Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Nie wiadomo kiedy czlowiek popelni blad a tak bardzo chce pomoc. Moze masz racje. Sama nie wiem. Moze ktos z Dogomanii sie zdecyduje.
  2. To sa nieporozumienia, ktore mozna wyjasnic i juz, a czy wiecie, ze Derby zostal rozdzielony z barrym. bylo im tam w miare dobrze o ile moze byc dobrze w klatce. A czy teraz jest bezpieczny? czy nic zlego sie nie wydarzy? To jest moja najwieksza obawa. Po co byly te roszady? czym uzasadnione.? I jeszcze jedno wspierajmy sie wzajemnie, bo tylko my im zostalysmy. Juz tyle zyc zostalo uratowanych dzieki wspolnemu wysilkowi. Nie dajmy sie poniesc emocjom i nie dawajmy forow tym, ktorym raczej na Derbim nie zalezy.
  3. Nelusia, mam nadzieje, ze nie bedziesz czekac dlugo, bo juz tak kosmiczny czas sie wyczekalas.
  4. Saruniu, trzymam kciuki. Twoja historia musi zakonczyc sie szczesliwie.
  5. Momo pokazuj sie swiatu.
  6. Nie zostalyscie same. czasami sie zastanawiam, czy z Dogomanii ktos biezrze psy?
  7. BYlo w gazecie ale niestety zadnegoodzewu, teraz wyslalam zznowu do Wyborczej. Naprawde nie wiem dlaczego taka cisza w sprawie tej suni. Kurcze nie moge zrozumiec dlaczego nie moze sie znalezc jeden czlowiek, ktory by chcial jej pomoc. To jakas zakleta sprawa. zaczynam sie denerwowac, bo juz nie mam pomyslu zadnego co zrobic.
  8. Lasow i jezior tyle w tej Polsce, moze gdzies jest miejsce dla Melanza?
  9. Barry kiedy wreszcie prawdziwy spacerek Ci sie trafi?
  10. Aniu trzymam kciuki. Sasza naprawde cierpi w milczeniu. Tak nietrudno ja pokochac. Czekam w napieciu na wyniki.
  11. Mysle, ze nie powinniscie kolezanki z Dogomanii sie obrazic, za stanowcze slowa Moriii i Niewiasty, bo naprawde gdy ktos zadzwoni z zewnatrz i zapyta o Ronje albo Derbiego to 100 procent pewnosci, ze odpowiedz bedzie, ze nie wiadomo o ktorego psiaka chodzi, i wtedy wszystkie wysilki pojda na marne, a wszystkie my bardzo sie boimy aby tak sie nie stalo. Zbyt duzo nadziei i wysilku aby wszystko stracic. Wiem, ze trudno w to uwierzyc ale tak jest.
  12. DERBI KOCHANY, moze domek juz blisko dlatego takie emocje wokol Ciebie.
  13. Dora starsza pani potrzebna dla Neli. jej miejsce na podusi w domu , a nie w zimnej budzie.
  14. MOMO jak tam z domkiem dla Ciebie?
  15. Biedna Saszenka, czeka i czeka a w ogromnej budzie zimno i nieprz\ytulnie, male cialkodrzy i oczy coraz bardziej smutne.
  16. Barry, czy to bedzie sie ciagnac w nieskonczonosc i tylko to?
  17. Tak ciagle niestey w schronie. Dlaczego nikt jej nie chce to doprawdy niezrozumiale.
  18. Saruniu pokazuj sie dobrym ludziom.
  19. Dom dla Derbiego, to bardzo trudna sprawa. Zaluje, ze nie mozna zajrzec do kieszeni Pana Boga i zobaczyc jakie jest przeznaczenie. duzo bym dla zeby zobaczyc jakie jest przeznaczenie DRBIEGO. A moze nie ma przeznaczenia? Zobaczymy?
  20. Kto odkupi winy poprzedniego wlasciela i da pieknej Sarze dom?
  21. Po tak ciezkich doswiadczeniach i tak powaznych urazach, pokonaniu wszystkiego, maly Bratek nie moze wrocic do schroniska. On jest za delikatny na kolchoz.
×
×
  • Create New...