-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
15 kwietnia, 2007 Aldunia odeszla za TM... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Przegladajac strone internetowa Mieleckiego schroniska, natknelam sie na ta sliczna, smutna sunie. Niewiele o niej wiem, wlasciwie tylko tyle co wyczytalam na tej stronce. Cytuje: "ALDA-miła sunia z boksu 77, wiek: 4 lata, mieszaniec średniego wzrostu ALDA mieszka w schronisku od marca 2005. Została przyjęta jako pies bezdomny z Mielca. Sunia jest bardzo, bardzo smutna, spokojna. Zrezygnowana nie wierzy juz w swoje szczęscie i że dom się kiedys znajdzie. Jedyne szczęśliwe chwile spędziła ostatnio na rękach u Pana Kierownika podczas robienia zdjęć do strony. ALDA czeka na kogoś, kto ją pokocha w boksie 77. Jak długo jeszcze?” Popatrzcie jak mocno trzyma sie Pana kierownika, jak pragnie bliskosci czlowieka: Trzeba bidulke pokazac swiatu, moze ktos ja pokocha??? Pomozmy jej znalesc domek....:modla:
-
[quote name='mulinka']Jestem pewna, że gdzieś są wrażliwi ludzie, którzy gdyby tylko wiedzieli o istnieniu Moruska zaraz zabraliby go ze schroniska, wierzę, że tak się stanie. Widziałam wątek Moruska na forum schroniska w Łodzi.[/quote] Masz racje, dlatego bedziemy szukac dalej...:lol: Mulinka, widze ze jestes z Lodzi. Prosze, zajrzyj w ten watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39104[/URL] Dzieki:lol:
-
Modliszko, wiem ze jestes bardzo zajeta nauka, ale jesli bedzie cos konkretnego w sprawie Moruska to prosze daj znac. Wkleilam Moruska w sumie w 3 ogloszenia (plus Twoje 2) i w forum Lodzkiego schroniska. I dzialam dalej, wiec moze w koncu ktos zadzwoni...:candle: PS. Zycze Ci samych piatek w szkole ( nie wiem jaka jest teraz skala ocen, bo wyjechalam zaraz po podstawowce w 1989, a wtedy najlepsze byly piatki...tak, tak stara dupa jestem :lol: ). Staram sie byc na bierzaco, wiem ze potem dodali jedynki i szostki, ale w Polsce wszysko sie zmienia jak w kalejdoskopie...
-
Iwonka, nie zrozum mnie zle. Ja nie uwazam ze nikt kto ma male dzieci nie powinien miec psow. Wrecz przeciwnie, jesli dzieciaka sie oczywiscie pilnuje. Taka po prostu byla moja osobista decyzja...bo moja coreczka jest dosc uparta i krnabrna, i musialabym walki toczyc zeby psa zostawila w spokoju. A chcialam uniknac dodatkowego stresu i szarpaniny..ale przeciez dzieci sa rozne...:lol:
-
Ludzie sa jacys niepowazni :shake:. Ja to nawet nie kupwalabym psa majac 3 letnie dziecko...Ja uwielbiam pieski, ale nie mialam ich bo mialam male dziecko. Uwazalam ze musze poczekac az moja corka bedzie miala okolo 10 lat. I tak zrobilam:lol: ...Dzieki za pozdrowionka! Ja rowniez Was pozdrawiam i czochranice dla Twoich kudlaczy!
-
Bardzo prosze kogos z Lodzi o pomoc!!!!!!! Trzeba pojsc do schroniska dowiedziec sie wiecej o tym piesku, poznac go osobiscie. Ja podejme sie wklejania ogloszen na stronach internetowych, ale do tego potrzeba wiecej informacji. Potrzebny mi takze nr kontaktowy telefonu kogos z Was, bo jak wstawie schroniskowy i ktos zadzwoni do nich i powie "Ja w sprawie ogloszenia" to moga nie wiedziec co jest grane. Ja niestety nie moge swojego numeru udzielic, bo mieszkam za granica i nie wiem kto by chcial dzwonic za granice. Prosze, prosze pomozmy mu!!!!!
-
[quote name='Legion23']Microsoft Word: http://legion23.republika.pl/psy/aspekt.doc OpenOffice.org: http://legion23.republika.pl/psy/aspekt.odt Adobe Acrobat: http://legion23.republika.pl/psy/aspekt.pdf jeśli coś zmienić, poprawić, coś nie działa, nie wiecie jak ściągnąć, wydrukować itp. - piszcie do mnie na pw :) Wielkie dzieki!!!!! :calus: :calus: :calus: Dziewczyny drukujmy i wieszajmy gdzie sie da.....:modla:
-
[quote name='mulinka']modliszko, na stronie schroniska na Marmurowej powstało forum, gdzie można zamieszczać psy do adopcji: [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/forum/[/URL] koniecznie umieść tam Moruska i inne psiaki w potrzebie z pabianickiego schroniska. Na razie jest tam tylko kilka psów, bo forum świeżuteńkie![/quote] Dzieki! Morusek na forum schroniska w Lodzi: [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/forum/viewtopic.php?t=54[/URL]
-
Przegladalam dzisiaj strone internetowa Lodzkiego schroniska. Zauwazylam tam ta biedna, zrezygnowana psine. Sprawdzalam czy ma on moze swoj watek na dogomania- ale niestety...:shake: Nic o nim nie wiem oprocz tego co jest w opisie schroniska. Cytuje: "numer: 82 numer chip: 985120022342263 imię: Aspekt płeć: pies wiek: ok. 15 lat wielkość: srednia rasa: mieszaniec data przyjęcia: 2006-02-13 przebywa w boksie: boks 30 opis: Zmęczony życiem staruszek. Jest bardzo spokojny, łagodny, czasem przyjdzie do krat, żeby go pogłaskać, przy czym nie jest nachalny." Jest on oznaczony jako pies szczegolnie potrzebujacy. Oto jego fotki ze strony schroniska: Popatrzcie jaka to bida!!! Nie moglam go zignorowac...Czy mozemy sie o nim cos wiecej dowiedziec i jakos mu pomoc??? Tyle ciepienia widac na jego pysiu:placz: :placz:
-
[quote name='lethesse']o boze ten piez z Lodzi to jest dramat, patrzac na zdjecie samo sie poryczalam; o Jezu! kto mu to zrobil?[/quote] To jest 15 letni staruszek w Lodzkim schronisku:-( . Zajrzalam na strone internetowa schroniska i go tam znalazlam. Nie znalazlam watka na jego temat, wiec zrobilam go sama choc nie wiele o nim wiem: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39104[/URL] To jest watek Moruska, wiec usune fotke tego psiaka...ale mozemy teraz zajrzec do jego wlasnego watka...
-
Iwonka, czy to test dla mnie???? Jesli tak, to mysle gdy takie malenstwo warczy to chyba jest normalne, ale trzeba go tego oduczac (tak mi sie wydaje, bo majac moja [U]perfekt[/U] pod kazdym wzgledem Daisy, nie musialam tego doswiadczac). Na drugie pytanie odpowiedz jest: NIE! NIE! NIE! 3 letniemu dziecku nie mozna pozwolic na samodzielne zabawy z malym szczeniaczkiem. 3 letnie dziecko traktuje zwierze jak zabawke i moze zrobic szczeniakowi krzywde. Ja do tej pory kontroluje moja corke gdy sie bawi z psami, choc ona ma juz prawie 11 lat....Jesli z kolei chodzi o bezpieczenstwo dziecka, to 8/9 tyg. Hawanczyk nie jest zadnym zagrozeniem dla dziecka (najwyzej nasiusia na niego...hihi). Pozdrowionka!
-
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Sabina02 replied to Folen's topic in Już w nowym domu
...ale mu cudnie grzbiecik zarasta...:loveu: -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Czy cos w koncu ruszylo ze Speranza???? Juz 3 dni cisza!:shake: :shake: -
[quote name='bursztynki']:shake: U nas zimy nie ma, ale leje i bardzo wieje,aż psiaki nie chcą wychodzić na dworek siu siu i do domku:lol: A co dla mnie masz?Pozdrowionka i czochrańce dla hawanek[/quote] No, informacje o Hawanczykach mam dla Ciebie...:lol:
-
Nie mialam pojecia:oops: . Myslalam ze to specyfika psow (samcow). Nalepiej to jak robia to na spacerach przez moimi sasiadami...:evil_lol: :evil_lol: . Kurcze, musze im szybko streylke zafundowac:cool3: . Czy ktos wie czy te zachowania ustepuja po sterylce?
-
Dzisiaj u nas [U]wreszcie[/U] spadl pierwszy snieg (ale tylko tak tycio tycio). Poszlam do lasku i moje Hawaneczki poszalaly sobie w sniegu. Pierwszy raz go widzialy. Ale ciekawil je ten snieg!!!! Wachaly go, jadly, a potem jak zaczely wariowac to szok! Potem oczywiscie byla kapiel, bo juz im sie nalezala...niestety juz nie byly takie szczesliwe:evil_lol: ...
-
Tutaj masz narazie kilka linkow (niestety po angielsku): [URL]http://www.dogbreedinfo.com/havanese.htm[/URL] [URL]http://www.havanese.org/[/URL] [URL]http://www.akc.org/breeds/havanese/index.cfm[/URL] [URL]http://www.mts.net/~mckay55/main.html[/URL] Ale mam jeszcze cos, niedlugo dostaniesz....;)