Jak tu skropić łzami strone?Ludzie kupujecie u handlarza w ciemno,nawet hodowcy pewni nie są,a tu piękny ,mądry pies marnuje sie w schronisku!!!!!Podano własnie wiadomosć o obowiązkowych fotelikach dla psów,w aucie. 1 .04
Garnki faktycznie potrzebne na wode,Kierownik mówił,że w starych powypadały dziury próbuja łatać ,lutować,ale nowe by sie przydały.Nieszczelny z jedzeniem by wytrzymał,z wodą niestety nie.
Powiesiłam dzisiaj jego 9 zdjęć w zaprzyjażnionej lecznicy.Prosiłam,zeby namawiali,gdyby ktoś miał zamiar wziąść psa.Doktor powiedział ze on chyba młodszy niż 2 lata.Amon,byle nie przypadkowy dom,a szybko.Taki mądry pies musi miećdobregoi i madrego człowieka.
Własnie na tym terenie nie pchają sie do pracy w schronisku,początek wydawał sie dobry,a potem nie wiem;bezradność,znieczulica czy co.Przecież nawet kontrole mają czesto i nikt na takie i inne rzeczy nie reaguje!
Amonku najdroższy dalej jestem pod wrazeniem:twoja uroda,delikatnośc,mądre oczy Może ja niepotrzebnie mówiłam" mój Amonku" i ty "Mój "wziąłeś dosłownie.....
Z budami tak samo mnie razi to ,ze w betoniakach zawsze są co najmniej ze trzy psy duże i np nie dające sie połączyć z innymi;ale w ich boksie są 2 ocieplane budy.Pies jest tam min.1/2 roku,ale nie opłaca sie im budy wynieść i dać tym co jej prawie nie mają/bo to w czym mieszkają trudno budą nazwać/Przecież ze trzy boksy powinny miec jedną bude.Bywa ze psy mają"bude"tylko sie do niej nie zmieszczą/np obecnie Frodo/W tej chwili mam duży żal do kierowniczki,ze nie potrafi wydać własciwych dyspozycji.
Dzięki Szpilka,bo nie mogę znależc spokoju Nawet człowiek nie dowie sie dlaczego jest w schr.Czy ktoś zmarł,czy wyjechał,bo jesli porzucenie to potwór nie człowiek!Amonku,masz nową szanse!Oby sie udało!!!
Teraz ja nie wiem czy Rafał żartuje.Ja próbowałam zacząc montować nastepny wyjazd,pod pretekstem noża,niekoniecznie za 3 dni.Pamiętaj o nim jak będziesz sie wybierał,a bagażniku ja go położyłam,bo był widoczny,na studni klamociarnia.Ale od 8 Iv jestem uziemioma na 8 dni.
Niestety Rafał,wyszło na to ,ze niedługo trzeba jechać oddać nóz.A ja tak tęsknie za Amonem,ze już wysiedzieć nie moge.Mąż powiedział,aleś ,sobie hobby znalazła,beczysz i w sob.i niedz.,ma to sens?
Dawno tu nie zaglądałam,co nie znaczy .ze zapomniałam.Mam nadzieje,że nic sie nie zmieniło i Rudka jest spokojna,a pomysły które miewa /stylizacja/sa nieszkodliwe a wręcz zabawne.Pozdrawiam serdecznie,a Rudkę całuje w krzywy pysio.