Moja pancia robila porzadki w kompie i kilka watkow zgubila,oj mowie Ci Szelka jaka z niej fujara jest!!!
No,ale ja tu z zyczeniami ,troche spoznione sa one :oops: ,ale to wina tej duzej.
Szelka,zycze Ci,zebys zawsze byla taka...no wiesz...yyyy ladna ten tego...,no laska taka.I ten KOT zeby on cicho siedzial ,bo jak nie to go pogonie.I zebyscie wszyscy zdrowi byli!!!
[URL="http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/2377_ekartka_sylwester.html"][IMG]http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/19/small/2377s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/1466_ekartka_sylwester.html"][IMG]http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/19/small/1466s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/1067_ekartka_szampanskiej_zabawy.html"][IMG]http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/19/small/1067s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/1051_ekartka_sylwester.html"][IMG]http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/19/small/1051s.jpg[/IMG][/URL]