Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. dziekuje, ze zagladacie do Filusia
  2. a wybralas drzewo i las i sektor, w ktoryma owo drzewo ma rosnac??
  3. Witamy! No a gdzie Dindusiwe drzewko?? ;)
  4. Maly bazarek na Pabianice [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180775-AnioA-ek-i-kosmetyczka-na-Pabianice-do-4-03-godz-22-00[/URL]
  5. Wiosna Jasienku nadchodzi.... Jakos nie potrafie zapomniec....
  6. [quote name='*zaba*']A co tu taka cisza??[/QUOTE] .............no i co??................
  7. Ja to nie wiem co s ta magistrala, ale tesz pogratuluje. A Ty Sonka nie daj sobom tak pomiatac!Kot jest dobry jak siedzi wysoko na drzewie, a nie na uszku siem pnoszy,fuj! Tfuj Kamel
  8. A dlaczego ona, ta duza to Ciem na renkach nie nosi?:mad: Nie od tego jest ona?:razz::mad: Tfuj Kamel.:loveu:
  9. Halo!! A fotki nowe gdzie??
  10. Pozdrawiamy Dindusiow i zyczymy jak najnizszych kosztow naprawy.
  11. A ta galeria to drzewiasta, czy psia???:razz: To ja dorzuce swoje drzewko, niech nie bedzie samotne...;) [URL]http://izape.posadzdrzewo.pl[/URL] Pozdrowka i mizianka.:loveu:
  12. Zabralam sie za cytowanie zdjec i wyszlo, ze musialabym zacytowac wszystkie. A Bazyl nadal tak pachnie szczeniaczkiem? Fajnie sie razem bawia!!!
  13. Miniaturka Lirutkowa, oby trafila jak Lirut do wspanialych ludzi, wspanialego domku... A co u chorutka i calej reszty??
  14. [quote name='kasia14']Tak, Bajeczka już w swoim domu :)[/QUOTE] No to sie ciesze, oby byla tam szczesliwa :)
  15. Dziewczyny, a Bajeczka, taka czarnobiala ma juz domek?Pytam z czystej ciekawosci,bo TZ kategorycznie sie na drugiego psa nie zgadza, a mi tak w serce ta mala zapadla.
  16. ...................... [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/23022010.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/230220105.jpg[/IMG]
  17. Tak, Kamczyslaw ma sie dobrze i oczywiscie nie zapomnial do czego jest stworzony.. A tu moje drzewko, dopiero zasadzone,zapraszam do odwiedzin, niech rosnie w sile! [URL]http://izape.posadzdrzewo.pl[/URL]
  18. Pomocy!! http://www.dogomania.pl/threads/180229-NAGI-GRZYWACZ-CHIA-SKI-do-adopcji-DT-w-Szczecinie-potrzebna-kasa-na-TRANSPORT
  19. A Sarcia lubi takie sniezne spacery? Niezle nasypalo...Daje sobie dziewczyna niezle rade hehe [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz060-2.jpg[/URL]
  20. Witamy rowniez :) Cieszymy sie, ze zdjatka sie podobaly. Ogon taki jakis wylinialy sie byl zrobil, musze sie zabrzc za czestrze szczotkowania. Tak, tak, czasami pto sie zapomina, ze jest kanapowcem i takiego speeda dostaje hehe. A teraz zdjatek kilka ;) [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/170220104.jpg[/IMG] I tryptyk [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/170220109.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/170220108.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/170220106.jpg[/IMG] I juz zmykam.
  21. [URL]http://lh5.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/S3he5kIKY9I/AAAAAAAACyM/mBDX759b8TU/P1330259.JPG[/URL] Transportowaliscie psa w za malym kontenerku??!! Fe, nie ladnie...:mad: ;) No nie moge, jaki slodziak!!!! :loveu::loveu: [URL]http://lh6.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/S3h7Xq-_FhI/AAAAAAAACzE/cXA_1Z_qkBw/P1330413.JPG[/URL]
  22. Zdrowka zyczymy. A gdzie psiut zgubil glowe?? :crazyeye::crazyeye: [URL]http://i49.tinypic.com/344usl2.jpg[/URL]
  23. Halo, kochani! Co u Was?? Lirutek postepy w szachach juz jakies poczynil? Zdrowka zyczymy!!
×
×
  • Create New...