Zaleglosci wszedzie mam ogromne,ale juz staram sie nadrabiac.
Zdjatka obejzane,zacytowac by trzeba bylo wszystkie,Sarcia jak zawsze UROCZA!!!!
A to,no...:loveu: :loveu: :loveu:
[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz033-5.jpg[/URL]