Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. No i co staruszku? Nic sie nie zmienilo? Taka cisza tu zapanowala.... Hopaj na sama gore,przypomnij sie slodziaku!!!!
  2. Co tam u Kacperka?Oby te opatrunki zelowe pomogly i przyniosly mu ulge. Kacperku,na bazarku jedna cioteczka to nawet sama siebie przelicytowala,specjalnie dla ciebie!!!!
  3. Trzymam kciuki za dobry,rozsadny,pelny milosci domek
  4. Wikulku,no niech ten domek nareszcie cie znajdzie,a najlepiej zeby pokochal ciebie i Astro..
  5. Pajdusiu,jutro nowy tydzien sie zaczyna,i nowa nadzieja na swojego ludzia.
  6. [quote name='Ulaa'].. Dlaczego nikt nie chce pomóc :placz:[/quote] Moze nie tyle nie chca,co poprostu nie wszyscy moga pomoc.Ja niestety moglam pomoc tylko w formie bazarkowej :oops:
  7. O matko,co za minka [URL]http://hanek.genobis.pl/maxio/maxio05.jpg[/URL] I poza wystawowa [URL]http://hanek.genobis.pl/maxio/maxio02.jpg[/URL] Tatus jest sliczny.Coreczki oczywiscie tez sliczniutkie sa. DOMKU, gdzie jestes??
  8. Oj psiutku,psiutku,taki ladny jestes,az dziw,ze nikt,naprawde nikt cie nie che....
  9. Kacperku,bedzie dobrze,musi byc,tylko walcz. A zaba juz osiagnela cene 50zl DZIEKUJEMY!
  10. Kurcze,jak Wiki i Astro tak sie lubia to moze znalazby sie taki domek,ktory pokochalby oba te psy...
  11. A najlepiej zeby ten dom zechcial tez Wikunie.
  12. Kacperku,zebys Ty wiedzial,jak cioteczki pieknie licytuja na bazarku,specjalnie dla Ciebie!!! Kochane sa. Ty musi wygrac ta walke! A pozniej znalezc kochajacy domek.
  13. Hoho ile cioteczek u Amika!!! Zeby jeszcze tylko domek sie znalazl...
  14. No wlasnie,troche sie popitolilo.Mialam jechac wczoraj,wyjazd nie wypalil.No niestety tak to jest,jak jest sie uzaleznionym od kogos i czegos. Filus zakochany w mojej mamie do szalenstwa!Tato mowil,ze jak mama poszla do lekarza,to Filus caly czas lezal w przedpokoju z nosem wcisnietym w rog drzwi.Gdy tato go zawolal,bo serce go bolalo,ze tak czeka,to przyszedl na JEDNEGO glaska i szybko pobiegl czekac przy drzwiach.Jak mama wrocila to podobno odstawil taki taniec,ze niejeden cyrkowy by pozazdroscil.Najlepsze miejsce to przy panci,obojetnie gdzie by nie byla.A najlepiej to na kolankach.Mama mu gotuje,wiec suche to juz be. Tata i Aga byli z Filusiem u weta,mial robione zabki (jeden jeszcze usunieto),wet stwierdzil,ze pies ma 7-8 lat.To jest naprawde jedna wielka zagadka ten psiak. Nadal bardzo kaszle -kaszel kennelowy,meczy sie z tym strasznie.Dostal zastrzyki,w domu mial tabletki,juz je skonczyl.Dzis idzie na szczepienie p/wsciekliznie,bo nie byl zaczepiony w schronie.....Na jego watku pisalam,ze ugryzl znajoma rodzicow.Dobrze,ze to znajoma i sie nie czepiala o szczepienie.Jakby to byl ktos obcy byloby nieciekawie.Filus jest moze i niewielkich gabarytow,choc duuuzo wiekszy niz by sie wydawalo po zdjeciach,ale to jest pies obronny.Choc to smieszne nie jest.Jest agresywny.Dziabnal sasiadke,a ta znajoma do krwi,choc przez spodniczke.Rodzice mowia,ze i tak jest kochany i madry i ze napewno da sie go oduczyc tego gryzienia. No i nie wiem co byloby dla niego lepsze,zeby tam zostal,czy jednak zabierac go do nas...?? A to wlasnie ten hmmm malutek [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9723/p1020862nh3.jpg[/IMG] W papierach od weta,ktore przyszly poczta napisane jest,plec:zenska...
  15. Jak to wrocil???? Tzn fajnie,ze Wiki ma znow kolege,ktorego zna,ale...Co z tym domkiem?
  16. [quote name='Odi'] Kiedyś miałam rogówkę skaleczoną i bardzo szybko wyleczyłam ją maścią do oczu [B]Solcoseryl[/B]. Nasza nieżyjąca już sunia Fina też na skaleczenie rogówki miała przypisany ten lek. Pewnie u Kacperka oprócz skaleczenia jest jeszcze infekcja. Spytajcie, proszę, dziewczyny lekarza o ten Solcoseryl dla Kacpra, może w jego przypadku ten lek też miałby zastosowanie. Mam nadzieję, że u psów rogówka jest w mniejszym stopniu unerwiona, niż u człowieka, bo ból skaleczonej rogówki jest okropny, przeszywający, jak cięcie nożem lub wbijanie szpil. Trudno go do czegoś porównać, ale i trudno zapomnieć.[/quote] Dziekuje za tego posta! Walcze z uszkodzona rogowka juz od roku i te konowaly tutaj nie potrafia mi pomoc!Bol jest naprawde okropny tak jakby ktos w oko wbijal igle,i nigdy nie wiem kiedy przyjdzie.Oby Kacperka tak nie bolalo!Czlowiek potrafi sobie to wytlumaczyc a pies poprostu w milczeniu cierpi. Ponownie zapraszam na bazarek dla Kacperka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110238[/URL]
  17. Yyyy hmmm no przepraszam... :oops: :oops: Ale i tak jest fajny i piekny tez jest :evil_lol:
  18. hehe no ale on fajny,geba sama sie smieje :)
  19. Zeby sie tylko psiaki nie boczyly na siebie,ale duza przyjazn w schronach chyba tez nie jest wskazana,bo jak jeden idzie do domku to.... :(
  20. Bazarek na Kacpra,zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10015504#post10015504[/URL]
×
×
  • Create New...