Poprzez czytanie tego watku Pani Edytka i Pan Wlodek stali sie dla mnie bliscy.Wierzylam calym sercem,ze sie uda...
Pani Edytko,tak jak inni pisali,nie znajduje slow....
Panie Wlodku,wiem,ze gdzies tam..jestes i bedziesz czuwal nad Edytka.
[quote name='Basia i Barni']Mysia a Kabo jest u was zrobie bazarek od hani stach na niego- mam płyte i 6 autografów !!! mam nadzieje ze pieniadze trafa głównie do ciebie bo Hania mi zaufała wysyłajac autografy- i niechce jej zawiesc a kocha zwierzatka :multi:[/quote]
Rob kochana bazarek,pieniazki napewno sie przydadza.
Moj bazarek niestety okazal sie klapa...choc bylam pewna,ze bedzie inaczej :-(
Nie na kazdych dzialkach mozna trzymac psy,moze akurat na tych nie wolno..??
Ale minka,hehe
[URL]http://images31.fotosik.pl/188/ce7df93e70ae357b.jpg[/URL]
Poza prawie wystawowa
[URL]http://images31.fotosik.pl/188/4bfdccb62f88329e.jpg[/URL]
Sliczne to Twoje suczydelko jest !!!!
Jak off,to off (sory,ze nie w temacie)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=345"][IMG]http://fx2008.fm.interia.pl/foto/krew_A%20Rh-.gif[/IMG][/URL]
Sorry za offa,wykasuje ten post za kilka dni.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=345"][IMG]http://fx2008.fm.interia.pl/foto/krew_A%20Rh-.gif[/IMG][/URL]
Zapraszam ciotki na bazarek,bo stoi jak doopa,a ja myslalam,ze bedzie ruch w interesie...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108654[/URL]