Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Na poranny spacerek na saaama gore pokazac sie wszystkim Amik wedruje.
  2. [quote name='truskawa144'][LEFT]Całkiem dobrze,można powiedzieć,że się zadomowił,ma fajnych kolegów w boksie,żyją sobie w zgodzie.[/LEFT] [/quote] ale to nie to samo co domek...:shake:
  3. Usmiech pelna geba,hehe [IMG]http://images23.fotosik.pl/123/d5655e2fbe3ab77e.jpg[/IMG]
  4. A coz to za minka??? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/126/857a1a6b4183d89b.jpg[/IMG][/URL] Na kapokowe zdjecia nadal z niecierpliwoscia czekam i nie odpuszcze!!!
  5. [quote name='*zaba*']Doszly pieniazki z bazarku na slicznotka?[/quote] [quote name='*zaba*']:razz::razz::razz: Poniewaz bazarek byl laczony na dwa psy,justyna85 i Poker prosilam o wplate na Cyganka. Chcialabym sie dowiedziec,czy doszly??????[/quote] Bardzo uprzejmie dziekuje za odpowiedz (tzn jej brak). Chyba tylko hopanie jest tu zauwazane.No coz.... Jesli doszly pieniazki to ok,jesli nie to i tak nikt nie jest zainteresowany. Cyganku,tylko tyle moglam zrobic.
  6. [quote name='*zaba*']Doszly pieniazki z bazarku na slicznotka?[/quote] :razz::razz::razz: Poniewaz bazarek byl laczony na dwa psy,justyna85 i Poker prosilam o wplate na Cyganka. Chcialabym sie dowiedziec,czy doszly??????
  7. No ja wlasnie czekam na kapokowe zdjecia... Fajnie tak w bure dni poogladac fotki z lata,az cieplej sie robi. Jak sie Lirutek ma? A Pancia?
  8. Cholera,no,Lola potrzebuje swojego ludzia i domku.Na wczoraj!
  9. Doszly pieniazki z bazarku na slicznotka?
  10. Piekne,magiczne oczy,kogo Hebanek nimi zauroczy??
  11. Staruszku kochany,caly czas wierzymy,ze domek sie znajdzie.Musi sie znalezc.
  12. Dziekujemy za zyczenia. Przez ostatnie cztery tygodnie mialam urwanie glowy i zbyt malo czasu ,ale juz jestesmy. Juz kiedys pisalam,ze Kamyk upolowal mydlo i pol zjadl. Myslalam,ze to przypadek,ale wczoraj zostawilam otwarte drzwi do lazienki i po powrocie do domu zastalam psa pilnujacego ...mydlo lezace w kuchni na podlodze.Lazienke mamy na gorze.Skubaniec musial wlezc na gore i chyba wskoczyc na kibelek,zeby siegnac owe mydlo z umywalki.Czesc skonsumowal,a reszte zostawil sobie na pozniej.A co sie nawarczal zanim mu zabralam ta pysznosc!!!!Obrazil sie na mnie strasznie i udawal,ze mnie nie widzi az do wieczora.Nie wiem,co on widzi w tym mydle.Do tego,ze lubi dziwne jak na psa rzeczy:pomidory,winogrono (juz mu nie daje-podobno szkodzi psom),mandarynki,migdaly juz sie przyzwyczailam,ale mydlo:crazyeye::crazyeye:??
  13. Eee no,Agusia jeszcze bez domku???????
  14. Slicznosc taka,a domku jak nie bylo tak nie ma,buuu
  15. Zblizaja sie Swieta...,czas cudow... moze ten cud sie stanie i Misiek reszte zycia spedzi jednak w swoim domku...
  16. Tomo,koffany jestes,dziekuje.
  17. Aaaale uuucho!!!!!!!!!! Cud,miod i orzeszki!!!!!!
  18. Eeee,no od miesiaca cisza? Szelka,pradu u Was brakuje? Hehe.
  19. Pamietal Mikolaj dzis o Amiczku?? Ale domku pewnie nadal nie ma...
  20. Nie dostala Lolka domku na Mikolaja?? Buuu!!!! Pokazuj sie piekna na pierwszej!
  21. Oj Lirutek kochany,dzielna dziewczynka,teraz bedzie z gorki. Bardzo prosze o mizianka od ciotki.
×
×
  • Create New...