Jump to content
Dogomania

kluska1991

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kluska1991

  1. Powodzenia :cool3:, ja zawsze mam z tym straszne problemy :oops:. Skleroza w moim wieku... :shake: Jak sobie nie przypomnisz, możnaby napisać do Anashara. On siedzi w ONkach o ile dobrze pamiętam. A allegro.. Hmm.. No niby mama konto, ale aukcji jeszcze nigdy nie wystawiałam. W sumie to mogę spróbować :cool3:
  2. Jaki prześliczny Żabol :loveu: To niemożliwe, że nikt nie chce takiego Miśka miśkowatego, no po prostu nie wierzę! :p Piękne to to stworzonko :). [CENTER][IMG]http://www.imagic.pl/files/3384/Masumi%2008%20lipca%202007/2007-09-22%20Masumi_10.jpg[/IMG][/CENTER] Dopiero na tej fotce zauważyłam jaki Misiek jest wieelki! :razz: Co ze zdrowiem Masumiego? Czy będą mu coś jeszcze robić? Jeśli tak, to co?
  3. Słuchajcie czy Miodzik ma allegro? Może trzeba mu wystawić? No i może ogłosić go na forum ONków hm? Bo on taki trochę jak długowłosy ON wygląda :roll:.
  4. szelki? nie wiem czy uda się je założyć wystraszonemu, nie ufającemu człowiekowi psu. Moim zdaniem trzeba jej zarzucić na szyję pętelkę ze smyczy. Tylko nie z ringówki bo się suczka udusi :evil_lol:
  5. bo Plus jest wstrzykontowymaczem :evil_lol:
  6. To można się już cieszyć? :razz:
  7. Też uważam, że Gumolek nie wygląda na swoje lata :lol: Chciałabym, żeby znalazł wspaniały domek :loveu:
  8. Super! :loveu: Postaram się przygotować wszystko jak najszybciej!! :)
  9. Tipuś, tyle osób dobrze ci życzy i trzyma za ciebie kciuki :loveu:, MUSI, MUSI być dobrze :)
  10. Jak zwał, tak zwał. ;) Moim zdaniem nie będzie łatwo ją złapać. Bo z opisu zachowuje się bardzo podobnie jak nasza białostocka sunia. Mieszka na ulicy, chodzi między ludźmi, podchodzi do nich, daje się nawet pogłaskać, ale zaraz szybko odchodzi. U nas z jedzeniem się nie udało. Ale nie wiem, próbujcie. Jednak myślę, że ze środkiem usypiającym będzie mniej stresująco dla psinki. Ale musi to być takie coś, co obezwładni jej łapki, da pewność, że zwali ją z nóg i nie będzie dała rady uciec. A potem spokojnie zabierzecie ją w bezpieczne miejsce. :p
  11. Bazyliah, ile ty musisz mieć z niej pociechy :loveu:
  12. No to pokażmy się i wieczorem :painting: [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7603/obraz002ij6.jpg[/IMG]
  13. Czarnych suń ci u nas dostatek.. :roll:
  14. jaki piękny czarniutki okruszek :loveu: nie będzie długo czekał :)
  15. U nas w Białymstoku też chciałyśmy złapać taką dziką sunię z ulicy. Podałyśmy jej środek usypiający (nie pamiętam jaki) i suczka pod wpływem adrenaliny zwiała nam kiedy już ją prawie miałyśymy!!! Współpracowałyśmy też z behawiorystą i skutek ogólny był taki, że latałyśmy za suką przez całe miasto jak głupie, a w końcu i tak ją zgubiłyśmy. Radzę wam, żebyście podały końską dawkę tego leku i najlepiej byłoby zarzucić na sunię jakąś sieć albo np cienką firankę. Żeby się zaplątała troszkę jakby chciała uciekać, ale żeby nie zrobiła sobie krzywdy. I baaardzo ostrożnie z tym łapaniem, bo najmniejszym niepotrzebnym gestem można spłoszyć psa. Trzeba ją złapać jak najszybciej, bo z czasem będzie coraz gorzej. Mobilizujcie się ciotki i do roboty, bo czas ucieka a suczka dziczeje coraz bardziej. Powodzenia :p
  16. [quote name='Macho']Nie! :) Ana_ Zbyska ! :)[/quote] No myśle sobie :eviltong:
  17. podejrzewam, że Gumisiowej :lol:, znaczy niewielkiej
  18. [IMG]http://images21.fotosik.pl/280/496e42927861ab06.jpg[/IMG] [SIZE=3][B][COLOR=Orange]Miodzik się przypomina :loveu:[/COLOR][/B][/SIZE]
  19. To teraz spróbuj rano, a nóż, widelec... :cool3:
  20. Karina, zrób napad na obuwniczy! "Mam Marleya i nie zawacham się go użyć, jeśli nie dostane tylu butów ile mi potrzeba!!" :cool3: Co ty na to? :razz:
×
×
  • Create New...