-
Posts
628 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kluska1991
-
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
kluska1991 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Powodzenia :cool3:, ja zawsze mam z tym straszne problemy :oops:. Skleroza w moim wieku... :shake: Jak sobie nie przypomnisz, możnaby napisać do Anashara. On siedzi w ONkach o ile dobrze pamiętam. A allegro.. Hmm.. No niby mama konto, ale aukcji jeszcze nigdy nie wystawiałam. W sumie to mogę spróbować :cool3: -
[Warszawa] MASUMI - piękny AKITA u EMIR-a MA SWÓJ DOM!
kluska1991 replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Jaki prześliczny Żabol :loveu: To niemożliwe, że nikt nie chce takiego Miśka miśkowatego, no po prostu nie wierzę! :p Piękne to to stworzonko :). [CENTER][IMG]http://www.imagic.pl/files/3384/Masumi%2008%20lipca%202007/2007-09-22%20Masumi_10.jpg[/IMG][/CENTER] Dopiero na tej fotce zauważyłam jaki Misiek jest wieelki! :razz: Co ze zdrowiem Masumiego? Czy będą mu coś jeszcze robić? Jeśli tak, to co? -
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
kluska1991 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie czy Miodzik ma allegro? Może trzeba mu wystawić? No i może ogłosić go na forum ONków hm? Bo on taki trochę jak długowłosy ON wygląda :roll:. -
Mała Pinia wyrzucona w Radomiu-zostaje u kochanej DIF
kluska1991 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
szelki? nie wiem czy uda się je założyć wystraszonemu, nie ufającemu człowiekowi psu. Moim zdaniem trzeba jej zarzucić na szyję pętelkę ze smyczy. Tylko nie z ringówki bo się suczka udusi :evil_lol: -
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
kluska1991 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
bo Plus jest wstrzykontowymaczem :evil_lol: -
" Sztuka latania " :( 3 miesieczna oneczka JUZ W SWOIM DOMU !!!!
kluska1991 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
To można się już cieszyć? :razz: -
Zenta - łysa ONka z Zabrza bardzo prosi o pomoc :( MA DOM :)
kluska1991 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs::thumbs: -
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
kluska1991 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Super! :loveu: Postaram się przygotować wszystko jak najszybciej!! :) -
" Sztuka latania " :( 3 miesieczna oneczka JUZ W SWOIM DOMU !!!!
kluska1991 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Tipuś, tyle osób dobrze ci życzy i trzyma za ciebie kciuki :loveu:, MUSI, MUSI być dobrze :) -
Zenta - łysa ONka z Zabrza bardzo prosi o pomoc :( MA DOM :)
kluska1991 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze :lol: -
Mała Pinia wyrzucona w Radomiu-zostaje u kochanej DIF
kluska1991 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Jak zwał, tak zwał. ;) Moim zdaniem nie będzie łatwo ją złapać. Bo z opisu zachowuje się bardzo podobnie jak nasza białostocka sunia. Mieszka na ulicy, chodzi między ludźmi, podchodzi do nich, daje się nawet pogłaskać, ale zaraz szybko odchodzi. U nas z jedzeniem się nie udało. Ale nie wiem, próbujcie. Jednak myślę, że ze środkiem usypiającym będzie mniej stresująco dla psinki. Ale musi to być takie coś, co obezwładni jej łapki, da pewność, że zwali ją z nóg i nie będzie dała rady uciec. A potem spokojnie zabierzecie ją w bezpieczne miejsce. :p -
W-wa, śliczna Gioconda MA DOM, zostaje w DT na zawsze!!!
kluska1991 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Bazyliah, ile ty musisz mieć z niej pociechy :loveu: -
Czarnych suń ci u nas dostatek.. :roll:
-
Mała Pinia wyrzucona w Radomiu-zostaje u kochanej DIF
kluska1991 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
U nas w Białymstoku też chciałyśmy złapać taką dziką sunię z ulicy. Podałyśmy jej środek usypiający (nie pamiętam jaki) i suczka pod wpływem adrenaliny zwiała nam kiedy już ją prawie miałyśymy!!! Współpracowałyśmy też z behawiorystą i skutek ogólny był taki, że latałyśmy za suką przez całe miasto jak głupie, a w końcu i tak ją zgubiłyśmy. Radzę wam, żebyście podały końską dawkę tego leku i najlepiej byłoby zarzucić na sunię jakąś sieć albo np cienką firankę. Żeby się zaplątała troszkę jakby chciała uciekać, ale żeby nie zrobiła sobie krzywdy. I baaardzo ostrożnie z tym łapaniem, bo najmniejszym niepotrzebnym gestem można spłoszyć psa. Trzeba ją złapać jak najszybciej, bo z czasem będzie coraz gorzej. Mobilizujcie się ciotki i do roboty, bo czas ucieka a suczka dziczeje coraz bardziej. Powodzenia :p -
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
kluska1991 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images21.fotosik.pl/280/496e42927861ab06.jpg[/IMG] [SIZE=3][B][COLOR=Orange]Miodzik się przypomina :loveu:[/COLOR][/B][/SIZE]