Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Dzis do Eli dolaczyl pan Wlodek...,pan Brajla,psa bez oczu i kilku innych. Elus,spraw,aby nie czul sie samotny.
  2. Oj slicznotku,smutny dzien dzisiaj. Niech do Ciebie usmiechnie sie szczescie.
  3. Mialam dzis nie lazic po dogo,tak strasznie mi smutno z powodu odejscia pana Wlodka... Jednak jakos mnie przyciaga. Hop sunieczko!!!
  4. Poprzez czytanie tego watku Pani Edytka i Pan Wlodek stali sie dla mnie bliscy.Wierzylam calym sercem,ze sie uda... Pani Edytko,tak jak inni pisali,nie znajduje slow.... Panie Wlodku,wiem,ze gdzies tam..jestes i bedziesz czuwal nad Edytka.
  5. Nikt sie na Krowelku nie poznal?? E,pewnie ta jedna jedyna osoba akurat nie ogladala TV. A pan,ktory jest z Krowkiem to jest na DT czy DS?? :)
  6. Tylu z nas trzyma kciuki,wierzy,ze bedzie dobrze,no to chyba inaczej byc nie moze,prawda?
  7. Calym sercem jestem z Wami. MUSI BYC DOBRZE,I BEDZIE!!!!
  8. Ekm,czy nie czas na nowe fotencje??
  9. [quote name='Basia i Barni']Mysia a Kabo jest u was zrobie bazarek od hani stach na niego- mam płyte i 6 autografów !!! mam nadzieje ze pieniadze trafa głównie do ciebie bo Hania mi zaufała wysyłajac autografy- i niechce jej zawiesc a kocha zwierzatka :multi:[/quote] Rob kochana bazarek,pieniazki napewno sie przydadza. Moj bazarek niestety okazal sie klapa...choc bylam pewna,ze bedzie inaczej :-( Nie na kazdych dzialkach mozna trzymac psy,moze akurat na tych nie wolno..??
  10. Ale minka,hehe [URL]http://images31.fotosik.pl/188/ce7df93e70ae357b.jpg[/URL] Poza prawie wystawowa [URL]http://images31.fotosik.pl/188/4bfdccb62f88329e.jpg[/URL] Sliczne to Twoje suczydelko jest !!!!
  11. Wikulkowy ludz poszukiwany.
  12. Jak off,to off (sory,ze nie w temacie) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=345"][IMG]http://fx2008.fm.interia.pl/foto/krew_A%20Rh-.gif[/IMG][/URL]
  13. [B][U][COLOR=darkred]KTO MOZE POMOC??????[/COLOR][/U][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=345"][IMG]http://fx2008.fm.interia.pl/foto/krew_A%20Rh-.gif[/IMG][/URL] Juz nieaktualne,Pan Wlodek odszedl.
  14. Nie mam jak pomoc. Powrzucalam apel o krew wszedzie,gdzie sie dalo. Trzymam kciuki,bedzie dobrze,musi byc!!!
  15. Sorry za offa,wykasuje ten post za kilka dni. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97116&page=345"][IMG]http://fx2008.fm.interia.pl/foto/krew_A%20Rh-.gif[/IMG][/URL]
  16. Wydaje mi sie,ze z podaniem nazwiska to moze sie wstrzymac,ale mozna tak goscia opisac,ze wszyscy sie zorientuja-kto to.
  17. Hebanek nadal sam....
  18. Slicznota sie przypomina,szkoda,zeby tak marniala w schronie :(
  19. Zapraszam ciotki na bazarek,bo stoi jak doopa,a ja myslalam,ze bedzie ruch w interesie... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108654[/URL]
×
×
  • Create New...