Jump to content
Dogomania

Sabina02

Members
  • Posts

    9458
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Sabina02

  1. Oh! Sorki! Musialam cos przegapic...bo celowalam we te "bezpodpisowe" cioteczki:oops:
  2. [quote name='aisaK']Na Krasińkiego, a dlaczego pytasz?[/quote] ...bo jestem z Nowego Sacza, ale nie kojarze tej ulicy...
  3. [quote name='ewatonieja']trzymam kciuki za Canona :) [quote name='hanka456']Canon potrzebuje domu, nie dajmy umrzec mu w beznadziei. To tylko przysporzy jeszcze wiecej smutku, ktory klebi sie czarnymi chmurami nad lodzkim schroniskiem. Chcecie pomoc? Prosze o wklejenie Canona banerka w podpis...:loveu: Jesli nie potrafice, oto instrukcje: Najpierw podswietl banerek (trzymaj nacisniety lewy guzik myszki i pociagnij po banerku) i skopiuj go naciskajac na niego prawym kliknieciem myszki. Potem pod "Witaj, (twoj nick)" nacisnij "Prywatne Wiadomosci". Jak Ci sie strona otworzy to po lewej stronie zobaczysz "Panel Kontrolny". Pod nim nacisnij opcje "Edytuj Podpis". W tej opcji wklej (skopiuj) banerek i na dole nacisnij "Zapisz podpis"...i włala!!!! (to po francusku...hihi) Jesli ktos ma problem z podswietleniem banerka, to zacznijcie ciagnac myszka z prawej strony, jeszcze na szarym polu zanim zacznie sie baner (pisze,bo sama mialam z tym klopot...:oops:) Napislam to krok po kroku, choc wiem ze wielu z Was zna juz wszystkie lub niektore te funkcje. Ale moze sa tutaj nowicjusze komputerowi, a chce zeby kazdy mial szanse pomoc banerkiem temu psinie...;-)
  4. [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Aslan.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Maggie-sableTRI.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C9-Morgan.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C9-Oreo.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Teddy-corded.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Max-corded-puppy.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Max-corded.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Chico.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Sammy-curly.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C8-Sarah2.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C8-Sarah-18mos.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C8-Sarah16mos.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C12-Linois-puppy.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C12-Linois-adult.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/c9-Jeany-Shaggy-15mo.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C8-CafeCloseUp.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C8-cafeaulait2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C8-Dblue3wk.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C8-Dblue.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C8-DorieBlue.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C8-Dorie-BluePup.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-kahlua.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-Cocobabies.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-chocotan-Mucho.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Linois-ChocCream.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Donatella-Choc.JPG[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C12-Cappuccina2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Picasso-Choc.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Choc-ChiliPepper.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Choc-MochaJoe.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-ChocSable-Asante.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C7-Tootsie-ChocSbl.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-tiger-brindlepup.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Pepper-brindlepuppy.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Cricket-BT-brindle.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Xcusador-havanaBR.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Coal-Havana.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Pepper-brindle.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Gabby-RedB.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Niama-RBrin.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Meeko-goldbrindle.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C6-Meeko-1yr.JPG[/IMG]
  8. [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-Beans.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-Luna-ChocPB.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-Bandit.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-Smudge.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-5050-Lady.JPG[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-Poncho-ChocolatePied1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-Spender.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-Buster-Pied.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-ticked-Judah1.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-ticked-Judah2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C5-ticking-Brooklyn.jpg[/IMG][IMG]http://www.havanese.org/gallery/adult6.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C4-bobby.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C4-Tango.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C4-Molly.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C4-Kissie.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C4-Rags.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C4-Neesle-BT.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C4-tricolour-Timon.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C4-tricolour-Lito.jpg[/IMG] [IMG]http://www.havanese.org/gallery/adult15.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C4-Oskar.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-Sassy-silver.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-Poppy-silver.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-Evita.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-nailla.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-Brutus.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-Brody-Blue.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-black-KoKo.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-havanastar.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C3-BlkWhtTrim-sofi.jpg[/IMG][IMG]http://www.havanese.org/gallery/action4.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C2-frisco.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C2-frisco1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C2-Gizmo.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C2-Bubba.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C2-Simply.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C2-Funny.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C2-Sarah.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C2-Hamlet-silversable.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C2-Ace-silversable.jpg[/IMG]
  12. [B]Ten watek przeznaczony jest na fotki tych pieknych pieskow rasy Hawanczyk. Serdecznie zapraszam wszystkich do obejrzenia, a wlascicieli Hawanczykow do dodawania fotek swoich pociech![/B] [B]Na pierwszym planie moje dwie cudne Hawanki Maya i Daisy:[/B] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1936/dsc00393ul1.jpg[/IMG] [B]A te fotki sa skopiowane z netu:[/B] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C1-Flor.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C1-Clover.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C1-Dulcy.gif[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C1-Alan.jpg[/IMG] [IMG]http://www.havanese.org/gallery/pup2.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C1-jessy.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C1-nipper.jpg[/IMG][IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C1-Vidock-Red.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mts.net/~mckay55/C1-Shaggy-deepred.jpg[/IMG]
  13. [quote name='deszczowa']Rafikiem zainteresowała się pewna sympatyczna Pani z małym dzieckiem. trzymajmy kciuki... Iza ma dać znać, jak przebiegnie jej wizyta tam i co powie Rafik...[/quote] Trzymamy kciuki!!!
  14. [quote name='aisaK']Nie, jeszcze nie hasa. Śpi sobie, podchodzi na głaskanko, pieszczotki, widac, że jeszcze go boli. Nie chce spac na kocach, spi tylko na podłodze, może przynosi mu to ulgę. Mysle, że pewnie w sobotę już bedzie lepiej.[/quote] Na ktorym osiedlu mieszkasz??
  15. [quote name='Ulka18']Sprawdzam codziennie skrzynke rano, w weekendy jak znajde czas. Nie ma zadnej wiadomosci na temat sunieczki. W takich przypadkach trzeba wystawiac psy wielokrotnie. Niestety mam w pracy ogromny mlyn i nie mam czasu na zagladanie na dogo :oops: Dopiero teraz zasiadlam przed kompem.[/quote] Dzieki Ulka za info! Bedziemy Allegrowac do skutku! A ta Pani farmaceutka tez sie nie odezwala wiecej?
  16. [quote name='Agnieszka(Visenna)'][CENTER]Nie generalizujmy- to jest po prostu moje małe pyskate obrzydlistwo(:loveu: ) i już ! ot co ![/CENTER] [CENTER]A jak dogo tak pozytywnie wpływa na ludzi, to trzebaby chyba zrobić wizytówki z adresem forum i rozdawać na ulicy hehe:eviltong: [/CENTER] [/quote] U mnie to zadzialalo, serio!
  17. [quote name='ewa5000']Witam, ale piekne sunie, śliczne. Czy przycinasz im włoski przy oczkach,czy same się tak ładnie ułożyły? Mam taki problem z Bafim.Wykąpałam go wczoraj , uczesałam jak zwykle(choć to zwykle to kąpiel co trzy tygodnie) i dziś pojawiły sie kołtuny na tylnych łapkach i kuferku. Jakie macie rady na kołtuny choć udało mi się je rozczesać wolałabym żeby ich już więcej nie miał. Jakich szamponów używacie i czy używacie odżywek? Ja mam bephar dla szczeniąt może to był zły wybór. Pozdrawiam serdecznie:):):)[/quote] "Pierwsze" wloski beda lecialy prosto do oczow, to jest nieuniknione i zaden szampon tego nie zalatwi (przynajmniej tak bylo u mojej Dejzuni). Trzeba wloski po prostu obciac i to fachowo. Ja mam doskonala psia fryzjerke, ktora obciela Daisy wlosy w taki sposob, ze do oczow jej nie leca i ladnie sie ukladaja. Z Majka bylo inaczej, bo jak wiesz, zabralam ja od potwora, wiec byla bardzo przestraszona. Chcialam jej oszczedzic dodatkowego stresu zwiazanego z fryzjerem i sama ja obcielam gdy ja kupilam. Niestety moje amatorskie talenty spowodowaly to, ze musze jej co jakis czas przycinac wlosy przy glowce, bo wpadaja jej do oczow. Mam zamiar je obie zabrac do fryzjera dopiero na wiosne, bo teraz za zimno na krotkie wlosy...U moich suniek tez sie robia koltuny, mimo ze czesto je czesze...Trzeba po prostu je wyczesywac. Ja niestety nie znam jakiegos cudownego rozwiazania... Co do szamponow, to tutaj w USA sa pewnie inne niz w Polsce, wiec nie moge nic Ci doradzic. Ja uzywam "Magic Coat" firmy Four Paws i odzywke tej samej firmy, ale powiem szczerze ze nie jestem zachwycona. Musze poszukac czegos innego...
  18. Oto moje kochane Laleczki, Skarbenki, Sloneczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2007/2/3/1170518654-247417.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2007/1/17/1168991805-2730380.jpg[/IMG]
  19. Aga, czy te Panie z Gliwic odezwaly sie???? Allegro sie skonczylo...Odnawiac czy nie???
  20. [quote name='mulinka']deszczowa, wiesz może co u Rafika?[/quote] Wlasnie deszczowa! Czy ktos dzwonil w jego sprawie??
  21. [quote name='morisowa']przepraszam, jestem na feriach... wpadłam na chwilę na net, mam bardzo ograniczone możliwości korzystania z internetu. Nie mam kontaktu z panią Ewą. Wracam w sobotę wieczór do Wawy. Wtedy zajmę się porządnie tym wątkiem i Tomcią. Sorry![/quote] No to czekamy...Baw sie dobrze jeszcze te 2 dni!!!:lol:
×
×
  • Create New...