-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
[quote name='Pitty']Bandi tez przesiedzial 11 lat w schronisku , zanim przez przypadek go wypatrzylam.Teraz sama trzymam kciuki za Boska.:loveu:[/quote] Tak, tak...Sledzilam ten wateczek, sledzilam...ale z niego szczesciarz!!!! PS. Moze wkleilabys banerek w swoj podpis? Tak tam u Ciebie pusto...:shake:
-
[quote name='sara_rokitnica']jush do niej napisalam PW ze na stronce jest banerek Twojego autorstwa z Plutkiem i zeby go sobie wkleila w podpis jesli chce :):):)[/quote] Banerek nie jest mojego autorstwa...:oops: . Banerek jest autorstwa cioteczki justys95, ktora ma watek w Off-topicu i robi banerki na zamowienie...Ja tylko zadreczam ja i inne cioteczki z Off-topica o coraz to nowsze banerki...:oops:
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_Zabrze']Dosatałam odpowiedź na e-maila, póki co wiem, że ta osoba jest z Łodzi , że ma kilka psiaków: zarówno z rodowodem, jak i ze schroniska, pytała o to czy Speranza jest wysterlizowana... No zobaczymy :roll:[/quote] No wlasnie, a jest wysterylizowana? PS. Ciekawe ile to jest "kilka"...:roll: -
[B][SIZE=3]Oto banerek naszych kochanych skarbow...Goraco zachecam do wklejania go w podpisy:[/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27638&page=46"][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/4872/bosekuc3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44967"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6918/plutogm2.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=green]Jak wkleic banerek w podpis:[/COLOR][/B] [B]Najpierw podswietl banerek (trzymaj nacisniety lewy guzik myszki i pociagnij po banerku) i skopiuj go naciskajac na niego prawym kliknieciem myszki. Potem pod "Witaj, (twoj nick)" nacisnij "[U]Prywatne Wiadomosci[/U]". Jak Ci sie strona otworzy to po lewej stronie zobaczysz "Panel Kontrolny". Pod nim nacisnij opcje "[U]Edytuj Podpis[/U]". W tej opcji wklej (skopiuj) banerek i na dole nacisnij "Zapisz podpis"...i włala!!!! (to po francusku...hihi)[/B] Jesli ktos ma problem z podswietleniem banerka, to zacznijcie ciagnac myszka z prawej strony, jeszcze na szarym polu zanim zacznie sie baner (pisze,bo sama mialam z tym klopot...:oops:) Napislam to krok po kroku, choc wiem ze wielu z Was zna juz wszystkie lub niektore te funkcje. Ale moze sa tutaj nowicjusze komputerowi, a chce zeby kazdy mial szanse pomoc banerkiem tym psinom...;-)
-
[B][SIZE=3]Oto banerek naszych kochanych skarbow...Goraco zachecam do wklejania go w podpisy:[/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27638&page=46"][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/4872/bosekuc3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44967"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6918/plutogm2.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=green]Jak wkleic banerek w podpis:[/COLOR][/B] [B]Najpierw podswietl banerek (trzymaj nacisniety lewy guzik myszki i pociagnij po banerku) i skopiuj go naciskajac na niego prawym kliknieciem myszki. Potem pod "Witaj, (twoj nick)" nacisnij "[U]Prywatne Wiadomosci[/U]". Jak Ci sie strona otworzy to po lewej stronie zobaczysz "Panel Kontrolny". Pod nim nacisnij opcje "[U]Edytuj Podpis[/U]". W tej opcji wklej (skopiuj) banerek i na dole nacisnij "Zapisz podpis"...i włala!!!! (to po francusku...hihi)[/B] Jesli ktos ma problem z podswietleniem banerka, to zacznijcie ciagnac myszka z prawej strony, jeszcze na szarym polu zanim zacznie sie baner (pisze,bo sama mialam z tym klopot...:oops:) Napislam to krok po kroku, choc wiem ze wielu z Was zna juz wszystkie lub niektore te funkcje. Ale moze sa tutaj nowicjusze komputerowi, a chce zeby kazdy mial szanse pomoc banerkiem tym psinom...;-)
-
[quote name='rodzice']Ja też - może się wymienimy ?[/quote] Chyba bym sie wymienila...Ameryka pieknie to tylko wyglada na filmach i w teledyskach...Poprostu potrafia sie sprzedac...ale rzeczywistosc jest niestety troche inna...
-
Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma...;) Iwonka, jesli masz ochote przyjechac to daj cynka. Zawsze masz u mnie miejsce w domu...Mowilam Ci kiedys...:lol:
-
No i patrzcie! Po zaledwie 7 godzinach na Allegro, Bosek ma juz 78 wyswietlen. Pierwsze 25 wyswietlen to moje, bo ciagle cos edytowalam po wstawieniu pieska...:oops:. No ale pozostale okolo 50 to Allegrowicze...Ta opcja na Allegro z wyroznieniem jest swietna!!! Moze sie piesiowi poszczesci! Widze u niektorych momenty zwatpienia...Dla otuchy powiem Wam ze moj pierwszy Allegrowy piesek Morusek znalazl domek po 6 latach w schronisku!!! 3 tygodnie bycia w Allegro i Pancia znalazla Morusia i zakochala sie w nim!!! Na jego watku tez byly momenty zwatpienia!!! Ale nie wolno sie poddawac!!! Rozgrzewajcie swoje usmiechniete i podskakujace emotioikonki....bo nie dlugo napewno beda Wam na tym watku porzebne, gdy Bosek pojedzie do domku...:lol:
-
Aldunia w jeden dzien przed zakonczeniem Allegro ma az 4 obserwatorow...Pisalam w Allegro wyraznie ze jesli ktos nie ma zamiaru adoptowac to zeby nie obserwowal tej aukcji, wiec mam nadzieje ze to powazni obserwatorzy...Niestety, w Allegro podany jest kontakt nie do mnie, a do Ulka18....Wiec nie wiem co sie dzieje. I czy Ci ludzie sie z nia kontaktuja czy nie....:shake: Ulka18 blagam!!!!!! Odezwij sie i daj nam znac czy masz jakies nowinki o Aldzie i Nikusi???
-
[quote name='Mysia_Zabrze']niestety Allegro jeszcze nie ma..... :-( Mogłabyś go wystawić? :roll: Bardzo prosimy :p[/quote] Tak, oczywiscie! Wystawie go jutro. Tylko musze jakis wzruszajacy tekst ulozyc...;) [quote name='Mysia_Zabrze']O było by wspaniale :multi: Sara, nie ma banerka :mad: To już bedzie mieć :p Sabina02, pewnie u Ciebie jest noc? :razz:[/quote] Musi koniecznie go miec! :cool3: Tak Mysia Zabrze, u mnie jest dokladnie 2.57 w nocy (a raczej to juz nad ranem)...a ja kurcze musze wstawac o 7 rano...:shake: ...Dobra, ide spac... Milego dnia!
-
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Sabina02 replied to Folen's topic in Już w nowym domu
No kiedy ten domek sie znajdzie? -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Odnowilam Allegro....moze tym razem sie uda... -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka30']a jaki on do psów innych..bo mi przed oczami już skacze... Ale piękniutki... czasami boję się że drugiego psa sobie staszczę...[/quote] Nie ma sie czego bac! jak ktos juz raz powiedzial - dwa psy to ten sam obowiazek a podwojna radosc...;) . Ja sama mam dwa psy, i jestem z tego bardzo zadowolona! Lepiej sie chowaja we dwojke, trzeba tylko je dopasowac charakterem... Zastanow sie...