Gagata w co Ty mnie wrabiasz?Kasia mi zrobiła nowy awatarek,bo udało mi sie uprosic Filipa,zeby nie uciekał przed aparatem,nie chce glutów które robi ze mnie Neczka.A następny jak ktoś bedzie miał siłe utrzymać Nutke wyrywajaca sie do ucieczki przed aparatem.Dziadziu,wybacz,ze tu sie rozpisałysmy,wielkie buziaki dla ciebie i twojej Rodziny.