-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
*zaba* replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
No i co staruszku? Nic sie nie zmienilo? Taka cisza tu zapanowala.... Hopaj na sama gore,przypomnij sie slodziaku!!!! -
Sochaczew - Astro, mix goldena MA DOM ( Uciekł z domu)
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za dobry,rozsadny,pelny milosci domek -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wikulku,no niech ten domek nareszcie cie znajdzie,a najlepiej zeby pokochal ciebie i Astro.. -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Pajdusiu,jutro nowy tydzien sie zaczyna,i nowa nadzieja na swojego ludzia. -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
no i dostala? -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Witanko niedzielne :) -
Oj psiutku,psiutku,taki ladny jestes,az dziw,ze nikt,naprawde nikt cie nie che....
-
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Kurcze,jak Wiki i Astro tak sie lubia to moze znalazby sie taki domek,ktory pokochalby oba te psy... -
Sochaczew - Astro, mix goldena MA DOM ( Uciekł z domu)
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A najlepiej zeby ten dom zechcial tez Wikunie. -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
No wlasnie,troche sie popitolilo.Mialam jechac wczoraj,wyjazd nie wypalil.No niestety tak to jest,jak jest sie uzaleznionym od kogos i czegos. Filus zakochany w mojej mamie do szalenstwa!Tato mowil,ze jak mama poszla do lekarza,to Filus caly czas lezal w przedpokoju z nosem wcisnietym w rog drzwi.Gdy tato go zawolal,bo serce go bolalo,ze tak czeka,to przyszedl na JEDNEGO glaska i szybko pobiegl czekac przy drzwiach.Jak mama wrocila to podobno odstawil taki taniec,ze niejeden cyrkowy by pozazdroscil.Najlepsze miejsce to przy panci,obojetnie gdzie by nie byla.A najlepiej to na kolankach.Mama mu gotuje,wiec suche to juz be. Tata i Aga byli z Filusiem u weta,mial robione zabki (jeden jeszcze usunieto),wet stwierdzil,ze pies ma 7-8 lat.To jest naprawde jedna wielka zagadka ten psiak. Nadal bardzo kaszle -kaszel kennelowy,meczy sie z tym strasznie.Dostal zastrzyki,w domu mial tabletki,juz je skonczyl.Dzis idzie na szczepienie p/wsciekliznie,bo nie byl zaczepiony w schronie.....Na jego watku pisalam,ze ugryzl znajoma rodzicow.Dobrze,ze to znajoma i sie nie czepiala o szczepienie.Jakby to byl ktos obcy byloby nieciekawie.Filus jest moze i niewielkich gabarytow,choc duuuzo wiekszy niz by sie wydawalo po zdjeciach,ale to jest pies obronny.Choc to smieszne nie jest.Jest agresywny.Dziabnal sasiadke,a ta znajoma do krwi,choc przez spodniczke.Rodzice mowia,ze i tak jest kochany i madry i ze napewno da sie go oduczyc tego gryzienia. No i nie wiem co byloby dla niego lepsze,zeby tam zostal,czy jednak zabierac go do nas...?? A to wlasnie ten hmmm malutek [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9723/p1020862nh3.jpg[/IMG] W papierach od weta,ktore przyszly poczta napisane jest,plec:zenska... -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jak to wrocil???? Tzn fajnie,ze Wiki ma znow kolege,ktorego zna,ale...Co z tym domkiem? -
[quote name='Odi'] Kiedyś miałam rogówkę skaleczoną i bardzo szybko wyleczyłam ją maścią do oczu [B]Solcoseryl[/B]. Nasza nieżyjąca już sunia Fina też na skaleczenie rogówki miała przypisany ten lek. Pewnie u Kacperka oprócz skaleczenia jest jeszcze infekcja. Spytajcie, proszę, dziewczyny lekarza o ten Solcoseryl dla Kacpra, może w jego przypadku ten lek też miałby zastosowanie. Mam nadzieję, że u psów rogówka jest w mniejszym stopniu unerwiona, niż u człowieka, bo ból skaleczonej rogówki jest okropny, przeszywający, jak cięcie nożem lub wbijanie szpil. Trudno go do czegoś porównać, ale i trudno zapomnieć.[/quote] Dziekuje za tego posta! Walcze z uszkodzona rogowka juz od roku i te konowaly tutaj nie potrafia mi pomoc!Bol jest naprawde okropny tak jakby ktos w oko wbijal igle,i nigdy nie wiem kiedy przyjdzie.Oby Kacperka tak nie bolalo!Czlowiek potrafi sobie to wytlumaczyc a pies poprostu w milczeniu cierpi. Ponownie zapraszam na bazarek dla Kacperka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110238[/URL]
-
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Yyyy hmmm no przepraszam... :oops: :oops: Ale i tak jest fajny i piekny tez jest :evil_lol: -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
hehe no ale on fajny,geba sama sie smieje :) -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Zeby sie tylko psiaki nie boczyly na siebie,ale duza przyjazn w schronach chyba tez nie jest wskazana,bo jak jeden idzie do domku to.... :(