Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. I zeby razem zyly sobie bezpiecznie i dluuugo
  2. I nic piekniejszego byc nie moglo,brawo. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia,HURA!
  3. Ludzie,ludzie!!!Sama slodycz czeka!
  4. Pieknotek sie przypomina!
  5. Jest tez moj nieszczesny bazarek na wybranego psa.Moze ktorejs Cioteczce bluzeczki wpadna w oko i przeznacza grosik na Arktika?
  6. Wszystko bedzie dobrze,innej opcji nie ma!!
  7. Cicho,cicho,zeby nie zapeszyc!
  8. [quote name='virginia'] P. Dyrektor była bardzo zaskoczona, jak przedstawiłam jej całą sytuacje z Koczo:placz: Wiem, że życia juz KOCZUSIOWI nie zwrócimy...... Ja jednak uważam, że główną przyczyną uśpienia KOCZO była jego agresja w stosunku do innych psow, a nie zachcianka weta... wierzę w to..:-( A podobno byl bardzo chory,w agonii i to dlatego...........
  9. Nie tylko Ty czekasz :(
  10. No wlasnie...??
  11. Arktik,wieczorem pokaz sie na pierwszej.
  12. Bratusiu,dobrej nocy i niech jutro sloneczko szczescia usmiechnie sie do Ciebie.
  13. No tylko kochac!!!! Domku,nie zastanawiaj sie tak dlugo!
  14. Widac,jakie smutne oczeta [URL]http://www.behemot.com.pl/fotki/agunia04.jpg[/URL] Sunia sliczna i naprawde zagubiona.Domek potrzebny!
  15. I do niej szczescie sie usmiechnie! Trzeba w to wierzyc.
  16. Wszystkim niechcianym,dobrej i w miare cieplej nocy.
  17. A gdzie moj post?? Zezarlo?? Zapytalam,skad potencjalny domek wie o Bandosiku?
  18. O matko,jak wypatruje swojego czlowieka! Jakie smutne oczeta,pomocy!!!!
  19. Dla Bajusi domek byc MUSI!
  20. [quote name='MagYa^^']Cioteczki i wujaszkowie.. Oto najswierzsze informacje od Fundacji.. "...bedziemy u wlasciciela w pon lub wtorek, i bedziemy go cisnac az sie zgodzi. Jesli nie on, to postaramy sie dowiedziec kto ma kupic Mamusie Mroweczkowa i od niego bedziemy starac sie odkupic. Chcemy mu najpierw dac calosc za Mroweczke, zeby widzial, ze sie wywiazujemy, a potem rozmawiac o Mamusi. ...na piatek rano mielismy juz polowe kwoty! I podziekuje bardzio bardzo pieknie ode mnie. " FAJNIE, CO? :))) Cudownie jest pomagac ratowac zycie[/quote] Jakie dobre wiesci!! Z mamusia tez napewno sie uda,przeciez tym ludziom jest obojetne co bedzie sie dzialo ze zwierzatkiem,grunt,zeby kasa byla.Trzymam kciuki,musi sie udac,musi.
  21. [quote name='Gosiapk']Biedna Zaba... ma niedobrego TZta[/quote] Swiete slowa,swiete slowa:evil_lol: Powiem,w tajemnicy,ze on sie bal psow,hehehe A tymczasem Cyganku na pierwsza szybko,pokazuj sliczne pysio.
×
×
  • Create New...