strus??? :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol:
[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz798-1.jpg[/URL]
Sarunia jak zwykle piekna.
A czy ja czegos nie doczytalam (mozliwe,bo mam zaleglosci),ale,co Sarcia ma taka plamke przy nosku??Jakby drapniete,czy wytarte...
[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz811-1.jpg[/URL]