A u nas zimno,szaro,brzydko.
Kamczyslaw chcial zjesc psa sasiadki,to jest jakis stworek wielkosci wyrosnietego szczura,podobno rasowy (nie znam sie).Kamus jest zazdrosny,bo bardzo lubi sasiadke,a tu takie cos male czarne sie paleta przy niej.No i na dodatek to jest chlopak,wiec u Kamusia ma przegwizdane.Ciekawe jak bedzie latem,gdy obaj panowie beda w ogrodkach,a dzieli nas lysy zywoplot.Kamczyslaw lubil isc sobie do sasiadow,zawsze na cos dobrego sie zalapal,bo w domu to tylko mydlo i karton,hehe.
Chyba u Nowki widzialam zdjecia o zasypianiu,pozazdroscilam,przeszukalam kompa i tez mam,a co.
Nie spie,ogladam....
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/152/0a06ffe232b2f5b6.jpg[/IMG][/URL]
Moze juz malo widze,ale za to slysze
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/152/61f9296788bbb6db.jpg[/IMG][/URL]
Ciii....
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/b8c293a29555fb5b.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/152/0858ab8ca8e1db03.jpg[/IMG][/URL]