Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. jakas wolna chwilka na zagladniecie na dogo?? :razz:
  2. Taka cisza tu zapadla... Birma, pokazuj sie na pierwszej moze jakims trafem domek Cie wypatrzy!?
  3. Nadrobilam!! O losie jak tu szybko przybywa zdjec. Bianeczka oczywiscie niezmiennie sliczniutka. Do kaganca sie przyzwyczaja powoli,to dobrze. A to zdjatko: [URL]http://img210.imageshack.us/img210/7619/grudzie002dm6.jpg[/URL] Co za minka!!!!
  4. Bida taka,a taki jest wyjatkowy przeciez...:-(
  5. Tu tez nadrabiam zaleglosci. Zdjatka obejzane,spacerkowe i domowe superasne. Swietny duecik!!!
  6. Wyjacy Dinek rewelacja!!!! Zdjecia widoczkowe rownie piekne,Kubus od sasiadki fajniutki. Ale zacytuje to : [URL]http://img410.imageshack.us/img410/6793/9xii2008022do1.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu:
  7. nie umiem tego zrozumiec....:shake:
  8. tyle ogloszen i nic...???? :crazyeye:
  9. Zaleglosci wszedzie mam ogromne,ale juz staram sie nadrabiac. Zdjatka obejzane,zacytowac by trzeba bylo wszystkie,Sarcia jak zawsze UROCZA!!!! A to,no...:loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz033-5.jpg[/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/40/2d22b4aed3b0d3b4med.jpg[/IMG][/URL] A tu ukradziony kartonik po lazanii :razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/40/0bb71a673c04f182med.jpg[/IMG][/URL] I taki hehe niebieski ptaszek :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/40/cb873ca674009f93med.jpg[/IMG][/URL] Nie mam cos weny do pisania,a i czasu niewiele,bo lece na odwiedziny do zaprzyjaznionych galerii.
  11. I kilka przedstawiajacych nadal zywego Kamelka :evil_lol: W poszukiwaniu smaczka schowanego w poszewce [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/40/d328e36af033c116med.jpg[/IMG][/URL] Moj ci on [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/417/656e1df817d12890med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/304/0acf8e529939232amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/40/34979c25fa5b1f11med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/40/55e4ec608b060c34med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Zgody na sunie nie ma i raczej nie bedzie.Rozmawialismy i TZ ma troche racji..., no coz,moze kiedys... A teraz kilka zdjatek Kamczyslawa Czarny humor,czyli... pies zdechl :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/418/d82882680c6a5cc0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/40/f44e95d4014723eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/418/183cf70937340229med.jpg[/IMG][/URL]
  13. sie zasiedziala,no... :diabloti: juz jej nie ma :evil_lol:
  14. oficjalnie wywalam Fasolke z podpisu !! :loveu:
  15. Piekny psiak,smutny psiak trzymam kciuki za dom z sercem dla Niego!!!!!
  16. Tak,jest sliczna,juz tyle przeszla i zasluguje na super domek.Trzymam kciuki za mala!!
  17. duzo szczescia na nowej drodze zycia,malenka!!!!!!!!!!!!
  18. Trzymam ile sil!!!!!
  19. Musi zjawic sie ten jeden jedyny czlowiek,musi!
  20. Pieknot taki i nadal sam :-(
  21. no i jeszcze raz!!!!
  22. Ja tez kciuki trzymam,zapadla mi w serce malutka,chcialabym,zeby trafila do tego jedynego domku.
  23. Tylko jedno slowo: SZACUNEK. Jestescie wspaniali.
×
×
  • Create New...