[quote name='MagYa^^']Cioteczki i wujaszkowie.. Oto najswierzsze informacje od Fundacji..
"...bedziemy u wlasciciela w pon lub wtorek, i bedziemy go cisnac az sie zgodzi. Jesli nie on, to postaramy sie dowiedziec kto ma kupic Mamusie Mroweczkowa i od niego bedziemy starac sie odkupic. Chcemy mu najpierw dac calosc za Mroweczke, zeby widzial, ze sie wywiazujemy, a potem rozmawiac o Mamusi.
...na piatek rano mielismy juz polowe kwoty! I podziekuje bardzio bardzo pieknie ode mnie. "
FAJNIE, CO? :))) Cudownie jest pomagac ratowac zycie[/quote]
Jakie dobre wiesci!! Z mamusia tez napewno sie uda,przeciez tym ludziom jest obojetne co bedzie sie dzialo ze zwierzatkiem,grunt,zeby kasa byla.Trzymam kciuki,musi sie udac,musi.