Jump to content
Dogomania

kluska1991

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kluska1991

  1. Oooo Boziu :loveu::loveu::loveu: toż to najcudniejsza panna z najśmichowszymi ucholami świata :loveu: No ludziska, nic tylko pokochać! :multi: Ślicznota!!!!!! :loveu:
  2. Tijusiu nie bądź już jedną z wielu, stań sie dla kogoś tą jedyną, ...najukochańszą.. :-(
  3. u nas to z DT bardzo kiepsko. Dogomaniacy HELP! :placz: Biedna Luka już nie ma siły dłużej wypatrywać swojego człowieka... :-(
  4. [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/3852bdc574.jpg[/IMG] no bomba :loveu::loveu::loveu: :D
  5. Podnoszę suńcię, może ktoś ją w końcu wypatrzy :)
  6. śliczna Zentusia :loveu::loveu:
  7. No i wziął przykład :razz:. [COLOR=Red][SIZE=4][B]MA DOM!!!!!!!! :multi::multi::multi:[SIZE=2][COLOR=Black] Taki już na zawsze zawsze. :p Zostaje u p.Basi, po prostu nie mogli się rozstać z Buckiem :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black]Nareszcie... :) :cunao: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]
  8. Co u uchatowatołupieżowej suńci? :razz: Mooże jakieś ładne ucholkowe zdjęcia?? :cool3::cool3::cool3: :loveu:
  9. Ja tez polecam Sudocrem :p a chyba raczej cudokrem :D Goi wszystko i wszędzie w mgnieniu oka :razz:
  10. zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia! :grins: :cool3:
  11. Skoro ma takie dobre serce to może rozdaje tez anioły za pochwały, hm? :razz: Albo np anioły jako stróże na nowy rok szkolny :razz:. Taki dobry uczynek. Mi w liceum przydałby się taki wybawiciel, co chroni lekko odmóżdżone dzieci :evil_lol: czyt. mnie :lol:.
  12. Na pierwszą sunieczko prześliczniuchna! :multi::multi: Aż dziwne, że nie masz jeszcze domku! :shake:
  13. heheh też mam taką nadzieję :D psiaki kochane, bierzcie przykład z Gajeczki :razz:
  14. Pięknie :loveu::loveu::loveu: A jaki nowy kolega Gajki fajny jest :cool3:
  15. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Nareszcie!!!!!!! :loveu: Jaki miły początek dnia :loveu::loveu::loveu: Pani Mario, super, że spotkałyśmy się na wystawie i że tak szybko wszystko wyszło! :p Gajulku, ile ty masz suczko szczęścia :lol: :bigcool: A cioteczka Karina pewnie rozpacza.. ;)
  16. Nie chce nic mówić żeby nie zapeszyć, ale może może. :razz: Wszystko się wyjaśni w przeciągu kilku dni :) Trzymać kciuki! :lol:
  17. ale zawsze możesz pofocić troszkę Tijuchę :) o ile będzie ją widać... :shake: :placz:
  18. do góry pechowa dziewucho :lol: szukaj szczęścia na 1. stronie! ;)
  19. Tijulku, nie poddawaj się sunieczko! Na pewno ktoś cię w końcu wypatrzy :loveu:
  20. Karina to z ciebie taka zdolniacha :-o?? Sama takie cud-aniołki wytwarzasz? Hmm.. nie żebym wątpiła w twoje talenty czy cuś :evil_lol: Ale anioły naprawdę :loveu:.
  21. nic nie można zrobić? :-( coś Luka nie ma szczęścia..
  22. dawać mi tu foty zaraz :eviltong::evil_lol: super że tak mu się poszczęściło :p
×
×
  • Create New...