Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. No to WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!! :cunao::cunao:
  2. Kciuki za Ozzulka trzymane. Uzylam kilku slow, potem kasowalam, bo jakos nie moge znalezc odpowiednich.. To napisze tylko jedno PIEKNE [URL]http://global.images6.fotosik.pl/557/66ff9dcec849f81f.jpg[/URL]
  3. [IMG]http://i40.tinypic.com/r8f9y9.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i40.tinypic.com/r8f9y9.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Od-Nowa']:crazyeye: najlepsza no to szacuneczek :laugh2_2::ghost_2::klacz::buzi: po takich osiągnięciach odpoczynek się należy jak najbardziej :lol: [SIZE=1]na inne watki możesz pójść jutro ale dzisiaj biegiem na mój bazarek :evil_lol:[/SIZE] [SIZE=1]banerek w podpisie :razz:[/SIZE][/QUOTE] Raz jeszcze dziekuje i nie bede ukrywac, ze jestem z siebie dumna. O! :diabloti: Bylam, odwiedzilam i teraz zaluje tego kroku :placz: Sie powtorze tutaj, masz Talent!! [quote name='puchu']Brawo :multi: To w ramach świętowania mogłabyś się wybrać na spacer z Kamelem i aparatem :cool3:[/QUOTE] Dziekuje :loveu: No i musiala przygadac, musiala, no. :mad: Pojde, pojde i aparat wezme i nawet sprawdze czy baterie w nim sa :evil_lol: [quote name='deer_1987']No moze u Was lepiej dziala bezrobocie niz tu :( i chyba lepiej wyglada szansa na prace :([/QUOTE] Tutaj zeby dostac pieniadze z A-kasy, to musisz najpierw sobie na to zarobic. To nie sa pieniadze z komuny, tylko ze zwiazkow. Trzeba sie zapisac, placic na zwiazki i A-kase, przepracowac cos okolo 2000 godzin i wtedy masz prawo do pieniedzy. Zwiazki placa roznie, tu gdzie teraz jestem placa 90% tego co sie zarabialo. Nie wiem na jak dlugo teraz mozna isc na A-kase, ostanio bylam 4 lata, wysylaja wtedy co jakis czas na jakies bzdetne nic nie dajace kursy. No i trzeba bylo udokumentowac, ze szuka sie pracy na wlasna reke. Z praca nie jest teraz latwo, ten kryzys finansowy i tu dal sie odczuc. Wiele prywatnych firm padlo, wiele zredukowalo zatrudnienie. W mojej komunie np. w tym sektorze, w ktorym ja teraz jestem jest wstrzymane zatrudnianie nowych (co mi akurat pasi :diabloti:) do konca roku, a jak bedzie od stycznia? Kto to wie??
  6. [quote name='Od-Nowa']gratulacje!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi: ależ wymiatasz kochana!!!!!! jeszcze tylko pracę napisać i fruuuuuu nie domyśliłabym się nigdy po tej Waszej skali ocen jak na prawdę wypadł egzamin... i co to znaczy -3?? czy można wiedzieć mniej niż zero?? w Danii można!! :diabloti: dobrze,że reszta tak wysoko i chyba 12 to jest doskonały rezultat tak? ;)[/QUOTE] Tak, 12 to najwyzsza nota :oops: Nie spodziewalam sie, ze moge dostac az tyle, niektore osoby z mojej klasy dostaly 02, 4.. i to Dunczycy... :-o Tez mnie bawi to -3, jak dostaniesz 00 to nie zdalas i to powinno wystarczyc :razz: Jaka prace napisac? Ja juz napisalam i tez zaliczylam :razz: [quote name='deer_1987']Wow tak myslalam ze to ta 12!!!! t jak teraz z praca wyglada? masz jakas na oku?[/QUOTE] Nie chce tak zaraz isc do pracy. Chce na bezrobocie na jakies 2 miesiace i odpoczac. Teraz akurat w mojej komunie do konca roku nie zatrudniaja nowych, wiec mam nadzieje, ze uda mi sie te 2 miesiace posiedziec w domku :razz:
  7. Dzis mialam ostatni egzamin. W dunskiej skali ocen -3; 00; 02; 4; 7; 10; 12, gdzie zaliczone na najnizszym stopniu to 02, dostalam ...12!!!!!!!!!!!!!! Czyz to nie powod do tancow?? :eviltong: Jestem psychicznie wykonczona. Od jutra bede nadrabiac zaleglosci galeryjkowe.
  8. [COLOR=red] [CENTER][SIZE=6][B]...... 12 !!!! ......[/B][/SIZE] [B][SIZE=6][/SIZE][/B] [/CENTER] [/COLOR] [CENTER]:cunao::cunao::cunao:[/CENTER]
  9. O kurde, ale sliczne!!!!! No masz dziewczyno talent!! Zapraszamy na bazarek z takimi kartkami [IMG]http://lh4.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/StuYkaVfoNI/AAAAAAAAAc0/H2S31hcEoKQ/bazarek%20109.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/StuYwFENwjI/AAAAAAAAAdc/6VOkYCm5ogg/s512/bazarek%20098.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/StuYoLRH9VI/AAAAAAAAAdA/vRyKINfn9j0/s512/bazarek%20105.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/StuYrph2D7I/AAAAAAAAAdM/30CkUBZw3is/s512/bazarek%20102.jpg[/IMG] Mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz, ze tu wkleilam... :cool3: A rude jest madre, oj jest!!! :evil_lol:
  10. Boze, Ty to widzisz i nie grzmisz ???????????????????????? No poprostu wszystko opada.:shake:
  11. *zaba*

    Metamorfozy

    Krotko mowiac, wszystkie psy sa nasze :p
  12. :mad: :mad: Sie mnie tu prosze z Kamczyslawa nie nabijac!!! :angryy: To nie jego wina, ze pancia na spacerki aparatu nie bierze i tym samym udokumentowac nie moze, ze Kamel porusza sie jeszcze o wlasnych silach :cool3: [B]figa[/B] masz racje, tam jest mu najlepiej, a poduszeczka to nr1 :diabloti:
  13. [quote name='*zaba*']Ciekawe jak tam urlopik ??[/quote] [quote name='*zaba*']No ile mozna sie urlopic ?? :razz:[/quote] [quote name='LadyMusic']No właśnie! xD I ja nadal czekam na odpowiedź czy to jest Maltipoo :mad::mad: ;)[/quote] [quote name='*zaba*']:mad: :mad: :mad:[/quote] [quote name='*zaba*']No... nastepna co pojechala i przepadla!!! W11 trza zatrudnic???:razz:[/quote] [quote name='*zaba*']wszystko u Was ok??? :razz:[/quote] No dajcie jakis znak, ze wszystko ok....
  14. Dasz rade, dasz :p Jabys miala jakies zdjatko Soni, i chwilke na jego wstawienie....:cool3:
  15. Fajne zdjatko, Bianka dawno, dawno temu...;)
  16. A spamuj kochana do woli, kazda zlotowka sie liczy :p Dziekujemy za mizianka. Jesien... deszcz za oknem i wiatrzysko wiec... [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1010200910.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1010200911.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1010200912.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1010200913.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1010200914.jpg[/IMG]
  17. One tu wygladaja, jakby mialy jakas straszna kare :placz: [URL]http://img200.imageshack.us/img200/9081/img0036sm.jpg[/URL] :loveu:
  18. Zdjatka superasne. A dlaczego kanapa zabronoiona?? :razz: U nas tylko wieje okrutnie, sniegu jeszcze nie bylo ale za to bylo poranne skrobanie autka. Tez mam ten programik, ale go jeszcze calkiem nie rozgryzlam. Ramki, efekty i zmiana rozmiaru, to umiem, a i jeszcze laczenie zdjec (ale tylo umiem dwa polaczyc :shake:) Odezwalas sie do tego mezczyzny??;)
  19. [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz244.jpg[/URL] lewa lapa, prawe ucho, do przodu marsz! Czyzby Sarcia zabrala sie za uprawianie sportu?? [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz225.jpg[/URL]
  20. Czy to nie mogloby byc tak, ze sie obudze i z ulga pomysle, ze te wszystkie szkieletorki to byl tylko koszmarny sen....
  21. A nie ma tam jakiejs biblioteki z komputerem powszechnego uzytku, coby skrobnac choc slowko?? :razz:
  22. Mysle, ze gdyby juz jej nie bylo, cos by bylo slychac na watku..., ale moge sie mylic. :cool3:
  23. No widzialas tamta panienke, to sama ocen...:evil_lol: [B]figa[/B], masz racje, dziwnie to wyglada, fuj pskudztwo!!!! Ale za to u mnie za oknem tylko wiatr, no i w taki oto sposob czlek znajduje plusy w minusach. (ale wymyslilam :-o)
  24. [quote name='piechcia15']zaraz chyba padnę ze śmiechu!! właśnie oglądałam w Pabianickiej telewizji Pro-Mok relacje z dnia zwierząt :D prawie 20 min trwało :D:crazyeye: no i na pytanie "dlaczego tu przychodzisz" każda wolontariuszka odpowiedziała "bo kocham zwierzeta" ale nie...Agniesia była inna:D odpowiedziała "bo nie lubię dzieci" :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: hehehehehehehe to poszalałas modlicha :eviltong::eviltong:[/quote] To pojechala!!! :diabloti: Jest szansa zeby to gdzies zobaczyc?
×
×
  • Create New...