-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
[quote name='jestem_wredna']Nie wiem czy tutaj z tym pytaniem, no ale: widziałam wczoraj na jednym z bazarków podpórkę pod drzwi ze słoniem. Za nic nie mogę odnaleźć tego bazarku. Może komuś rzucił się w oczy?[/QUOTE] Czy o to Ci chodzilo?? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174874-Bluzka-VeroModa-torebki-NewLook-pasek-Wallis-na-NowodwA-r-do-13-12-Zapraszamy[/URL] [IMG]http://i50.tinypic.com/16krm1v.jpg[/IMG]
-
To niesprawiedliwe! jedni to maja i psy utalentowane, i koty utalentowane, a inni ..., ehhh :-(
-
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
*zaba* replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Jakbym mogla, sama bym sobie po mordzie dala :oops: :oops: Nie wiem jak to powiedziec...pomylilam watki, o bazarku napisalam na nie tym co powinnam :oops: Bazarek byl na Alienka :oops: NAJSERDECZNIEJ PRZEPRASZAM!!! :oops: Postatam sie zrobic bazarek rowniez na Gapcia... Ale mi wstyd :oops: :oops: -
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
*zaba* replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
zakonczyl sie moj bazarek, bedzie z niego 121 zl :p -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Nikogo nie ma? :razz: To nic, wstawimy jeszcze trzy z dzisiaj :diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/8listopad20092.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/8listopad20093.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/cats-1.jpg[/IMG] -
Tez bym sie pogniewala, nie dosc, ze chora jeszcze, a Pancia czasu nie ma i na niziny eksmitowala :mad:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad200927.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad200921.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad2009.jpg[/IMG] ;) [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/cats.jpg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad200915.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad200917.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad200918.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad200920.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad200924.jpg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987'][URL]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2106200919.jpg[/URL] daleko tam macie od domu?[/QUOTE] Jakies.... 10-15 min piechota. To jest lasek, gdzie psy moga byc tylko na smyczy ... :razz: [quote name='agaciaaa']Wow, gratulacje!!! :multi: No i gratuluje też 3 wspólnych latek :loveu: i życzę ich jeszcze duuuuużo :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/159/44ec1bacdb5287ef.jpg[/URL] pamiętam tą fotkę :lol: świetna jest, biedny wygłodzony Kamcio :diabloti: :loveu:[/QUOTE] Dziekuje :loveu: Mam nadzieje, ze jeszcze duuuzo latek przed nami, a z miseczka nadal zebrak chodzi :diabloti: Fotki z 5 listopada. Niestety moj aparat jak jest szarawo potrzebuje baaardzo duzo czasu, a z lampa wychodza za ciemne, dlatego raczej kiepskie sa. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad20093.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad20095.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad20097.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad200911.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/5listopad200916.jpg[/IMG] -
Dobrze, ze na strachu sie konczy :p. Ozzulek dzielny chlopak i sam sobie z pasudztwem radzi, i tak trzymac chlopie!
- 78403 replies
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
:diabloti: [url=http://www.youtube.com/watch?v=WrEwleE4o2A]YouTube - Mariusz Lubomski A mój pies jest inny[/url] -
[URL]http://i37.tinypic.com/2z9fsif.jpg[/URL] [URL]http://i35.tinypic.com/6gbdjl.jpg[/URL] :crazyeye:O matko, Sarcia taka duza i takie stojki robi?? BRAWO!!!!
-
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
*zaba* replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Nie mam jak pomoc :oops: Wkleilam apel o pomoc i to zdjatko na nk. [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/5002334/101/main/d57798419a.jpeg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Slicznie dziekujemy za zyczonka,wiem, ze z serca plynace, wiec napewno sie spelnia :loveu: -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
*zaba* replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']nie wiedziałam,że Nela ma takie cudnie to ostatnie zdjęcie , widać bardzo dobrze jakie ma przepiękne oczy:loveu: ...[/QUOTE] Troszke pokombinowalam ze zdjeciami, bo wlasnie chodzilo mi o oczy.Mam nadzieje, ze autor nie bedzie mial mi tego za zle :razz: Ciesze sie, ze choc tak moglam pomoc. Teraz moge tylko trzymac kciuki za tego jednego, jedynego LUDZIA. Dziewczyny, podziwiam Was, ja bym chyba nie dala rady. Jestescie WIELKIE. Nelus, trzymaj sie piekna, musi sie cos zmienic na lepsze w twoim zyciu. -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60029-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20096.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200913.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200919.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200922.jpg[/IMG] Ot i historia w pigulce. [B][COLOR=royalblue]Z okazji naszego swieta, zyczymy wszystkim bezpanskim psom kochajacych domkow!![/COLOR][/B] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/140620092.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2106200919.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1040107.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/080920096.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1809200925.jpg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/19/7d6aa4800cca1bd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/35/c68bfcada7f2938cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/09d710095a8679afmed.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/60420097.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/60620097.jpg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/68/c4724717fe340020.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/75/b26a513a7f133657.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/55/3bb6ea204839116c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/44ec1bacdb5287ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/14/bd78f25b48f4bf63.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/88/cc5db70294d4903f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/41/63ccdd22ed30ab16.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/118/18d9c07f1e6dd6a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/188/c455dac9b9d5a06b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/214/5f3c2a0bc2b0f7e3.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Uda sie uda, co bardziej wyczekiwne, to lepiej smakuje :evil_lol: [COLOR=blue][B]Kurna pitek!! Przegapilam!!![/B][/COLOR] :wallbash: [B][U][COLOR=red]Wczoraj, 4 listopada minely 3 lata odkad Kamczyslaw jest z nami !!!!!! [/COLOR][/U][/B]:eek2: Jak ten czas leci ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/274/69b345b7fdeb9265.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/229/49af5306a91c88ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/289/46ea5095b5ea1dcb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/295/c20d403931eb0db4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/34/ae3ba6ea1748be3a.jpg[/IMG][/URL] -
[IMG]http://tirex.org.pl/blog/img/urodziny.png[/IMG] Wszystkiego najlePSIEgo !!!!!!