Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Czy Tosia dochodzi do siebie po tych wszystkich mekach?
  2. Niecierpliwie czekamy na dobre wiesci o domku dla Canona.
  3. Momo moze dzisiaj. Nieszczesliwy Momo czeka na dom.
  4. Piekny, dobrze ulozony dalmatynczyk czeka na kochajacy dom.
  5. Oskarek juz tak dlugo czeka, czy naprawde nie ma szans?
  6. O dom dla Bratka usilnie prosimy.
  7. Rali domek musi sie znalezc. Nie moze tak byc abys zniknela bez tego co najwazniejsze dla czujacego stworzenia.
  8. Mam nadziej, ze pani Skowronska zdecyduje sie na wspolne mieszkanko Barego i Derbiego, trzy psy mialyby szanse wychodznia na spacerki chociaz, Wszystkie sa oposzczone z winy czy bez winy wlascieli i mysle, ze wszystkie do tego tragicznego momentu byly w domowych dobrych warunkach, co tym bardziej dla nich jest paskudne. A tak na marginesie, czy rodziny kochaja swoich bliskich? Wyglada na to, ze nie.
  9. Derbi, bedzie idealnym przyjacielem domu.
  10. Sara, piekna Sara ma nadzieje, ze jej wielkie serce odnajdzie swoja polowe. Druga polowka serca potrzebna dla Sary.
  11. Dla Nelusi potrzebna dobra Babcia, albo dobry Dziadzius, albo molodzi piekni ludzie, albo rodzinka, co pokazuje dzieciom prawde tego swiata. Nelusia tak bardzo chece zmruzyc oczka w cieple domowego ogniska. O domowe ognisko prosimy!!!
  12. Saszenko, czy Ci nie zimno w tej budzie?
  13. O Boze, Julio dzieki za strone schroniska i za twoja prace. Julio widzisz cuda sie zdarzaja. Oby Ronja sie odnalazla w nowym domu. Julio jak bedziesz rozmawiala z pania. prosze powiedz jej od nas wszystkich WIELKIE DZIEKUJEMY. Moja Ronju! Do widzenia, do zobaczenia w pieknym parku ,na radosnym spacerze.
  14. Tak, Czarus juz niedlugo bedzie przytulany i kochany. Bardzo, ale to bardzo sie ciesze. Ciesze, to nie najbardziej adekwatne slowo ale lepszego na ten moment nie znajduje.
  15. Nie wierze juz ws chroniska piekne i dobre. Takich po prostu nie ma. myslalam, ze takie sa w Anglii pomylilam sie. Schroniska sa jakie sa. Z tym ,ze np. w Anglii zwierzat jest mniej bo szybko podejmuja decyzje w sprawie tych, ktore sa trudne adopcyjnie. Moim zdaniem Niewiasta ma racje, zajac sie Melanze mozna na poczatek w schronisku i wynegocjowac dla niego miejsce, gdzie bylby laywiejszy dostep do niego i moznaby bylo poprowadzic indywidualna opieke, aby mu umozliwic adopcje i przede wszystkim bezpieczenstwo. wsadzenie go do domu tymczasowego moze skonczyc sie tak jak z Maciusiem i Oskarem wiecznosia. Jednakze na dom dla Melanza i dobrego czlowieka czekamy. Nie chce byc namolna ale moze Pan hy pomogl ktory pisze tak piekne artykuly o zwierzakach p. Galuszka
  16. Kasiu, moze ja napisze Ci tekst. nie wiem czy ladny bedzie ale spruboje. Dobrze? Sunia jest przekochana.
  17. Nawet nie wyobrazasz sobie jaie to straszne gdy sie patrzy na codzienna meke tych opuszczonych zwierzat, one umieraja w milczeniu a my tak naprawde nie mozemy nic dla nich zrobic. To, ze sie nie spi po nocach a kazdego nastepnego dnia biegnie w napieciu zobaczyc czy sa bezpieczne i zyja to pestka. Po pewnym czasie robi sie cos takiego, ze nie mozna o nczym innym myslec tylko onich, zycie staje sie nie do zniesienia gdy sobie wyobrazimy to morze cierpienia. czekam z nadzieja kazdego dnia, ze zdarzy sie cud i ktos kto jeszcze nie ma psa i moze wziaz drugiego bo mu na towarunki pozwalaja zrobi to. jednak tak naprawde takich osob jest bardzo malo. CANON nie ma czasu. Czeka na jedyna i ostatnia szanse w swoim zyciu.
  18. Canon nie ma czasu. Canon prosi o dom. Canon w kazdej chwili moze odejsc. O godne zycie dla Canona prosimy.
  19. Julio a jednak podbije, chociazby po to aby wszyscy albo chociaz niektorzy mogli przeczytac twoje slowa. Ratujmy je gdy nie jest jeszcze za pozno!!!!!!!!!!!!!
  20. Sarunia uklada sie do snu i marzy o nowym domku.
  21. Moze mozna z jakiegos starszego sweterka przerobic.
×
×
  • Create New...