hanka456
Members-
Posts
5564 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hanka456
-
Łódź-Półtoraroczna BOKSERKA do uśpienia...zostaje u Netti1:)))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Czy Tosia dochodzi do siebie po tych wszystkich mekach? -
Łódź-Półtoraroczna BOKSERKA do uśpienia...zostaje u Netti1:)))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Tosienko, zdrowiej szybciutko. -
Momo moze dzisiaj. Nieszczesliwy Momo czeka na dom.
-
DINO-już 4,5 letni dalmatyńczyk -NARESZCIE W NOWYM DOMU
hanka456 replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Piekny, dobrze ulozony dalmatynczyk czeka na kochajacy dom. -
Trójłapek Bratek...śliczny,młody...kaleki??? MA DOM!!!!:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
O dom dla Bratka usilnie prosimy. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
hanka456 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rali domek musi sie znalezc. Nie moze tak byc abys zniknela bez tego co najwazniejsze dla czujacego stworzenia. -
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Mam nadziej, ze pani Skowronska zdecyduje sie na wspolne mieszkanko Barego i Derbiego, trzy psy mialyby szanse wychodznia na spacerki chociaz, Wszystkie sa oposzczone z winy czy bez winy wlascieli i mysle, ze wszystkie do tego tragicznego momentu byly w domowych dobrych warunkach, co tym bardziej dla nich jest paskudne. A tak na marginesie, czy rodziny kochaja swoich bliskich? Wyglada na to, ze nie. -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Derbi, bedzie idealnym przyjacielem domu. -
SARA - całkowicie wykończona sunia od bezdomnego..MA DOM!!!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Sara, piekna Sara ma nadzieje, ze jej wielkie serce odnajdzie swoja polowe. Druga polowka serca potrzebna dla Sary. -
Łódź - TERRIEROWATA SASZA już nie cierpi w milczeniu. MA DOM!!!
hanka456 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Saszenko, czy Ci nie zimno w tej budzie? -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
O Boze, Julio dzieki za strone schroniska i za twoja prace. Julio widzisz cuda sie zdarzaja. Oby Ronja sie odnalazla w nowym domu. Julio jak bedziesz rozmawiala z pania. prosze powiedz jej od nas wszystkich WIELKIE DZIEKUJEMY. Moja Ronju! Do widzenia, do zobaczenia w pieknym parku ,na radosnym spacerze. -
Nie wierze juz ws chroniska piekne i dobre. Takich po prostu nie ma. myslalam, ze takie sa w Anglii pomylilam sie. Schroniska sa jakie sa. Z tym ,ze np. w Anglii zwierzat jest mniej bo szybko podejmuja decyzje w sprawie tych, ktore sa trudne adopcyjnie. Moim zdaniem Niewiasta ma racje, zajac sie Melanze mozna na poczatek w schronisku i wynegocjowac dla niego miejsce, gdzie bylby laywiejszy dostep do niego i moznaby bylo poprowadzic indywidualna opieke, aby mu umozliwic adopcje i przede wszystkim bezpieczenstwo. wsadzenie go do domu tymczasowego moze skonczyc sie tak jak z Maciusiem i Oskarem wiecznosia. Jednakze na dom dla Melanza i dobrego czlowieka czekamy. Nie chce byc namolna ale moze Pan hy pomogl ktory pisze tak piekne artykuly o zwierzakach p. Galuszka
-
Nawet nie wyobrazasz sobie jaie to straszne gdy sie patrzy na codzienna meke tych opuszczonych zwierzat, one umieraja w milczeniu a my tak naprawde nie mozemy nic dla nich zrobic. To, ze sie nie spi po nocach a kazdego nastepnego dnia biegnie w napieciu zobaczyc czy sa bezpieczne i zyja to pestka. Po pewnym czasie robi sie cos takiego, ze nie mozna o nczym innym myslec tylko onich, zycie staje sie nie do zniesienia gdy sobie wyobrazimy to morze cierpienia. czekam z nadzieja kazdego dnia, ze zdarzy sie cud i ktos kto jeszcze nie ma psa i moze wziaz drugiego bo mu na towarunki pozwalaja zrobi to. jednak tak naprawde takich osob jest bardzo malo. CANON nie ma czasu. Czeka na jedyna i ostatnia szanse w swoim zyciu.
-
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Julio a jednak podbije, chociazby po to aby wszyscy albo chociaz niektorzy mogli przeczytac twoje slowa. Ratujmy je gdy nie jest jeszcze za pozno!!!!!!!!!!!!! -
SARA - całkowicie wykończona sunia od bezdomnego..MA DOM!!!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Sarunia uklada sie do snu i marzy o nowym domku. -
Łódź-Półtoraroczna BOKSERKA do uśpienia...zostaje u Netti1:)))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Moze mozna z jakiegos starszego sweterka przerobic. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
hanka456 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Nie ma wyjscia musi sie odmienic.