Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. taka sliczna maciupka domu szuka [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2381/zuzia006qd3.jpg[/IMG]
  2. [URL]http://sherry-niunia.home.pl/8504.jpg[/URL] jaka ona jest sliczna!!! Ale nowosc odkrylam :evil_lol:
  3. Hmmm... nie czas na jakies nowe wiadomosci?? O zdjeciach nie mowiac??!!
  4. Piekne i zarazem strasznie smutne. Misiu chyba troche jeszcze osiwial na pysiu przez ten rok.
  5. nie wiem co mozna jeszcze zrobic...??:shake:
  6. Nie czas na nowe fotki ?? :razz:
  7. [quote name='Rybka_39']DG śliczne:loveu: Ja mam tylko jedno życzenie do ś. Mikołaja, żeby do 6 grudnia Pajda miał domek:-([/quote] sie podpisuje
  8. :-( :-( Nie!! Jemu serce peknie..
  9. [URL]http://img370.imageshack.us/img370/4293/listopad329ay6.jpg[/URL] Jaka ona ma figurke,hoho!!!!!:loveu:
  10. cholera! Heban,do domu!!!
  11. Ja zrobilam tylko na Animalia.pl i na bono :oops:
  12. Nie na kazdym portalu moge dodac. Jeszcze jedno: a teraz linka nie moge wkleic z Bono:angryy: [url=http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/1/id/10431]Dzia
  13. tylko w polu ^kontakt^ wpisalam siebie,a to nie pasuje,kogo mam tam wpisac?I czy Bielsko-Biala to ok?
  14. Animalia.pl Animalia.pl :: Ogłoszenia :: mieszaniec pies czany podpalany Bielsko-Biała Poprosze o jakies dane,tzn osobe kontaktowa,nie wiem czy szczepiony..
  15. [URL]http://images28.fotosik.pl/294/508a981c575b72be.jpg[/URL] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Chyba temu mojemu klocowi pokaze to zdjecie...:razz: No jestem pelna podziwu! Czekamy na nowe zdjatka. [SIZE=1][COLOR=slategray]Sorki,ze tak rzadko u Was bywam.[/COLOR][/SIZE]
  16. Sliczna malenka,co sie dzieje ztymi domkami?Dlaczego tamte zrezygnowaly??Taka maciupka jest,miejsca duzo nie zajmie,a ile szczescia da!!!!!!!!
  17. Oj Miki,zebys ty mogl wiedziec jak te Ciotki powariowaly na Twoim punkcie. A co na bazarkach sie dzieje...:crazyeye: Kochana p.Hania :Rose: ,ehhh,co ja sie tu rozpisywac bede.Zapraszam do poczytania. DS jeszcze tylko brakuje do szczescia...
  18. To ja tez bede do malej zagladala i kciuki za domek trzymala :p
  19. Brajl,chlopie,trzymaj sie!!! Edytko sil duzo zycze. Czekamy na wiesci po wizycie.
  20. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7053/imgxx8910di5.jpg[/IMG] Piekny jest,czy nie zasluguje na dom????? :-(
  21. :oops:Troche po fakcie,ale tez skladam zyczenia!!!!!!!! :laola:HURA HURA!!!!!!!! Sto lat!!!!!!!!
  22. strus??? :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz798-1.jpg[/URL] Sarunia jak zwykle piekna. A czy ja czegos nie doczytalam (mozliwe,bo mam zaleglosci),ale,co Sarcia ma taka plamke przy nosku??Jakby drapniete,czy wytarte... [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz811-1.jpg[/URL]
  23. moj bazarek ruszyl ponownie :loveu: ehh te ciotki sa szalone!!! :loveu:
  24. i niech to bedzie juz ostatnie ogloszenie i do domku!
×
×
  • Create New...