-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
Maleńki Dyzio jest już szczęśliwy przekroczył TM
Sabina02 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O co chodzi z ta Nelusia i co sie dzieje z tej psinki lapka??? -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Marka, Ty wiesz kim jest ta Pani, ktora chce zaadoptowac Kosmusia???? Moze Kosmus gwiazda filmowa zostanie!!! :siara::siara::siara: -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Mysia Zabrze, moze bys dodala w tytule watku ze nowe fotki sa na str. 64...;) -
Mam nr. telefonu to tej kobiety ktora postawila oferte na Boska. Czy ktos sie podejmie wykonania telefonu do niej i zapytania o co chodzi? Podam Wam nr telefonu na PM... Bo Ona wciaz nie odpisuje na ten e-mail z Allegro, a ja sie denerwuje ze aukcja Boska zostala zamknieta i nikt go nie znajdzie...:-(
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Kurcze....zamieniam fotki w Allegro...Speranza zaraz sie znajdzie w nowym domku...Przeciez on jest piekna!!!!!!!!!! -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']tak,mysle o tym piesku za krat,koloru jasno brazowego.:-([/quote] Niestety nic o nim nie wiem...Zdaje sie ze on jest w Sochaczewie...moze jakas cioteczka stamtad cos o nim wie... ...hmmmm, a moze on by mogl wskoczyc na ten tymczas po Kosmusiu... -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']a kto szuka domku dla towarzysza Kosmo?,on jest rownie piekny![/quote] Kosmo jest na platym tymczasie. Juz nie jest w schronie od dosyc dawna.. bo Ty pewnie piszesz o tym piesku ze schroniska, ktory byl w boksie z Kosmusiem, tak? Ja nie wiem czy tamten psiak ma nawet watek... -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania14p']Zadzwonione, Marki nie ma pod telefonem, ale nagrałam wiadomość.[/quote] Ogromne dzieki!!!:loveu: [quote name='Marka']Aniu - dzięki za tel. - nie zdążyłam odebrać, bo właśnie robiłam Julci jedzonko na dole, a telefon był na górze ;) Sabina - tak, to ta Pani z Łodzi o której napisałam w wątku - rozmawiałyśmy dzisiaj telefonicznie i jesteśmy umówione na tel. jutro (ustalimy, czy Pani będzie w czwartek w W-wie czy my przywozimy pieska do Łodzi (tyle, że moglibyśmy w niedzielę, bo sobotę mój mąż ma już zajętą). Wszystko jest więc na dobrej drodze i oby doszło do szczęśliwego finału :p[/quote] Super!!! Sadzac po e-mailu, to bedzie cudowny domek!!! Pani jest wspaniala! Ma doswiadczenie z psami. Ma juz weta dla Kosmusia (po poprzednich jej pociechach). Teraz trzymajmy mocno kciuki do czwartku lub niedzieli!!! -
[quote name='Ulka18']Sabinko, musimy najpierw znalezc jakiegos okuliste w Rzeszowie czy okolicach, wtedy pan kierownik obiecal, ze pojedzie z psami. NIe wiadomo jaki bedzie koszt takiej wizyty. Nigdy takich spraw nie zalatwialismy.[/quote] Moze by Pan Kierownik zapytal weta gdy bedzie sie umawial na wizyte jaki jest koszt tej pierwszej wizyty...Moze nie az tak duzo i wyrobilambym z kasa...wtedy moze dalo by sie wziasc i tego trzeciego psiaka na diagnoze... P.S. Ten Pan Kierownik to chyba jest bardzo dobry czlowiek...:loveu:
-
[quote name='Ulka18']Sabinko, musimy najpierw znalezc jakiegos okuliste w Rzeszowie czy okolicach, wtedy pan kierownik obiecal, ze pojedzie z psami. NIe wiadomo jaki bedzie koszt takiej wizyty. Nigdy takich spraw nie zalatwialismy.[/quote] Moze by Pan Kierownik zapytal weta jak bedzie sie umawial na wizyte jaki jest koszt tej pierwszej wizyty...moze nie az tak duzo...wtedy moze dalo by sie wziasc i tego trzeciego psiaka na diagnoze... PS.
-
Przepiekny jest ten pies....trzeba wystawiac ogloszenia...Napewno ktos go zauwazy!
-
Maleńki Dyzio jest już szczęśliwy przekroczył TM
Sabina02 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No ja nie wytrzymam!!!! Ten pies musi stamtad byc zabrany!!!! Co jest z jego oczkiem i lapka???? Ciapus, skad Ty takie bidy wykopujesz??? -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Ja Cie krece! Dostalam nastepny e-mail od Pani Ani...Nie bede go tu wklejac bo nie wiem czy zyczylaby sobie tego...ale powiem Wam ze to jest chyba to!!!! Wydaje mi sie ze to bedzie wspanialy dom dla Kosmusia! :loveu: :loveu: :loveu: Oby wszystko poszlo pomyslnie... -
[quote name='Ulka18']Sabinko, jaki ma byc ten drugi piesek? ten czarny? Jest kilka niewidomych pieskow czarnych, co najmniej 2-3.[/quote] Myslalam o tym piesku: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/b27%20(12czsle.jpg[/IMG] [LEFT][B]Ale jesli moglabys mi podac mniej wiecej jakie sa koszty tej wizyty u weta i leczenia to zobaczylabym czy nie moglabym zaplacic jeszcze za jednego, bo jest tam taki sliczny piesek czarno- bialy. Wylecznie go (o ile mozliwe) napewno zwiekszyloby jego szanse na adopcje, bo jest on bardzo ladny...Ale z trzecim pieskiem to juz nie wiem czy mnie koszty nie przerosna...daj mi znac ile to by bylo mniej wiecej to zobacze czy dam rade...[/B][/LEFT]
-
Tak, rzeczywiscie ktos zakonczyl Allegro, ale jak narazie nie dostalam zadnego e-maila od tej osoby :niewiem:. Rzeczywiscie oby to nie byla pomylka, bo raz juz ktos mi tak zrobil z innym ogloszeniem. Zakonczyl aukcje a nigdy sie nie odezwal...Napisze e-maila do tej osoby...zobaczymy co bedzie dalej...
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marka']Mialam wlasnie baaardzo obiecujacy telefon w sprawie Kosmo! :multi: Psiak ma szanse zamieszkac w Lodzi z niezwykle uczuciowa Pania - wielka wielbicielke psiakow, jako jedyny pupil w rodzinie :p Chyba nalezy zaczac trzymanie kciukow - jest szansa na to, ze w czwartek lub sobote Kosmo zamieszka u siebie! :kciuki:[/quote] Czy to Pani Anna? bo tez dostalam e-mail w sprawie Kosmusia z ogloszenia e-oferty.com. Sadzac po e-mailu, to ta Pani jest bardzo sympatyczna i konkretna osoba....:lol: . Przekaze Ci ten e-mail...Sprawdz skrzynke i odpisz jej plissss...:lol:. PS. Widze ze Marki nie ma teraz na dogo. Jesli ktos ma jej nr telefonu, to prosze dajcie jej znac o tym e-mailu...dzieki! -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marka']Jak to zakończona - przecież jeszcze 3 dni do końca? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=3621567[/URL] (to jest aukcja ulokowana na stałe w czołówce całej kategorii :razz:)[/quote] Tak, tak potem to zauwazylam. Nacisnelam jakis link do Allegro we wczesniejszym poscie i tam byla jakas inna stara aukcja Kosmusia... -
[quote name='Ulka18']Sabinko, ja niestety nie mam czasu zagladac na wszystkie watki :shake: PW przed chwila przeczytalam :oops: Nie wynika to z mojej zlej woli. Poza tym nie mozna sfiltrowac watkow ani po Twoim nicku, ani po moim, ani po Asi_M. Napisalam do admina, bo tak to trudno mi znalezc watki. Pracuje teraz nad zmiana galerii schroniska, zobacz ile nowych psow jest na pierwszej stronie. Psow jest 517 w schronisku, trudno mi je wszystkie ogarnac. Mimo, ze mam wszystkie sfolderowane psiaki, czasem sie gubie :oops: Gdyby sunia poszla do adocji, to by mi p.kierownik napisal, zeby ja zdjac ze strony. Nie mialam takiej informacji, a to znaczy, ze sunia jeszcze czeka. Trzeba wystawiac do skutku, tak robimy z Terra, dopoki nie pojdzie pies wystawiamy. Czasami trzeba wystawic po kilka-kilkanascie razy. A zagladalas na nasz mielecki watek na akcjach, jak duzo sie ostatnio dzieje w schronisku? Ahhh, wiem Ulka ze sie nie rozdwoisz, a raczej rozpięćsetkroczisz...Ja zdaje sobie sprawe ze jestes jedna z niewielu na tyle psiakow i robisz co mozesz...Troche sie tylko martwilam, bo widzialam Cie kilka razy na innych watkach po moim PM do Ciebie, a mi nie odpisywalas. Zastanawialam sie wtedy co moze byc tego powodem... Ale dziekuje Ci za wszystko co robisz. Ja sama bardzo chce pomoc tym psiakom, ale niestety jestem tak daleko ze moge pomagac tylko wirtualnie. A czuje sie szczegolnie zobowiazana do znalezenia domku Aldzie i Nice, jako ze jestem autorka ich watkow... Pozdrawiam... Prosze daj znac jesli bedzie sie cos dzialo co dotyczy tych dwoch suniek...no i jak bedziesz miala odpowiedz w sprawie tego weta dla Niki...Dzieki...
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Sabina02 replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM']no i co ze bida.. widać ze mocno zaniedbana, troche czułości, pełna micha i porządna kąpiel zrobiła by z niego bóstwo..[/quote] Dokladnie...on tam trafil po smierci swojej Pani...ale on musi za nia tesknic...:shake: