-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
Jak minie moda na Yorki to i ludzie przestana piszczec na ich widok....Kilka lat temu ludzie piszczeli na widok Spaniela lub Pudla...a teraz nie jednego mozna w schronisku znalesc...
-
Popatrzcie jakie skarby czekaja w schroniskach... Oto Kamilka z Wroclawia: [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/kamila1.jpg[/IMG] Czyz nie jest sliczna???? A tu, taki Yorkowaty piesiuno: [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/smieszek1.jpg[/IMG][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/smieszek2.jpg[/IMG] I nastepny mieszaniec Yorka: [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/yorek2.jpg[/IMG] I te pieski kosztuja tylko 35 zl... Bidulki czekaja na swoj domek...ale nie sa rasowe, wiec nikt ich nie chce...:-(
-
[quote name='tygrysek2002']Witam Powiem Tak szczerze moze i jestem troche snob bo kupilem psa rasowego ale mam miekkie serduszko i jakbym z rodzina pojechal do schroniska kupilbym tam psa i tak samo mialby jak Cezar.[/quote] Jeszcze nic straconego. Zawsze mozna miec dwa pieski...;)
-
[quote name='tygrysek2002']Do odpowiedz do pani powyzej. Mam dwie siostry ktore maja tylko pieski ze schroniska !! Jedna ma przytulanego Rotwajlera ktory sie blakal suczke taka kochana ze szkoda gadac a druga niewiadomo co ( powiedzmy kundelek ) ale ma lepiej niz moj szfagier :) obydwie ze schroniska. Prosze uwierzyc ze stac je na rasowe pieski. To nie sa ich pierwsze pieski ze schroniska !!!! Pozdrawiam[/quote] Tacy ludzie to prawdziwy skarb!!! Chwala im za to! Ja mam dwie suczki rasy Hawanczyk. Za obydwie slono zaplacilam. Jedna z hodowli, a druga kupilam od oprawcy, ktory znecal sie nad nia. Wtedy zaczelam zagladac na internecie na strony zwiazane z psami po przejscach. Zaczelam zagladac na strony schronisk. I doszlam do pewnego wniosku - gdy kiedys moje sunie odejda za TM (choc mam nadzieje ze niepredko), to przygarne dwa pieski (limit wyznaczony prez meza) ze schroniska. Nigdy wiecej nie kupie rasowego psa, bo takie zawsze znajda dom. Kocham moje sunie, nie zrozumcie mnie zle, lecz gdy patrze jak te psiaki w schroniskach cierpia, to mi sie serce kraja...A w czym one sa gorsze od tych rasowych? Absolutnie w niczym!!! Sa tak samo piekne, tak samo madre...i obdarza Cie jeszcze wieksza miloscia niz psy, ktore nie zaznaly krzywdy... Stac mnie na rasowego psa, ale nie bede sie wiecej kierowac wlasnym snobizmem...tylko uszczesliwieniem cierpiacej istoty...
-
Jesli kogos nie stac na psa rasowego z metryka, to zachecam do adopcji ze schroniska....Tam tez sa cudne psy!!!! Do wyboru, do koloru! Beda kochac tak samo mocno, a nawet mocniej!!! :lol:
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_Zabrze']Pewnie można by było, ale póki co mój kontakt z nią ograniczył się do zaledwie kilka e-mailów, ale jesli mi odpisze na ostatniego e-maila to napewno spróbuje skontaktować się z nią telefonicznie :p[/quote] To super! Dzieki! -
[quote name='modliszka84']nie wiem czy pani ma aparat... :roll: ale moze ktos z rodziny czy znajomych... a Morusek sie stara, chce byc grzeczny - mądry chłopak! Boje sie tylko zeby nie zerwał sie ze smyczy, bo on boi sie wychodzic na dwór, boi sie smyczy... hałasu miejskiego... :roll:[/quote] Napewno ta Pani wie co robi. Tak jak pisalas, najpierw go brala na korytarz i tak stopniowo...coraz dalej...;) . A wlasciwie to w jakim miescie jest Morusek?
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Czy Kosmus ma skarpete na AFN???? -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_Zabrze']Sabina02, jeszcze nic konkretnego nie wiem, ta Pani mało kiedy zagląda na swóją pocztą, więc może jeszcze nie odczytała mojego ostatniego e-maila :roll:[/quote] A czy nie mozna by bylo nawiazac jakiegos kontaktu telefonicznego z ta Pania? -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Derby ma juz 4 obserwatorow na Allegro... Do konca aukcji jeszcze 4 dni, ale jak bedze trzeba to odnowie. Chociaz mam nadzieje ze jeden z tych obserwatorow zdecyduje sie i da Derbisiowi kochajacy domek... -
[quote name='bursztynki']:mad: Co za podły człowiek z tego sasiada,biedna Figa:placz: Oj skąd się biorą tacy ludzie:shake:[/quote] Czlowiekiem to go raczej nazwac nie mozna. Wspominalam o tej suczce co nie przyjela Figi malenstwa. Otoz ta sama suczka znudzila sie swemu wlascicielowi i oddal ja wlasnie temu skur... za flaszke wodki, zeby ten sie jej pozbyl. I on ja zabil lopata!!!!!!:placz: :placz: :placz: Ona tak podobno wyla z bolu!!!! Umarla bita w agoni...:placz: Moja babia to widziala przez okno, bo dzieli z tym skur... jedno podworko. Bala sie interweniowac, bo byla sama w domu, a on byl taki rozjuszony!!! Zadzwonila na policje, ale niestety bylo juz za pozno...Kawal kanalii...nie mam slow!!! PS. Tak nawiasem mowiac, to on tez juz kilkakrotnie oplul moja 82 letnia babcie w twarz (on jest kolo 50-tki)... PADALEC!
-
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Bidulek...:shake: Derbis ma 2 obserwatorow na Allegro....ja jestem obserwatorem tych obserwatorow...:lol: