dejzuni na podlogach, to jesze Majka dostala okropnej biegunki! Juz od czterech dni ma ta biegunke i robi po podlogach! :shake: Bylam oczywiscie u weta, dala mi dla niej antybiotyk, ale powiedziala zeby przeczekac jeszcze dzien lub dwa i jak samo nie minie to dac ten anytbiotyk. W ogole to Maya ma problem z oczkami, caly czas jej lzawia (bardzo). Weterynarz jej cos tam przetkal, dal tez jakies krople i masci do oczow. Wczoraj zostawilam za Majke u weta 430 USD (to jakies...hmm...1250 zl). No ale trudno, liczylam sie z tym kupujac psiaki. Daisy natomiast jest bardzo zdrowa sunka! Odkad ja mam to raz jako maly sczeniak zwymiotowala, bo cos zjadla z ziemi. I to wszysko, dzieki Bogu! Zadnych innych zdrowotnych problemow, odpukac. Ale wiesz co? Daisy to takie wariatuncio, ostatnio postanowila sobie ze bedzie biegac za jadacymi samochodami. Gdyby nie smycz, to by pedzila prosto pod kola...:evil_lol: Mam nadzieje ze jej to przejdzie, bo nie daj Boze komus sie wymknie przez nogi na zewnatrz bez smyczy i zachce jej sie polowac na auta :shake: ... Iwonko, koniecznie musisz mi przeslac fotki tego malenstwa ktore wyglada jak Daisy, w ogole wszyskich malenstw! Plisss!:lol: Pozdrawiam!
  14. Modliszka, Czytalam co sie stalo z Diego...Tak mi przykro:-( :-( :-(
  15. [quote name='pajunia']Sabinko raczej bym wolala nie wyadoptowywac starszego psiaka na 3 pietro. Co bedzie, gdy nie podola? Nosic go sie nie bedzie, jest spory. Ale psiakiem sprobuje sie zajac, moze cos innego sie znajdzie.[/quote] Pajunia, dzieki!!!!! Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy!:buzi:
  16. Znowu spadles? :-( Ja Cie nie opuszcze...:lol: Hop do gorki!
  17. [quote name='pajunia']Asia, po prostu uznalismy, ze ten domek w Bawarii jest lepszy, niz ten w Nadreni. Tam musialby po schodach na 3 pietro wchodzic i tego nie chcielismy, w bawarii nie ma tego problemu. To jest duzy dom z ogrodem, gdzie maluch nie musialby sie po schodach wspinac. Limuzyna juz jest w drodze po Gryzka. Jutro bedzie w nowym domku.[/quote] Pajunia czy wiesz czy Ci ludzie z Nadreni zaadoptowali jakiegos innego psa??? Moze by zechcieli Moruska: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30419[/URL]
  18. Gamoniu, ale przystojniaka z niego zrobilas! Cudenko! Najgorsze juz za nim (zimna buda w schronisku)...Teraz to poleci z gorki...;)
  19. [quote name='SAWA'][B]Te drogie kosmetyki są bardzo dokładnie komponowane z doskonałej jakości surowców[/B] ,więc jednak warto zainwestować w coś dobrego.kosmetyki specjalistyczne dla danego rodzaju sierści i koloru powinny spełniać oczekiwania klienta i dziwi mnie fakt ,że nie wszystkie[B] nawet[/B] [B]te bardzo drogie tych oczekiwań nie spełniają[/B].[/quote] :???: Dziewczyno, ale Ty sie motasz w tym co piszesz....
  20. Iwonko, no i tylko my tu rzadzimy:shake: ...Mam nadzieje ze to sie zmieni, bo aktywny watek jest lepiej widoczny;) ...Pozdrowionka...
  21. To ja dziekuje za troske o Kruszynke:lol: ...
×
×
  • Create New...