-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
Trzeba jej szybciutko szukac domku, takie pieski najbardziej cierpia w schronisku..Po tylu latach bycia kochanym...nie radza sobie z nowymi, :shake: gorszymi warunkami...
-
[quote name='grazyna9915']Nie przeczytałam całego wątku, ale Sabinko twoją chęć przygarnięcia psinki na tymczas udało mi się wyłuskać. Psinki podróżują po całej Polsce i myślę, że gdybyś tylko się zdecydowała to na pewno by znalazł się sposób na transport. U Ciebie w domku tymczasowym miałaby większcze szanse na znalezienie stałych opiekunów niż w schronisku.[/quote] Grazynko, Ale ja mieszkam w USA...:shake:
-
[B]Dostalam e-mail od Pana, ktory pyta czy jest mozliwosc dowieziena Rafika do Poznania i jaki duzy jest Rafik...Prosze o odpowiedz, bo musze odpisac Panu...[/B]
-
Ahhhh...nastepne biedactwo....:shake:
-
Rafik nie ma jeszcze tak duzo wyswietlen na Allegro bo jest tam krotko, a juz ma 2 obserwatorow. Wiekszosc moich psiakow ma obserwatora przy okolo dwukrotnej ilosci wyswietlen. Wiec jest duze zainteresowanie...Jeden z moich pisekow "Allegrowiczow" byl dzisiaj zabrany do nowego domku...wiec trzymajmy kciuki za Rafika!
-
[B]Tak sie ciesze ze moje spekulacje byly prawdziwe! Huraaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [B]Foksik ma domek!!!!!!!!!!![/B] [B]:bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool:[/B] [B] :laola:[/B] [B] :drink1: :drink1: [/B] [B]:popcorn: :popcorn: [/B]
-
[quote name='bursztynki']:lol: Wiele osób nie pamięta :shake: a czy to ważne.Najwazniejsze są nasze hawanczyki,aby były szczesliwe i wesołe.A co wasze hawańczyki uwielbiają jeść?No wiecie coś takiego za czym przepadają;)[/quote] Wszystko co sie nie rusza i na drzewo nie ucieka....:evil_lol: A tak na serio to uwielbiaja wedlinke, chleb z maslem, surowa marchewke i jedzonko dla pieskow z puszki....Jedyna rzecza za ktora nie przepadaja to sucha karma...ale sa na nia skazane...:lol:
-
Wszystko sie da zrobic wspolnymi silami! A najwiekszy wkad to oczywiscie zrobila nowa Pani Moruska!!! Dziekujemy jej za to, i zyczymy mnostwo cudownych chwil spedzonych z Moruskiem i cala rodzinka (ludzka i zwierzeca)! Nowa Pani bedzie teraz ogladala wpatrzonego w Nia Moruska....Juz widze jak mocno bedzie Ja kochal!!!!!!!!!!!!! Te psiaki wyrwane z koszmaru lub samotnosci sa tak ogromnie wdzieczne...To jest najlepsza zaplata na swiecie!!!!!!!!!