Szpilka ,gdzie do Rz-wa?Dawaj zawsze znać to z 15 min wyrwiesz,żeby pogadać.To już nas "kupa"ludzia:Tryg.,Spilka,Żaba,Ty,Rafał,itp.Wcale sie nie dziwie,tesknie za nim jak chol...B.zły na mnie ,bo chodze po domu i pokwikuję.To jest pies,który za odrobine miłosci,strasznie przywiąże sie do człowieka.Pięknie chodzi na smyczy,z radością dał sobie ja ,załozyc,wie co to spacer.