Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Tu tez cisza i pustki... Amikowi domek potrzebny,przeciez nie ma go co grzac :(
  2. Od czterech dni nikt tu nie zajzal? Mam nadzieje,ze to wina Dogo,a nie ,ze wszyscy zapomnieli o Hebanku.
  3. Schronisko to nie jest miejsce dla Miska! Pokazuj pysio na pierwszej,slicznotku.
  4. Nikogo tu nie ma... Lola! na gore!!
  5. Lolka,oka nie masz,ale lapy w komplecie,wiec wedruj na sama gore!!!
  6. Oj Cyganku,Cyganku tak pieknie prosisz,a tu cisza...
  7. [quote name='Madzik77']zaba dopiero teraz zauwazylam (bystrzacha ze mnie nie ma co!) co ty w Dani robisz?[/quote] A mieszkam sobie,hehe.Tak troche mnie wywialo.Juz 7 lat,o matko,ale zlecialo...Ale sedrucho i tak zostalo w Polsce. Zycze Kajtkowi,zeby znalazl sie ktos,kogo slicznotek zauroczy.
  8. Napewno ktos go pokocha. Misienku,hop do gory
  9. Kurcze,malo tych zainteresowanych :( Szkoda,bo psiutek fajny,a czas ucieka...
  10. Smutna jest,to widac :( Cholera,no,czy brak oka to naprawde taka wielka przeszkoda??
  11. Zdjecie dla mnie,zdjecie dla mnie!!!!!! Zebatka sliczna!!! [IMG]http://images27.fotosik.pl/104/b9bb159ca02a9036.jpg[/IMG]
  12. Samotna Agunia prosi o serce i kawalek miejsca w domku.
  13. Hebanku,brykaj na gore. Nie wiem co sie dzieje z moim kompem,wszystko otwiera sie normalnie tylko nie Dogo,czekam poltorej do dwoch minut na otworzenie sie strony...
  14. Kanapowiec i w schronie,oj oj niedobrze...Lolka,na gore brykaj!!
  15. [quote name='kasia14']to trzymamy kciuki za kajtka - zeby go ktos wypatrzył[/quote] Tak jak ja wypatrzylam Kamyra.:loveu:
  16. Jak tu zachecic ludzi do adopcji takiego staruszka..?? Przedciez nie tylko szczeniaczi sa slodkie. Ludziki,prosimy o domek!!
  17. Hura,hura!!!! Z nauka szczekania nie powinno byc klopotu,moj Kamel szybko sie naumial,ehhe :D
  18. Cyganeczku sliczny hopkaj na gore. Bazarek mial sie krecic,a stanal i chyba niedlugo zardzewieje :(
  19. Nikogo nie ma?? Aguniu, wskakuj na gore!!
  20. A co tu taka cisza zapadla? Podnosze slicznota i zapraszam po bluzeczki na bazarek.
  21. Szczescie musi sie w koncu usmiechnac!! A gazeta dobra rzecz,ja mojego Kamcia wlasnie w gazecie zobaczylam.
  22. Slicznotka bez oczka,ale za to z cala masa zapasu milosci o domek prosi.
  23. Kompy chodza powoli a Kajtus szybciutko na gore!!!
×
×
  • Create New...