[quote name='Cerber']ehhh dziewuchy pożyczcie mi troche czasy... wyobraxcie sobie, ze dopiero do domu wrocilam i dopiero zaczynam kuchnie sprzatac, a tu jeszcze moj pokoj, przedpokoj i duzy pokoj :( wszcedzie musze pomys okkna, poprac i potrzepac dywany, poscierac kurze, umyc podlogi, pozakladac firany, poprac, poubierac choinki i porozwieszac i poprzykleiac ozdoby siwatecznie... ja przeciez dzis to cala noc przez to nie bede spała :( a w tyg. nie bede miala kompletnie czasu na to wszystko... kurcze, jesli sie dzis z tym wszystkim nie uporam to bede musiala zadzwonic do GOSI, ZE DO NIEJ NIE POJADE JUTRO I BEDZIE ONA ZROZPACZONA... NIE WIEM CO ZROBIĆ... :(:(:(:(:( chce, zeby było dobrze, ale chyba mi na dwa fronty nie wyjdzie :(:(:(:( dobra ja spadam sprzatac, bo sie nie wyobie... Na razie wam kochani... :*[/quote]
Przepraszam jeśli napisałam coś nie tak... Ale Ci współczuję... Ja małą choinkę jakieś 50cm ubierałam ze 2 godziny co dopiero Ty masz... Jakbym mieszkała we Włocławku co bym do Ciebie przyszła i bym Ci pomogła. Powodzenia, kochana:loveu: