Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Neczka jak sa jakies psiaki,a chyba sunia "pod Irokeza" i Mrówa-Anti to dodaj Żabie ,niech wstawi na strone wolontariuszy.Jak sa jakies ,które moga sie przydać,to przerzuc do siebie,albo na płytke,bo ja potem pokasuje.
  2. Przeciez straz podobno dowozi te psie batony.karma/Wczoraj w jednej zamrazarce byłyMoze straży trzeba zgłosic ,ze jedzenie sie kończy.W gazetach pisali,ze daje Jarosław i Przemysl.Wzięłas pudełka ze studni dla p.Romy?Kudłatego owczarka miał wziasc pan od płytek.W sobote tez wpłyneła kasa za charta.
  3. Moze zmien srodek, obecnie jest wiele preparatów drozszych i tańszych,a niektórzy zakładaja jeszcze dodatkowo obroze p/kleszczom,pchłom
  4. Teraz wujek musi pewnie jeżdzic bo ja wypadne z obiegu,ale mozesz skracac i ciąc na Jarosław i spod SZpilki zabierac dziewczyny,juz 3 sztuki.I sztuki naprawde!Skróci Ci to droge i czas.Ja sie okresle pewnie dopiero w piatek,bo z mama zle.
  5. Tez czekam na wieści,ze pokochali sie od pierwszego spojrzenia.
  6. One wszystkie strasznie biedne w tych betoniakach,a w upały:-(:shake::-(
  7. A jakie romantyczne zdjecia,szczególnie to wąchanie kwiatków.
  8. Chyba Kasia z Jarosławia?/kontakt przez Szpilke/i wczesniej rodzina z Lancuta,ale nie wiem czy przesłali beci.Ja aparat swój przekazałam Neczce,robiłysmy nim wszystkie i nie wiem,czy maluchom tez któras robiła.Neczka sie moze odezwie.
  9. Zdaje mi sie ,że na pierwszy rzut,bo aMonia tak sie cieszła jak przyjechałysmy,że nie dało sie tego nie zauwazyc i Szpilka od razu ja wzieła.
  10. Rozumię cie Neczka,zawsze jest przykro wybrać jedno ,zostawic drugie,
  11. I chłopaki bezjajeczne.:shake:ale kiedyś od prostaty bezpieczne;)
  12. Kochany psiaczku,dobrze ,ze coś sie dzieje po po twojej postawie widać,że tracisz nadzieje.
  13. aMoniu ,ty tez masz chyba nowe zdjecia,tak Neczka?Sunia jest cudna,pieknie sie cieszy całą sobąi jest ciągle głodna,ale to przeciez duzy szczeniak,który rosnie i potrzebuje zjesc.
  14. Cudna ,zywiołowa,jeszcze radosna.Jednak faktycznie co rusz przybiera poze karconego psa ,przypada do ziemi ale to trwa moment.Bardzo kochana i ładna.
  15. Kudłata jest fanem malamutów,dobrym kierowcą,ale nie wiem jak z czasem.
  16. Z poprzednich zdjec wyszło,ze na jednym diabeł ,na drugim anioł.A to ci sunieczki jedna drugą uczy ale co do przysmaków maja własne zdanie.
  17. Wet nie jest na miejscu,dojezdża ze wsi,a tam w schr.w tej chwili nie ma warunków na kastracje,bo baaaaardzo powoli robia remont budynku.Ten pies to od dawna znany dzieciorób i pewnie nie tylko on,bo boksy sa nieszczelne a i góra psy przeskakuja.Jest w Przem.lekarz ,który ma szpitalik i tam moze by przetrzymał psa ,ale jak nie ten to inny dopadnie suczki.Mysle,ze trzeba przeczekać,az kastracje da sie robic w schr.ale to wszystko tak sie wlecze i decyzje i remont....
  18. Jego wiezienie wreszcie puste! Dzisiaj nie było tam zadnego psiaka,ruina otwarta
  19. Ona nawet do nas ma pecha,znów nie wziełysmy suni na spacerek,pieszczona była.Tradycyjnie krótka ucieczka na dł.2 boksów i czeka.Złapana i wniesiona na rękach do boksu przez Neczke ,albo Kasie.
  20. Weronika dwa kartony dla p.Romy.Dzis stały na studni.Jedzenie dla Dropki za szafkami z lekarstwami zawiazane w reklamówce. Neczka rób sobie wg czasu jakim dysponujesz,nie spieszy sie ze sprzetem i aparatem.
  21. Im sie nioe chce popatrzyc czy pies i suka nie sa razem,a znany "skoczek" na cieczki dalej nie wykastrowany.
  22. Weronika zostawiłam na studni dla p.Romy kubki,talerze dzbanek i idrobne rzeczy do kuchni.Poduchy nie zmiesciłam.
  23. A tego kolege to tez "nieszczeście "z jajeczkami złapało?
  24. Cudne,mama nami była zainteresowana i jedzonkiem w duzej ilosci.Biedna,tyle małych ,ile to trzeba siły do wykarmienia.
×
×
  • Create New...