Lepiej nie, bo wiem które masz na mysli.TZ tak to przeraziło,kazał zdjąc,powiedział ,ze makabryczne i nie każdy moze takie oglądac,jeszcze walnał cos o przesadach ,ale mi nie wyjaśnił..Nelka ,ty przynajmniej jestes tam sliczna.
Ona chyba zbyt długo nie była,ale z kazdym przechodzacym człowiekiem widać było jej nadzieje:to po mnie,to po mnie przyszedł,dlatego mnie tak serce bolało,że ona tak strasznie czeka,a nie wszystkie psiaki az tak wyczekuja./traca nadzieje,ona nie/
Dla mnie Szpilki sie różnią ,nasza ma inny brzuch,mniej kudłaty:evil_lol:,z buzi to nawet :eviltong:,nawet.Mysle,ze pan nie zawiedzie...A duzą Szpilke ja moge adoptowac.:multi:
PAzurki Neluni sa juz ladne,zadbał o to kier.Artur na pierwsze zgłoszenie tego faktu.Natychmiast zrobił manicure,wydarł,ją na siłe z budy a ja ją mocno trzymałam i szeptałam do uszka.Od tej pory spogladała na mnie z zaciekawieniem i....zaczęła czekac na komplementy i pieszczoty.Nie lubie tego zdjęcia Neluni,ja ja widze inaczej.
Tak sie czasami nazbiera,trzymaj sie,a jak narzekasz to dołożymy ci jaką chorą bide z Orzechowców,postawi Cie na nogi!Dinusia,nie słuchaj,tylko bądz dzielna.
Pewnie chwile sama,albo Artur jej podrzuci towarzystwo i sprawdzi czy dobre,czy sie zgadzają.Byle sunia nie była zbyt dominująca ,bo Nelus znowu wlezie do budy na stałe.Ale ciesze,ze Fila i Prega mają domek,obie fajne sunie.
A biedna Nelunia została bez koleżanki.Ale ciesze sie,że Pręga poszła no i Fila z tego wynika też ma domek,a moze i Szpileczce sie uda.Bedziesz miała pocieche z Pręgi,to milasta sunia,nie daj sie zdominowac,bo Pregus bedzie namolny do pieszczot non-stop
O,to coś nowego! Ją nie podejrzewałam o strachy.Moja Nutka to po pół dnia spędza schowana,bo sie wielu rzeczy boi,a najbardziej aparatu,burzy ,hałasu ,kilku gości na raz...