Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Tak czytam o tych naukach na kota...Kamczyslaw jak kota zobaczy to jakos nagle gluchnie i to na wszystko,nawet MASZ! nie slyszy.A kot wskakuje na plot i z politowaniem patrzy na tego blazna,ktory tez chce na owy plot wejsc,tylko nie wie dlaczego to wielkie dupsko go nie slucha.. A czy nie jest juz czas na nowe fotki Ariuchny??
  2. A moze sa jeszcze takie sliczniaste fotencje? To ja poprosze !!
  3. No zabki sliczne [URL]http://images32.fotosik.pl/146/5720f28f79e34074.jpg[/URL] I niech ktos mi powie,ze nie mam racji! Ale jaka Sonia jest laciata,wczesniej nie widzialam tych brazowych latek,myslalam,ze takie raczej bezowe sa. A tu co?? Latajacy pies?? [URL]http://images28.fotosik.pl/160/76c070e1d1440eef.jpg[/URL] [URL]http://images30.fotosik.pl/160/ad67e97ad4bf017c.jpg[/URL] [I]Dala mi laskawie dopisac troche.[/I] [I]Tu laska wygladasz,ze...ehhhh Pojdziemy na lody latem,co...?[/I] [URL]http://images31.fotosik.pl/146/f5df47ded74fca17.jpg[/URL] [I]tylko mam nadzieje,ze to lumbago Ci przejdzie do lata...[/I] [URL]http://images31.fotosik.pl/146/bce04cc03eb00f27.jpg[/URL]
  4. Powodzenia,ale cieszyc sie bedziemy jak beda w domkach.
  5. [I]Och Malenka,wybacz.Bylem,zdjecia widzialem,ale myslalem,ze bedzie wiecej...Co do kolacjii,to widze,ze marniejesz w oczach,dlaczego pancia juz Ci nie chce dawac jesc??[/I] [I]A Ty do mnie tez nie zagladasz zbyt czesto,juz mnie nie lubisz?[/I] [I]Moze latem przyjade do Twojego miasta,to moze bysmy wyskoczyli gdzies razem...??[/I]
  6. Walentynki minely...a domku nadal brak....
  7. Bakus wieczorkiem pokazuje pysio i o domek taki juz na zawsze,prosi.
  8. Kutrow nie mam (ale zrobie :)),ale mam kilka fotek z mojego miasteczka. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/52a0c40ab4f02ed0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/160/e1a99eb311fc5bd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/160/d81a51a0fc09c968.jpg[/IMG][/URL] I taka perelka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/794025cc2e041438.jpg[/IMG][/URL] Sa tez asfaltowe drogi :D,ale ja bardzo lubie te czesc miasta,taka bajkowa...
  9. Fotki,fotki Lirutkowej poprosimy :)
  10. [quote name='modliszka84']... Poza tym, pani razem z córką bardzo dziękowały, że mogą mieć Lolę, mówiła że jest kochana, grzeczna, zupełnie niekłopotliwa, nie szczeka, grzecznie zostaje sama, na spacerku pilnuje się i że jest cudowna :loveu:[/quote] I tak oto psi aniol odnalazl swojego Aniola. Dziekujemy PANI bardzo,bardzo.
  11. Poprosilam o zmiane tytulu i o przeniesienie. Juz zrobione. LALUNA,dziekuje
  12. Bosskie!!! [URL]http://images32.fotosik.pl/138/f0c05d2766a89633.jpg[/URL] Uchole sliczniaste,zreszta cala jest sliczna,a ze zdziecinniala...,moze wiosne poczula??
  13. Takie dziwne chmury wisialy nad nami.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/158/6a8702ff2de51063.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/143/0f997fbfc9973b3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/de734d0c36e69dee.jpg[/IMG][/URL] Kurcze,zdjecia nie oddaja tej dziwnosci w 100% (moze aparat kiepski).
  14. Dzis walentynki,moze czyjes serce sie otworzy i Amik znajdzie DOM??
  15. Biegaj szczesliwie za TM wielgachna kupko strachu,juz cie nic nie bedzie bolalo. Mam nadzieje,ze nie byl sam w tym ostatnim momencie...
  16. A ja chcialam powiadomic,ze Juvenka zostaje u pni fryzjerki :) Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i kciuki.
  17. Fajnie by bylo,ale tak,nie cieszmy sie jeszcze,jeszcze troche czasu zostalo.
  18. O matko.... Biedaczysko.Straszne to musi byc dla niego,po pobycie w domu...
  19. Z tego jutra to sie przedwczoraj zrobi niebawem....
  20. Ooo biedna malutka,w takim razie prosze wymiziac podwojnie slicznotke.
  21. :oops: [I]Sonka,ale ty laska jestes... [/I] [I]I poslanko masz z imieniem,eee to ta pancia nie taka zla.A u fryzjera bylas??Zaraz ide spac,moze mi sie przysnisz....dobranoc.[/I]
  22. [B]puchu[/B] no wlasnie,jeszcze folia byla w jadlospisie :) Ariuchowe kopytka fajniaste. [B]solciaa[/B] jak juz sobie szczeknela,tzn,ze juz zaczyna sie czuc jak u siebie.Moj Kamczyslaw dlugo milczal,za to teraz nadrabia,a czesac sie nie daje. A Sonia nauczy sie czystosci,musi tylko ochlonac.
  23. [quote name='BlackSheWolf']... a jaki ma brzuch... czym ty go karmiłas? ? ? haha :D[/quote] Moja droga, zeby uzyskac taki efekt nalezy karmic psa mydlem i kartonem :evil_lol: , jesli chcesz wiedziec wiecej,zapraszam do galerii Kamczyslawa,link wyzej podany.
×
×
  • Create New...