-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Neczka jak sa jakies psiaki,a chyba sunia "pod Irokeza" i Mrówa-Anti to dodaj Żabie ,niech wstawi na strone wolontariuszy.Jak sa jakies ,które moga sie przydać,to przerzuc do siebie,albo na płytke,bo ja potem pokasuje.
-
Przeciez straz podobno dowozi te psie batony.karma/Wczoraj w jednej zamrazarce byłyMoze straży trzeba zgłosic ,ze jedzenie sie kończy.W gazetach pisali,ze daje Jarosław i Przemysl.Wzięłas pudełka ze studni dla p.Romy?Kudłatego owczarka miał wziasc pan od płytek.W sobote tez wpłyneła kasa za charta.
-
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Tez czekam na wieści,ze pokochali sie od pierwszego spojrzenia. -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
One wszystkie strasznie biedne w tych betoniakach,a w upały:-(:shake::-( -
Przekochana Korcia z Orzechowców MA DOMEK !!! :):)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
I fotogeniczna bardzo. -
Chyba Kasia z Jarosławia?/kontakt przez Szpilke/i wczesniej rodzina z Lancuta,ale nie wiem czy przesłali beci.Ja aparat swój przekazałam Neczce,robiłysmy nim wszystkie i nie wiem,czy maluchom tez któras robiła.Neczka sie moze odezwie.
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
halcia replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
I chłopaki bezjajeczne.:shake:ale kiedyś od prostaty bezpieczne;) -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Kochany psiaczku,dobrze ,ze coś sie dzieje po po twojej postawie widać,że tracisz nadzieje. -
Przekochana Korcia z Orzechowców MA DOMEK !!! :):)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Cudna ,zywiołowa,jeszcze radosna.Jednak faktycznie co rusz przybiera poze karconego psa ,przypada do ziemi ale to trwa moment.Bardzo kochana i ładna. -
Kudłata jest fanem malamutów,dobrym kierowcą,ale nie wiem jak z czasem.
-
Wet nie jest na miejscu,dojezdża ze wsi,a tam w schr.w tej chwili nie ma warunków na kastracje,bo baaaaardzo powoli robia remont budynku.Ten pies to od dawna znany dzieciorób i pewnie nie tylko on,bo boksy sa nieszczelne a i góra psy przeskakuja.Jest w Przem.lekarz ,który ma szpitalik i tam moze by przetrzymał psa ,ale jak nie ten to inny dopadnie suczki.Mysle,ze trzeba przeczekać,az kastracje da sie robic w schr.ale to wszystko tak sie wlecze i decyzje i remont....
-
Frodo w Orzechowcach - muszę uciec aby przeżyć! MA DOM!!
halcia replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Jego wiezienie wreszcie puste! Dzisiaj nie było tam zadnego psiaka,ruina otwarta -
Weronika dwa kartony dla p.Romy.Dzis stały na studni.Jedzenie dla Dropki za szafkami z lekarstwami zawiazane w reklamówce. Neczka rób sobie wg czasu jakim dysponujesz,nie spieszy sie ze sprzetem i aparatem.
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
halcia replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Weronika zostawiłam na studni dla p.Romy kubki,talerze dzbanek i idrobne rzeczy do kuchni.Poduchy nie zmiesciłam. -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
halcia replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A tego kolege to tez "nieszczeście "z jajeczkami złapało? -
Cudne,mama nami była zainteresowana i jedzonkiem w duzej ilosci.Biedna,tyle małych ,ile to trzeba siły do wykarmienia.