Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Hugo-Kochaś']Jakaśik HYBRYDA:lol: :lol: :lol: próba będzie jak się Dulczyński nauczy obsługiwać to TO:evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to polecam instrukcje obsługi ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:nie przyszłaś zobaczyć to wyczyściłam:cool1: Madzialeno...AWATAR EXTRA SEXY [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  3. [quote name='Hugo-Kochaś']Cześć Alutka:multi: Mogłaś nie czyścic - zapluty ciekawszy:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w imieniu Alutki:eviltong::eviltong::eviltong:- witam Cie kochasiowa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Hugo-Kochaś']Przywitałam sie z Tobą u Klockowej:evil_lol: to tera WITAM KLOCKOWĄ U CIE:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhaah... i jeszcze śmiesz twierdzic że MY szurnięte :mad: cześć Dulczyńska u NAS... a tero ide do NAS znów Cie przywitać :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Hugo-Kochaś']Cześć Szurnięte:loveu: :loveu: Będą wkrótce fotki. Dulczyński se kupił aparata :roll: Jakisik LumiX FZ 50 (to przez tego Wiktora Pysiowego:p )[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łał!!! Lumix FZ 50 :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ..............................................................to nie wiem jaki to :eviltong: prosimy natentychmiast zrobić próbe aparatu... JUSZ! [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:mam okulara na nosie....i Qba tysz nie widzi banderolasa Twego i Cezary.....zgoniłam rodzinę na kompa....i zadyma bo sie tera pchają :diabloti:....... [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wyczyściłaś zapluty monitor :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Hugo-Kochaś']Klocusiowa upał Ci namięszał we mózgu:evil_lol: :evil_lol: To są fotki LUŚKOWO -Clockworkowe:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przecież wiem że LUŚKOWO- Klockowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: sprawdzałam czujność odwiedzających :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaa cześć Alu... niewidząca mojego banerka!!!! :hmmmm: [SIZE=4]czy widzicie u mnie baner?? bo ja widze, a Ala nie[/SIZE].... a masz okular na nosie?? :cool3::cool3: AVATARKA nie wiedzicie- bo nie mam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:Magdziu......WITAJJJJJJJJJJ:multi::multi::multi::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alloo!!! Alu! [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ochoooo znowu sie zaczyna....[/B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B]i KCM:evil_lol: :lol:[/B] :lol: :lol: [B]DZIEEEENNNNN DOOOBBBRRRYYYY BBBAAAAARRRDZZZOOOOOO:p [/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że co sie zaczyna :hmmmm: wiem wiem Aguś- czekasz na mojego priwa... ale ja sie nie umie zmobilizować- potrzebuje kopa ło jak przeciągła... jak to muuuuuuuulllląąąącccceeee dogo [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='evaxon']:lol: widziałas mojego ptaszka??:oops::evil_lol: kupka normalna:evil_lol: dostaje ziarenko + wapno + anaboliki :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak widziałam :diabloti: bo ja głupia stara sklerotyczka zapomniałam dać linka do zdjęcia... a tam jasno widze że to nie ziarenko+wapno+ anaboliki :shake: poprawiłam sie- link jest :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='basia2202'] raany... nie strasz mnie.. bo przecież zamiast kupować małej pontonu - nowego spania (bo na swojej poduszce już się nie mieści), to kurcze nie wiem.. faktycznie będę musiała odstąpić jej wersalkę... o zgrozo!! :crazyeye:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dasz rade.... moje 60kilowe maleństwo też przejęło łóżko... ale wpuszcza nas do niego i pozwala mi spać u siebie w nogach :oops: no to tera czekam na fotki psiowo-spacerkowe :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]....poszeptam Ci na uszko...;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobsz..................... poszczekam :p ślag mnie trafi zaro z tą głosową reklama na DOGO..:angryy::angryy::angryy: "użyj axe, wyśliń esemesa" bo ja nie wiem jak wyślinić tego esemesa :placz::placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]melduję się jakem marycha ....na 2 gie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie pisze sie na 2 gie ino słowami ... na gie gie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='evaxon']:lol: tutaj nawet ja niej estem w temacie:grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a no to luzik... przestałam sie stresować... Widziałam Twojego ptaszka :razz::razz: zastanawiam sie czym go karmisz.. bo kupka jakaś taka dziwna- musisz uważać żeby ptasiu nie dostał ZAPALENIA okrężnicy :diabloti: [URL]http://images23.fotosik.pl/37/be861b8a00cdb5d2.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]No Homerus... pokaż sie na tej wystawie :kciuki: No Justynka... pokaż sie przed tą wystawą :evil_lol::evil_lol: No szczeniaki... czas na samodzielność :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rozumiem że allegro nadal nie wystawione??? mam wystawiać.....:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='madzia i medor']Hmm, czy mam banana w ustach:diabloti: :mdleje::evil_lol: :evil_lol: nie odpowiem, bo zaplułam przez Cia monitor [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]czyli banan na monitorze :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] W pracy - uczę sie do prawka:p Musiałam tu zajrzeć, bo działata na mnie jak narkotik:cool1: :diabloti: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]riki tiki narkotiki :cool3::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:razz:...noooo wiem cos o TYM...;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]opowiadaj :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:no....teraz to od razu mi lepiej ...;)...czuję się jak w .....Naszym Blogasku...:loveu::loveu::loveu: jest niebiesko.... jest arialowo... są kropeczki:multi::multi::multi: WITAJ MADZIU...;):multi::loveu: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj Alu! [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='malawaszka']oo nawet nie wiedziałam, że Tartak nielubiany na dogo :-o ja tam uwielbiam psy od nich - są piękne! kolekcja szkiełek niestety jeszcze przez dłuższy czas pozostanie taka uboga :lol: czyli sztuk 1 :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ooooo.. i to kolejna przepychanka dogo.... hodowle... lubiane nielubiane... a człowiek jest zawistny, i jak komuś sie powodzi to trza mu do doopy nakopać :cool1: TYLE :cool1: cze siewco epidemii :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Anka12'][COLOR=darkorchid]Klocusiowa Lwico Moja to też urodzona 28.07???????:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: [/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]23 , 28 to tylko libacja :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)...z 23 lipca...[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja też stawiam na : WYPCHAJ! cześć Pysiosławo mła :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i co z fotkami?? psiur jest mało widoczny to i jak ma szukać domciu :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='paula_z']Bosh :mdleje: ze mną [B][U][SIZE=4]chyba też coś nie tego :stupid: [/SIZE][/U][/B]bo zaczynam rozumieć to Wasze klachanie ;) :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy co sugerujesz... kto jeszcze [U][SIZE=4]:stupid:[/SIZE][/U][/B][B][U][SIZE=4]:stupid: [/SIZE][/U][SIZE=4][SIZE=2]cześć Dulkowe.... miziu miziu :loveu:[/SIZE][/SIZE][U][SIZE=4] [/SIZE][/U][/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:i ja będę i ja ...naprzekór temu co O MNIE mówią ....a MÓWIĄ:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i ty też się nie daj ...trza być twardym nie miętkim;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aga to silna facet.. :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I] [COLOR=Red]:hmmmm:....myślisz że to plotka...;)[/COLOR] [/I][/B][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:YUPI YUPI YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:multi::multi::multi:KCM:loveu::loveu::loveu: nareszcie wracamy do świata.........;) [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mądrych inaczej :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...