Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Ostatnie dni,kiedy malutek tak mieszka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/193/bff031e952d0d652.jpg[/IMG][/URL] Poszukuje transporterka plastikowego dla Elfika
  2. Oby do niedzieli i juz malutek bedzie u moich rodzicow :) Kurde,jakas zazdrosna sie zrobilam,ze oni juz go beda mieli a ja musze jeszcze poczekac :(
  3. [B]deer 1987[/B] no leze i kwicze!!!! [URL]http://sherry-niunia.home.pl/2486.jpg[/URL]
  4. [quote name='kasia14']bardzo ładne domki tam macie, kolorowe i w ogóle piękne ;) wszędzie takie są w Dani?[/quote] [quote name='agaciaaa']Ale tam ładnie :)[/quote] Milo mi,ze sie podoba moje bajkowe miasteczko.Na str.24 jest tez kilka fotek,wiec zapraszam. U nas zimno,rano -2 st,to wstawie fotke z lata [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/175/4e844aa660765fb2.jpg[/IMG][/URL] Hehe,ale zeby nie bylo tak idyllicznie,sa tez blokowiska... Na jednym z nich mieszka moja tesciowka.To juz jest czesc tzw asfaltowa.Prosze bardzo: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/211/8c932880d3cdbd75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/193/d647457932e6007d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/211/ca6675a4daa0af43.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Mysia_']... Dotarło 15 zł od mimiś z bazerku ;)[/quote] To z mojego bazarku. Powinno jeszcze wplynac 10 i 15 zl. Kabo,biedaku i co dalej z Toba bedzie??
  6. Swietne macie te spacerki! Sara widac zaprzyjazniona z psiutami.Zazdrosze Wam,naprawde.
  7. No juz czas najwyzszy,zeby ktos sie w nim zakochal.
  8. I labedzie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/192/9bf635e5755985db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/191/90bc7598667c7690.jpg[/IMG][/URL] Romeo i Julia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/210/9ca287b2e43a89c9.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze mam kacza historie,ale to juz jutro.Zmykam do lozka,bom chora,a TZ zaraz wraca :D
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/191/d63dbb031b6d19e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/192/6b8a44df958d4b98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/193/5ebeb0a4d345e9ad.jpg[/IMG][/URL] Przystan jest zaraz obok portu,to cyknelam przy okazji.
  10. Jak maly juz bedzie u nasto obawiam sie,ze przez czas jakis bede monotematyczna,wiec teraz troche w inna strone... W tamtym tygodniu wybralam sie do centrum,a to juz tylko dwa kroki do portu.Niestety kutrow jak na lekarstwo,ale pamietam i bede lapac jak tylko bedzie okazja.Tymczasem wstawiam co bylo :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/191/3bf29f35ba961bf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/210/64cfa067c8e18235.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/191/54d10f421baeeb08.jpg[/IMG][/URL] cdn (choc juz nie beda to kutry)
  11. Wieczorny spacerek na pierwsza
  12. Masz racje,bo gdyby znal zycie kanapowe,to przy tej budzie pewnie by cierpial,a tak to...normalka. Mimo to domek mile widziany!
  13. Biedulka.Smutna bardzo jest na tym ostatnim zdjeciu.
  14. Nie poddajemy sie i wedrujemy na sama gore pokazac sliczne pysio.
  15. Czegos nie doczytalam? Dlaczego bedzie goraco??
  16. Malutek kochany! Juz bym chciala zeby byl u nas,buuu.
  17. [quote name='modliszka84']aaa mogę go chociaż zobaczyć :loveu: ? jak juz przyjedzie ;)[/quote] No pewnie!! Dobrze wiesz,ze drzwi sa dla Ciebie zawsze otwarte!! [quote name='Od-Nowa']nie martw się, przecież niedługo będziecie razem na zawsze :loveu:[/quote] No tak,tylko ja bym chciala juz i teraz !!
  18. Agus,rozmawialam z Joanna i powiedziala,ze przywiezie malego do Pabianic.Tak wiec bardzo dziekuje za chec pomocy,ale Elfik bedzie dostarczony do rodzicow.
  19. W krzaczorach upolowala i zezarla jakas kaczuszke,pancia kiepsko karmi,to sobie dziewczyna radzi jak moze... No calkiem normalna,to ona nie jest...:D [URL]http://images34.fotosik.pl/208/e6924a1c59f6dba7.jpg[/URL]
×
×
  • Create New...