Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Amiczek hopka na pierwsza,tylko jak dlugo tak hopkac moze??
  2. No to Hebanek,ktoremu domek kolo noska przeszedl wedruje na gore.
  3. Bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9321159#post9321159[/URL]
  4. [quote name='*zaba*']fizia,jakTy to robisz???[/quote] [quote name='fizia']Ale co? :) Snoopka? - Snoopek jest z jednej ze stron z tzw. gifami - wpisałam w wyszukiwarkę "gify" i pojawia się sporo takich stron, a potem już tylko kopiuj - wklej[/quote] Nie o gifa mi chodzilo. Albo mam sny prorocze,albo omamy,albo...zmienia sie data ,a tresc posta zostaje ta sama:crazyeye: Tez bym tak chciala umiec. A tymczasem Hebanek na pierwsza!
  5. Miejmy nadzieje,ze uda sie uskladac pieniazki na hotelik i podroz,a w miedzyczasie znajdzie sie jednak domek.
  6. fizia,jakTy to robisz???
  7. Zezarli nasza mroweczke i jej mamusie i dlatego fotek niet.Buuuu :(
  8. I jak tam molestowanie??? Na fotki czekamy.
  9. Zajefajne fotencje,koniki sliczne no i Norbert.... Mizianka dla wszystkich czworonoznych
  10. Cicho wszedzie,glucho wszedzie i tak dalej i tak dalej..... :D
  11. puk puk,jest tu ktos?????
  12. Nauka wazniejsza niz zdjecia,ale.... no coz,czekamy do jutra
  13. No i jak tam ze zdrowkiem? Juz ok? Aaaa ta jesienna galeria zmieni sie na zimowa??? :)
  14. Zrobie bazarek, ewentualne wplaty z bazarku,na jakie konto?
  15. A czy wiadomo dlaczego domek sie rozmyslil?
  16. To artysta z tego Tymusia,biedna idalia,taki bieg z rana po schodach z 8-go pietra... Zakonczyl sie moj bazarek dla Tymcia,powinno byc 49,,50zl Nie wiem,czy wszystkie ciotki juz wplacily: irysek - 6.50 ludwa - 16 madziamn - 27 Dziekuje za wziecie udzialu i tym samym wsparcie Tymka. Idalio i Tymusiu,duzo zdowka i samych pomyslnych wiadomosci u weta.
  17. Szkoda,biedaczek sliczny.No coz,Hebanku skacz na gore,pokaz pysio.
  18. Slicznotek,na gore szybciutko,po domek.Tak daleko nikt cie nie zobaczy.
  19. Agunia,jeszcze slonko sie do ciebie usmiechnie,zobaczysz
  20. A ja juz sie cieszylam,ze Kamel taki madry... Ehhh,chyba przestane tu zagladc. Ariucha,cud miod i orzeszki.
  21. Nowka, zdjecia sliczne!!!!! No i jak tam,udalo sie dzis ze stronka?Eria wytrzymala hehe??
  22. Czytam i pysk mi sie smieje. Tymulek kochany, no i idalia tez!
×
×
  • Create New...