AMONKU najpiękniejszy tęsknie za tobą.Szpilka,ja też to zauważyłam,przez 2 lata byłam jedna tu z psami na smyczy,teraz czasem widuje inne osoby.Ale nie sa to psy z łancucha wzięte na spacer,tylko te z domu czy ogrodu.Ludzie młodsi,albo ci co sie niedawno wybudowali,patrza na to inaczej.I całe szczęscie,że młodsi lepiej do tego podchodza oprócz paru zwyrodnialców