-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
prześliczny Chart Polski - Aro, MA DOMEK !! :))
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ja miałam z nim dyżur w Rz-wie 1,5 godz.Troche my pochpsali truchcikiem,a potem jak sie uwalił w trawe,to nie chciał wstac.Moim zdaniem strasznie lgnie do facetów,na spacerze do kazdego mijanego próbował sie przytulic.Pan który go brał podobał mu sie,od razu sie przytulił.Pan zachwycony.Ale do auta nie chciał wsiadac.Podnosiłam mu przód,potem tył,a on robił wszystko ,by wysiaść.Troche pewnie lęku,co jest grane i lepiej było w trawie.W drodze z Jarosławia wymiotował.Szpilka ja go odałam z ta smycza,bo tak mi mówił chłopak,który go przywiózł. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
halcia replied to gagata's topic in Już w nowym domu
W gazetach pisze,że przejmuja 1.07,a wypowiedzenia pracownikom daja 15 06.Dobrze ze na te upały straz sprawdza czy maja wode.My jednak zawaliłysmy z przescieradłami,trzeba było wieszac nad betoniakami. -
Oby dużo rzeczy wylazło.Przezyc nie moge,ze dałyśmy sie zbajerować pogodzie i uwierzyłysmy w ochłodzenie.Przez to nie zawiesiłysmy przescieradeł.Dzisiaj tak dawał upał popalc ,a te biedne psiaki w tych betoniakach.....wole nie myslec.I tak obawiam sie,ze ktos"myslący inaczej"może kazac posciągac "szmaty" jak je zawiesimy.A to jednak sporo ocienia.
-
Temu co już nie żyje.Nie dzisiaj Kierownik był trakiem ,bo bus był po mięso.Jutro bus i szaberka na całego.Zostac ma szafa i kawałek mebla zabudowanego,te przeszklone bierzemy,szkło,obrazy ciuchy buty chyba wersalki.A najbardziej cieszy mnie obietnica akademików,ja już pilnować będe.A ten agregator to z likwidowanej stołówki,ale nie jest pewny,podesty zauważyłam w ostatniej chwili i zwrócimy sie z prosba o nie tez.Reno i Ulka ja tam podziwiam Wasza działalnosc, ale z komputerem mam powierzchowną "przyjazn"i te rzeczy mnie przerastaja,natomiat latac,pyszczyć i załatwiac lubie i czasem mi wychodzi.Teraz gonie,bo robimy przerzut charta pol. na Śląsk.
-
Tak nadętego goscia z pewnoscia tego co mówi/a nic madrego odnośnie schr.i psiaków/ w życiu nie spotkałam.Jest niestety naczelnikem.
-
Do Mielca pojechało juz auto załadowane po sufit,jutro rano jeszcze raz.Kierownik ma zamrazarke,90 kocy po 2 zł.79 pościeli 50 przescieradeł,obietnice za 2 m-ce i stała współprace z przekazywaniem.Z mieszkania jednak fotele,taborety,dywaniki stolik ,niestety garnki 2 i dwie spore miskiJutro zabieramy meble kuchenne częsc mebli pokojowych,stolik, radio,talerze ,p[osciel narzuty,buty i pierdoły ble ,ble ble .Ciesze sie.W trakcie załatwiania agregator chłod.garnek na kółkach i podesty,moze sie uda.Kierownik pisze pisemko a ja osaczam instytucje U.Rz.
-
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Tak ,ten jego bezruch przy kracie jest straszny,tak jakby na nic juz nie liczył.... -
Heba- czarna jak heban, przekochana sunia W NOWYM DOMKU ! :)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
sunieczko,pewnie,najedzona,szcześliwa???? -
Przekochana Korcia z Orzechowców MA DOMEK !!! :):)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Zabrać psinke póki taka radosna,potem depresja otępienie..... -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
halcia replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Mysle,że tak choć na pewno będzie jej zal,że nie przezyły,no ale to już natura a nie decyzja człowieka.Poród przedwczesny dwa sie udały silne,a tamte słabieńkie od razu.... -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
halcia replied to gagata's topic in Już w nowym domu
,Nie wiem czy ktos juz ja zawiadamiał ile sie urodziło?Pani Ronma nie wiedziała pewnie,że sunia bedzie miała małe.Grunt,ze te co są,są zdrowe -
Neczka,przesłałam zdjęcia jak leci,cudne nie są,ale cos moze wybierzesz.Piekne ma Kasia z J.ale nie wiem czy umówiłyscie sie co do przekazania,czy przekaże Szpilce.Duża pochwała dla młodego Grzeska,nauczył sie z nami współpracować i wczoraj szło nam sprawnie,porzadki,karmienie.
-
DZisiaj psy nie były specjalnie głodne,choć sucha karme zjadły chetnie.Było to po zmianie Janusza,on karmi..Sporo nowych psiaków.Sunie maja małych :9 i 5 i jedna jedynaka którego przy karmieniu odkryłyśmy.Zastał nas w schronisku p.Szostek .Usłyszałysmy cos w tym stylu'Pierwszy powinien byc Bóg potem ludzie a dopiero potem zwierzeta ,wam sie coś poprzestawiało!"Duzo mądrzenia,niechec do nas były widoczne,troche nas z becia trzesło przy jego wypowiedziach
-
SZpilka,wyszło mi na to,ze trzeba wrobić tate Kasi,ale będe mysleć co jeszcze sie da zrobic.
-
prześliczny Chart Polski - Aro, MA DOMEK !! :))
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Cholera,może tato Kasi nam pomoze i podrzuci go do Rz-wa w pon,,zapytamy jutro.Ja noc np moge przetrzymać,choc nie wiem jak moje dwa to zniosa/i matka w coraz gorszym stanie/ a ,mówiłas,ze psów nie lubi.Rano w pon.mam kierownika z Mielca i duzo załatwień -
Szpilka z charcikiem nie jestem na biezaco,co jest,jakie plany?
-
Heba- czarna jak heban, przekochana sunia W NOWYM DOMKU ! :)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Sunieczko wreszcie sie najesz do syta,przytulania tez ci nie zabraknie. -
Nie,od dawna nie widziałam jej na dogo,ostatno składała zyczenia sw,,to dawno juz!
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
halcia replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No własnie Neczka,tez bys podrzuciła pare zdjec swoich podopiecznych!:eviltong:Gaculku,jestes sliczny,a temperamencik moze po "ojcu chrzestnym", tym co cie zbierał z ulicy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: