Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Pozdrów serdecznie Ulę,poznałam ja przy akcji z podhalanami.A moze zdjęcia całego bractwa?
  2. Rafał sie nie odzywa,Kasia banerków nie zrobiła...
  3. A gdzie nowe piekne zdjęcia,zeby widzieć cos radosnego na dogo?
  4. Ja jutro przez Weronike podaje ciuchy dla p .Romy i worek karmy Hills'a i suchy chleb,/2 worki/na wypadek"w"Świezy jak zdaże,bo rano jade do Orzech.Weronika,zapytaj jaki nr buta ma p.Roma.Bardzo sie ciesze,ze robicie zbiórke tam podobno wszystko sie przyda.
  5. No nic,czekamy,ćwicza mają cierpliwosc:roll::evil_lol::roll:
  6. Dzierlatka robi starania,bo Kizia od razu do brania,kto weżmie i pokocha,dla całej rodziny radocha...
  7. Szpilka hop ,hop ,wylali Cie z pracy,czy zabrali komputer.?Ok 9.20- 930 powinnam być.Biore rzeczy p.Romie ale do lidla tradycyjnie skocze.Ok 21 sprawdzam obecnosć i nastroje.
  8. a co czyzby moje?juz nie pamietam.Zara jest cudna po prostu.Jutro wygłaszczemy sunie.
  9. Myśle ,że nawet jak będzie padać,to w przerwach moze być duze słońce,chyba warto juz wieszać.Szpilka jak tam z Tobą i Kasią? Do Kasi dzwonić?Teraz jade do MIelca.Weronika tez bedzie.
  10. Słuchajcie,ale tylu ludzi juz mnie zawiodło,tylu zwodzi,wielu podpadłam ,bo namolna i upierdliwa, i wole meldować,jak to już to jedzie do Mielca.Ale w akademikach widziałam pismo o przekazaniu dla schr,a koce to trzeba po prostu szybko,zeby nie rozkupili,ale.....jeszcze mi został jeden akademik i będę im siedziec na głowie.
  11. Jutro mi pewnie powie.,A Komorowski jak poprosze to w sob moze kupi.He,he,byłam u kierownika akademików,mam 76 poszew,50 przescieradeł i 100 kocy po 2 zł,tylko powiedział,ze cześc zawsze rozsprzedawał pracownikom.Ja na to,to z 10 reszte na bank kupi kierownik.Jak zadzwoniłam,bardzo sie ucieszył i powiedział,ze kupuje wszystkie.Kolezanka przekazuje zamrazarke 200l dla schr.i ten dom po zmarłym kiwa mnie,ale rozdarłam sie o garnki niby dadza garnki i cos tam ,ale kiwaja mnie 1/2roku.A ze złomu pomyłam policzyłam jest 10 i 3 miski.Wszystko w dobrym stanie.W akademikach bede pilnowac co roku ,wizytówke schr.chłopakowi dałam nagadałam sie o schr,trudnych warunkach i wspaniałym kierowniku i mam go urobionego.
  12. A zakładam ,ze jedno przescieradło na jeden boks.W ciągu jest 10 boksów i po drugiej stronie 10.
  13. Neczka,nie kupuj,szkoda kasy chyba,że masz obczajony szmateks i są np pa 1zł-2.Ja mam 2 poszwy które pewnie rozprujemy i jedno przescieradło,ale moze zaprzyjazniona ciocia,babcia,dadzą jaki stary obrus,posciel?Za tydzien powinnam mieć kilka,mam jeszcze troche fizeliny,jak pofastryguje moze sie nada.Trzeba by zrobić przynajmniej ten ciag gdzie jest Kora.Od strony krzaków mają może ciut chłodniejZa tydz.zrobimy reszte betoniaków.Oczywiście nie poszanowali kupionych w tamtym roku plandek,miałam te jutowe,załatwiały 4 boksy od razu.
  14. Tato nico nie powiedział,mówił o Kasi,a o spotkaniu w Jarosławiu opowiem jak sie spotkamy.Szukaj starego obrusa,przescieradła....
  15. Pani Roma jest Ci tak wdzieczna,że jeszcze Dudusia dołozy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. MYsle że nakarmimy tez,jak bedzie kilka osób.Tak ,ze nakarmione to my nie zastaniemy tylko zostawimy,a jak zieloniec dojedzie,to On z J.sprzata jak burza.Ale głównie chcemy powiesic zadaszenia przed upałem,na razie mamy mało materiałów.
  17. Tak,mru ,dokładnie ale wiem,że Aga zaganiana,a wieści od czasy do czasu sa.Jego zdjęcie tez wisi u mnie w pokoju,bo dla mnie to pies jakego rzadko sie spotyka,to było porozumienie dusz,mam dwa swoje,ale jego kochałam chyba bardziej.
  18. Jestem cała w skowronkach,bo załatwiłam fure fajnych rzeczy do Mielca.Co i ile napisze jak juz będą w aucie kierownika w pon.lub wtorek.Dla mnie pewniaki i bardzo przydatne.Na dzień dzisiejszy w złomie też miałam odłożone pare garnków i misek,ide właśnie je myć,jutro zawioze./ok 8/
  19. Jedziemy w sobote przyjmuje zgłoszenia,wieszamy zacienienie.Kasia wstaw mi banerek Kory,Zorki i chudej suni plisssssc I ciumki dla Zdrapeczki.
  20. Wszystkie "szmaty' dojezdzające z Rz-wa pewnie tez!
  21. Sunieczko podkarmimy cie w sobote,nawet z kierowcana plecach ,który nas straszy policją za karmienie,bo uwaza ,że jestes"nachlana"
  22. Koruniu byle to długo nie trwało,ale wierze,ze znajdziesz wspaniały domek.
×
×
  • Create New...