Jump to content
Dogomania

kluska1991

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kluska1991

  1. I nie spadaj :)
  2. A co się miało stać? ;) Poczekajmy cierpliwie :) Co najwyżej Pinka mogła tak bardzo opanować serducho DIF i ciotka nie ma możliwości pisać na dogo :evil_lol:
  3. Jejku jejku :loveu: [SIZE=1]Wujku, jesteś zdecydowany? :cool1: Radzę nie zwlekać, bo ktoś zabierze takiego pięknego piesa :cool3:[/SIZE]
  4. [quote name='Hakita']Jakaś Pani kontaktowała się ze schroniskiem, ale jest w trakcie testów alergicznych, chyba na psa i po weekendzie wszystko ma się wyjaśnić...:cool1: Trzymajta kciuki!!![/quote] :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  5. Czekamy na wieści :thumbs: Będzie dobrze, musi być dobrze! :cool1:
  6. Ciemność dookoła, a tylko miłość człowieka może być jego oczami. Pozwól mu wreszcie widzieć!!
  7. [quote name='Goska76']jakieś 70-75 cm w kłębie. Dokładnie nie mierzyłam. Ale z ciekawości sprawdzę dokładnie w weekend.[/quote] Ale wielkolud :-o Wielkopies znaczy :lol: Ale nieziemsko śliczny :cool3:
  8. Ale cioteczko.... :loveu: Takie ładne kolczyki :cool3: Wujek się nawet nie dowie :diabloti: A Gia przecież musi gdzieś spać, nie? Parapet zajęty :shake:, no to gdzie?
  9. Podnoszę naszą zmarzniętą mordeczkę... Pachnąca, gorąca kawusia, ciepłe kapcie i szlafroczek. Radio cicho gra, poranek z dogomanią :). Pyszne śniadanko :loveu: w miłym towarzystwie - to jest to co Kluski lubią najbardziej :loveu: [B][COLOR=red]A Luka??? [/COLOR][/B] [COLOR=black]Kraty, zimno, wiatr.. Miska z obrzydliwą breją, która i tak staje się pusta zanim Luka zdąży ją choćby powąchać.. Zimna buda, dookoła mnóstwo szczekających, zestresowanych psów, walczących o przetrwanie.. [/COLOR] Gdzie jest człowiek?? Gdzie jest ten, który ma tak przyjemnie ciepłe ręce, który ma tak delikatny i czuły dotyk.. Gdzie jest ten, który przytuli i poświęci choć odorbinę swojej jakże cennej dla psa uwagi.. Samotna, zmarznięta, bez nadziei na lepsze jutro :-( Nie pozwól jej tak cierpieć!! Nie pozwól, by jej małe psie wierne serduszko pękło z samotności, smutku i tęsknoty! Odrobina miłości, ciepły, suchy kąt i pełna miska. [B]Czy to naprawdę aż tak wiele??? :-([/B]
  10. Konkurs na logo trwa nadal, czy już tylko wybór najlepszego z najlepszych? :lol: Super że fundacja już istnieje :multi: Pozdrawiamy serdecznie Formicę i bardzo ją wspieramy, bo na pewno ma masę roboty - niekoniecznie tej fajnej :roll:. Jesteśmy z Tobą cioteczko! :cool3:
  11. jeszcze się ktoś zakocha :loveu: ale jak już się zakocha to na zabój! :p
  12. Super zdjęcia :) DIF - pisz co słychać :loveu:
  13. No właśnie. Dlaczego nikt nic nie pisze..
  14. jakie oczy... nie wierzę.. niesamowita jest :roll::loveu:
  15. [quote name='SZPiLKA23']w schronie:( martwie sie troche ze przez łapke inne psy nie beda chciały ja zaakceptowac:( jest za słaba na mieszkanie w boksie:([/quote] Taka sunieczka nie powinna być w schronie :-( Ona tam zginie wśród wielu psów. Taka biedna, mała, wystraszona :placz: [B]KTO POMOżE???[/B]
  16. a jakie oczy... :-( Sunieczka jest teraz w DT czy w schronie?
  17. tragedia :roll: te łapki :shake:
  18. Mamy chętnego na Miśka :multi::multi: :loveu:
  19. Kurcze, tak sobie myślę (a przynajmniej próbuję myśleć ;) ), że to kolejna psia metamorfoza. Kolejna bida z ulicy, która ucieka od ludzi, nagle - kiedy jest w domu - staje się przytulaśnym kanapowcem. A Misiek też ucieka, nie daje się złapać? A jak się już uda go schwycić, to gdzie powędruje? Kto sie nim zaopiekuje?
  20. Śliczny jest, niesamowity :loveu: Głowa zupełnie nie pasuje mu do reszty piesowości :cool3: Jak wysoki on jest??
  21. [quote name='wujek']Oby diagnoza była pomyślna. W jego i w moim interesie :)[/quote] W twoim interesie?? :cool3:
  22. Piękny jest :p Wygląda na wielkieeego miśka :loveu: KEEA, napisz coś więcej o nim, to potem zrobi się ogłoszenia :)
  23. Czy to jest może nasza Modliszka? :cool3:
  24. No to pięknie :loveu: Czyżby pies idealny? :razz: No a uszka to ma powalające :loveu::loveu: :lol:
×
×
  • Create New...