-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
[quote name='Mysia_']jest pierwsza wpłata na Kabo: SIDZINA-LANDOWSKA ANNA - 10 zł Justyna, napisz na pierwszej stronie, żeby potem wszystko było jasne ;)[/quote] Wlasnie dlatego prosilam o podanie konta,bo wiedzialam,ze jest deklaracja wplaty. [I]A bazarek lezy,nawet nikt nie podniesie,bu.[/I] Sam mieszka w bloku,a psy glodzi na dzialce,no pieknie:angryy:
-
[quote name='gusia0106']Jest jak najbardziej w temacie.... Jeja, jaki on był chudy....:-([/quote] [I][U][COLOR=red]On nie byl chudy! On teraz tak wyglada!!!!!!!!!!!![/COLOR][/U][/I] [quote name='Neigh']Pan zwyrodnialec........Ludzie jeśli sie nie zmieni prawa w tym kraju, to któregoś dnia któras z nas pójdzie siedziec.......[/quote] Watpie,zeby cos sie zmienilo....toz to [COLOR=red]TYLKO [/COLOR]:angryy: psy
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
*zaba* replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Juz jest jutro,a fotki?? Sliczny lisek rudasek potrzebuje domu. -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tu potrzeba kogos,kto sercem patrzy. -
Nie wiem,czy powinnam,ale to tez "metamorfoza". Kabo w schronie [URL]http://img254.imageshack.us/img254/3810/dscf0023rb1.jpg[/URL] [COLOR=red]Kabo dwa miesiace pozniej[/COLOR] [URL]http://images24.fotosik.pl/186/b5d332bf17b6f439med.jpg[/URL] [URL]http://images32.fotosik.pl/196/0b19b7e09d64ddc4.jpg[/URL] [I][U]Kolejnosc zdjec jest prawidlowa.[/U][/I] Jesli post jest niezgodny z tematem,usune oczywiscie.
-
A ja wpadlam na malego offika... Kropek niepotrzebujacy wody wcale :D ,wielkosc ok 16cm [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/197/576da451f17f0fb2.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/197/42b81cd196467146.jpg[/URL] [URL]http://images26.fotosik.pl/185/a5023672041f955f.jpg[/URL] Zapraszam na bazarek,zobaczcie sami psa po "metamorfozie" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9820075#post9820075[/URL]
-
Oby Heban mogl sie tak usmiechac w Swoim Domku.
-
Dziewczyny,potrzebuje nr konta.Wiem,ze to tak troche na wariata,ale moze sie jakos dogadacie,na czyje maja isc ewentualne wplaty.Jesli znajdzie sie DT lub hotel,pieniazki beda potrzebne. Jest juz deklaracja wplaty,ale nie potrafilam odpowiedziec gdzie wplacic pieniazek. Prosze o pomoc. I przypominam o bazarku na biedaka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108654[/URL]
-
[quote name='Rudzia-Bianca']... gumową kostką zainteresowała się po 6 miesiącach :-o oby teraz mniej czasu potrzebowało psisko :)[/quote] Moj kundel pileczka zaczal bawic sie jakis miesiac temu,a jest u nas...16 m-cy...
-
Co ty panciu tak lazisz za mna z tym aparatem?? [URL]http://images25.fotosik.pl/184/8a2f57ca95c5a1a9.jpg[/URL] Zaduma z patykiem w pysiu [URL]http://images34.fotosik.pl/196/3c246eaeacced184.jpg[/URL] Obroza piewsza klasa! No ale na badziewia,to ksiezniczka sie raczej nie nadaje :D
-
[URL]http://images23.fotosik.pl/184/0c0312b17196883f.jpg[/URL] Trzy dyski i jeszcze pileczka,no,no Swietna mina,zadowolonego,szczesliwego psa.Jaka smieszna plamke ma Lira na jezyku [URL]http://images31.fotosik.pl/196/68e57343bb9f6ad1.jpg[/URL] Uszy prawie jak u ON-ka :D [URL]http://images24.fotosik.pl/186/47d7846ee5ccda56.jpg[/URL] A ile Lira ma nog???? [URL]http://images34.fotosik.pl/196/0959e4f0f8326164.jpg[/URL] A tu sie usmialam :D :D :D [URL]http://images34.fotosik.pl/196/cd822c0907140f2f.jpg[/URL]
-
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
tylko kiedy one wreszcie nadejda?? -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
*zaba* replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='*zaba*']... Jak z finansami?? Czy wystawic jakis bazarek na malego??[/quote] Ponawiam pytanie. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
*zaba* replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Straszny biedaczek,serce sie kraje,takie malenstwo i tak skrzywdzone. Jak z finansami?? Czy wystawic jakis bazarek na malego?? -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
To chyba naszerstek...:) bo wysaje nad siersc hihi Wystepuje punktowo,a po wyczesaniu zamienia sie we wlos.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/184/1f6ada1db07f0c49.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/195/6f9fb881ccf07524.jpg[/IMG][/URL] Na przednich ma troche,a na brzuchu jakie dlugie kudly juz ma [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/184/205e6b0b2c4c5c86.jpg[/IMG][/URL] Aaa,i na stopach tez mu rosna,chociaz inne,smiesznie to wyglada,jakby mial takie stopy dlugie,nie wiem,czy na fotce to bedzie widoczne [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/195/3296571cff047011.jpg[/IMG][/URL] A tu dla przypomienia ,tak wygladal,gdy go wzielam.No nie byl taki zarosniety.I na lapkach wlos sie konczyl razem z paluszkami. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/274/69b345b7fdeb9265.jpg[/IMG][/URL] -
Moze byc ciezko,ba,napewno bedzie ciezko.Chociaz... maluchy szybciej znajduja domki.Oby sie udalo i wszystkie szczesliwie sobie zyly we wlasnych kochajacych domkach.Trzymamy kciuki. No i oczywiscie czekamy na zdjatka Lirutki z cwiczen i treningu.