Moja Nuta ostatnio sprowokowała nas do śmiechu.Bogdana telefonu sie boi,jakos wie,ze ma aparat.Więc ja na "jaja"udawałam,ze zrobie swoim,a ona to miała w d...Skad wie,ze w moim nie ma aparatu???Z mama zle ,pewnie jednak nie pojade,Szpilka nastrajaj Kasie,zeby urabiała Tate na podwiezienie Was,bo lepiej teraz niz go potem zaskoczyc,a gdybym jechała/Watpliwe/to go zdaże odwołac.