-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba zaprosze tu Fusice... jej biadolenie przynosi szczęście "ŁOLABOGA" :diabloti: maluszku... trzymam za Ciebie kciukasy najmocniej jak mogę... Musi być przecież gdzieś TEN dom... koniec poniewierki!!!!!! :mad: [/B][/COLOR][/FONT] -
Piękny MASTIF JUZ W DOMU ZE SWOIM PANEM :)
clockwork replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Korsiczku... idziemy na spacerek... na 1! ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']Chlorkowa wyslij no mnie tu przyjaciela mego motylka z bateriami mymi:diabloti: bo mnie padli a Dili mi wlasnie demoluje ogrodek i chcialam to uwiecznic...:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] masz pretext żeby do nas wrócić... czy tego chcesz czy nie- bateryjki czekają :p opiekuję się nimi... suuuuuuuper te niemieckie aku :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:hmmmm:...wieczorkiem widziałam wszystkie 3 dziś widzę wszystkie 3 ....AGA .....nie pij więcej .....z NAMI:evil_lol:....albo pij częściej:evil_lol: AGUŚ i zapomniałam się z tobą przywitać :loveu:..w Naszym Bloguniu;) [/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:...Nagrodę....:evil_lol: :multi:Witaj Nasza 1/3 W Naszym Bloguniu:loveu: [/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] jak tam skorupeczka i zapałeczki....;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ha ha ha.... śmieszne to że moje PMS sie skończyło i zwinęłam sie w nocy jak domek ślimaka... a tera oczy na zapałkach :cool1: jo tysz widza wsje 3 banery... wszystko widze :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Tobie też pies zmienia zabudowe przestrzenną ? :crazyeye: Ja mam trzy dziury do zakopania :mad: :angryy: Nie wiem czy do którejś z nich nie wsadzę Szelmy i nie zakopię :diabloti:[/quote] [quote name='dealer']przez ostatnich pare dnich uchlastalam pare drzewek, sliwke, japko i grusze...bo siem nieco rozrosly, wykarczowalam winobluszcz bo sie rozpychal, pozbieralam szyszki i galezie rozniste, ulozylam na koope zamowilam pana co mial to zabrac se.......... Pieseczek rozwloczyl po calym ogrodzie to co bylo poskladane:mad: przewrocil donice z roza i jakims sposobem wyrwal rododendrona....a to wszystko w pol godziny:roll:[/quote] [quote name='Pysia']Ja skrzętnie siałam trawke przy krzaczkach aby łysych placków na trawniku nie było....Trawka wyrosła i...Szelma zaczęła kopać :angryy: Już kilka przepięknych tuji płożących i stojących ma pourywane korzenie....[SIZE=3][U][B]Modlę się żeby jednak przeżyły :roll: Powoli zaczyna mnie to męczyć....[/B][/U][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj tak... modlenie męczy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak ja kocham te Wasze psy... i zazdroszcze życia rozrywkowego :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]nie bądź zachłanna ...poczekaj ...niech sie utuczą:evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala... one zjadają teściową.... myślisz że przezyją??? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer'] yyyy...ja ogladam wschodziki w zasadzie od tylu....a to bylo zrobione z auta jak wracalismy z Polski....zachodzik polski a wschodzik dojczowski:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pięęękny wschodzik mają w tych dojczach oj piękny.... tam wszystko jakieś takieś piękniejsze :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Kolorowych powiadasz:hmmmm::hmmmm: :diabloti: Jak dziś w pracy opowiadałam mój bardzo kolorowy sen <- o różowym rozbijającym się samolociku, to koleżanka mi powiedziała, że "kolorowe sny mają pierdo2lnięci ludzie":evil_lol: Ona też takie na okrągło miewa...:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]medorowa!!! proroku przestań!!! :mad: ja latam różowymi :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:prz.........epraszamy:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] :oops:[FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]...ja też mam kolorowe sny ..........nie ma dla mła ratunku:diabloti: Zresztą Cezary mnie dziś podsumował .....ze czas zacząć się leczyć ....:oops:siedziałam w wannie i pisalam se esemeski z Moją 1/3:lol:...i co tu leczyć ....:hmmmm:...TZty się nie znają:shake: [/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahaha... mało tego- ja odpisywałam na te eski.... też w... wannie :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']Alu wybacz ze to napisze ale.. dorosła kobieta bawiaca sie pod woda wibracja z komorki ... i mowiaca o tym głosno :shake: Alu przecie dzieci tu sa:diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co tu robią dzieci??? pytam sie !!!!! :mad::mad: [URL]http://images26.fotosik.pl/38/781adf1abb6815ae.jpg[/URL] jastrzębska górnicza yntelygencja szpagatowa. PRZ EPRASZAMY ! :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bob budowniczy zawsze da rade,[U] [SIZE=4]Bob budowniczy nie jest sam......[/SIZE]:diabloti:[/U][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='AlKil']Wolę Strażaka Sama... [/quote] [quote name='madzia i medor'] Zawsze rade da:pCzy jakoś tak;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bob Budowniczy to nie jest SAM :diabloti: jak słowia piosenki wskazują :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='AlKil']No przeca napisałam - Strażak Sam - pomoże Ci, a Bob budowniczy zawsze da radę. Był jeszcze Listonosz, bodajże Pat, ale nie pamiętam co on...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pat to był sąsiad od Mata... Pat a Mat- oryginalny tytuł czeskich sąsiadów [/B][/COLOR][/FONT] :p [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]A je to :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] Ja miałam ZUPĘ na monitorku :roll: kaszkę, marchewkę i kawałek ziemniaka :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Paula... a próbowałaś kiedyś do zupy dolać wody :diabloti: polecam :eviltong: cześć Alu... zagadałyście NASZEGO blogasa [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']:obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czego wali focha???? [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mad:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odpowiedzi musiałam podzielić na 3 posty bo było 4 miliardy images :shake: DZIEŃ DOBRY sie ogólnie z wszystkimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Klocuszkowa....[/B] [B]dzis widze Twoj banerek...jest ppppiiiiiieeeeeeeeeeeekkkkkknnnyyyyy:loveu: [/B] [B]czy to jest pocieszajace???[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niezmiernie pocieszające... :cool1: to był cel mojego życia- objawić wszystkim banerek :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Dość długo zastanawiałam się gdzie mnie los przywiał i przyszło mi do głowy popatrzeć u góry :evil_lol: I teraz wiem :multi: U Klockowej :loveu: Witaj kobieto co to opanowały Ci blogaska takie jedne spod ciemnej gwiazdy :shake: Nie zadawaj się z nimi - radzę Ci bo się stoczysz :cool1: Patrz co ze mną zrobiła Weszka :placz: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja myśle że to im powinnaś dać taką rade... zobacz... już im zapierdasili banera, potem zniknie ich/nasz blogas, potem sfixują.. a potem... potem to nogi śmierdzą :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']srutututu majty z drutu:diabloti: dzien dobry moja mila:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]titti frutti prostitutti :diabloti: guten morgen NASZA ty![/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agnes1']UPS a ja nie widzę banerka wsiech 3/3 :placz: Nie ma ani Klockowej, ani Ozulkowej, ani Dilerkowej.:angryy: Nie wiem o co biega ale chyba was ktoś okradł;) [COLOR=PaleTurquoise]i to mówię całkiem poważnie:shock:[/COLOR][/quote] [quote name='agnes1'][B]Witaj Alu:loveu: Przecie napisałam że to poważnie:cool1: Wszystkie inne widzę a waszych nie:-( Co tu sie do chorej nerki dzieje:mad: A Klocuś był taki siupel na tym banerku:roll: Ktoś was straszy:diabloti: [/B][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]:shock:[/COLOR][COLOR=PaleTurquoise]:shock:[/COLOR][COLOR=PaleTurquoise]:shock:[/COLOR][COLOR=PaleTurquoise]:shock: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholewcia... a mówiłam nie zadawajcie sie ze mną... bo na dobre Wam to nie wyjdzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: kruca bomba..[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mad:.:mad: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=PaleTurquoise][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] KRADZIEJE!!!!!!!!!!!!!!! oddajcie nasze banerki!!!!![/B][/COLOR][/FONT] [/COLOR] [quote name='malawaszka']hahaha 3/3 macie jakąś karę????? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie my... karę mająCi którzy nie mają przyjemności oglądać naszych banerków :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Boszzz, aż mis ię roczochrana wyprostowała z wrażenia Boszzz, przeca ja nie lubię alkoholu:shake:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake::shake: a tej tylko jedno we głowie... ALKOHOL.... czy gdzieś kochanieńka padło słowo "ALCOHOL"??? ehhhhhhh Poland-Alkoholand :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Cze miszczuniu :grins: [URL]http://images25.fotosik.pl/38/55d8b1bead7b69d3.jpg[/URL] :grin: Idę po ściereczkę do czyszczenia monitora :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poszła i znikła.... czy ta szmata cie porwała??? :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: czesc:razz::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co [/B][/COLOR][/FONT]:hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: ?????????????????? [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Ewuniu w Naszym bloguniu:diabloti::cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:grins: [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]cześć Ewuniu ........w NASZYM Bloguniu :loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [CENTER]:loveu: [/CENTER] [quote name='dealer']czesc Ewuniu w Naszym bloguniu:diabloti:[/quote] [CENTER]:loveu: [/CENTER] [quote name='malawaszka']widze baner :diabloti: inaczej nie umiam nawiązać do Waszej rozmowy :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miło :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='AlKil']MISTRZU - też już widzę.... nie rzucaj picia...:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HA! dziękują Bill Kill....... z piciem to do medorowej.. ja juz swoje wypiłam- pauza dzięki za odwiedzonko- wymiziaj zmorowatego pomiocika... też ma taką fryzure jak ja?? jakby piorun w pudla d...pnął??? [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='AlKil']Po raz kolejny przekonałam się, że nie należy jeść podczas wizyt na dogo... zaplułam [U][SIZE=3][B]bobem[/B][/SIZE][/U] mojego czyściutkiego laptopika!!!!:roflt: :roflt: :roflt:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bob budowniczy zawsze da rade, Bob budowniczy nie jest sam......:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie pytajcie jak to zrobiłam :roll: ale przez baner szarpnęłam godzine nadgodzin :oops::oops: ale sie udało......:multi::multi::multi: proszę mi mówić mistrzu :cool1: MEDOROWA!!!!!! spokojna Twoja rozczochrana... możesz pić dalej [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']taaa dasz psa w kawalkach i zaraz sie zlatuja a jak inne arcydziela wstawiam to ni ma nikogo:diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tez dałam 666 zdjęć Klockowych znad wody a komentarze byli ino do jednego- moich niewytrymowanych nóg :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] eeeee....nie mam...robaki zjedli...:diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa robaki [/B][/COLOR][/FONT]:p -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]są 2 opcje... albo ja z medorową już nie pijemy, albo WY! ta druga sie mi bardziej podoba :evil_lol: czy ktoś mi wytłumaczy o co kaman... że ktoś widzi, a ktosie nie widzą??/ :hmmmm: bo ja chyba wariuje [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='madzia i medor']To ja Madzia sie nazywam:lol!::lol!::lol!::diabloti:[/quote] [quote name='dealer']to ja ....Aga sie nazywam:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przepraszam, dziękuję- ja tych słow nie używam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Riki tiki sprzedajemy narkotyki:diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/g065.gif[/IMG] ALLO!!! POLICJA!!!???? uprzejmie donosze..............tit, tit, tit...[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']riki tiki ja sprzedaje narkotiki riki tiki kjakejsiki riki tiki tralala kto w interes sie mi tu wpindala?:mad: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tutti frutti prostitutti :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']nie ma banera!! nie ma! nie ma!!!:diabloti: nie wierz im one klamia! nie ma banera ..jest podpis banera niet!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] masakra... trace zmysły... nie wiem o co biega... ja... ja nie wiem o co biega.... banera w podpisiku widze tylko JA i MEDOROWA!!!!!! przeca nie możliwe żeby to była wersja dla Tyszanek, Magdów :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poćwiartowany Dili najpiękniejszy... a tera dawaj- tesciową w kawałkach- nie mów że nie masz :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Ale masz seksiasny avatar:mdleje::mdleje::mdleje: W morde małego, bezbronnego jeżyczka:diabloti: Acha widzę Twój banerek:grins::grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bezbronny JęZYCZEK :hmmm: :multi::multi: widzi banerek!!!! [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='AlKil']Zajrzałam nie przez pomyłkę i też bannerka NIE WIDZĘ:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie widzi :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']nie wnikam o co kaman....podpisik widze banerek wsyslo ci:razz: i cie kofam informuje uprzejmie i informuje tez ze fon mi nie dziala jak naprawia jutro to zadzwonie:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie wiidzi :angryy::angryy: mam skypa jakby co... jak teściowa nie blokuje :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']A ja ci mówię"zmień ten sexy AWATAR,to może zobaczymu Klocka w BANERKU":eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie zmienie- foto ocenzurowano :p cholera!!!!!!!!!!!! o co biega z tym banerem... to jest czy nie ma!!!!????? :angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Hugo-Kochaś']gorące wiadomości z linii frontu : aparat jest powolutku rozgryzany:evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dulka rozgryzła?? :crazyeye::crazyeye::diabloti: nowiuski aparat.. a tero stał sie aparatem na zębach Dulki :shake::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Hugo-Kochaś']jak se zmienisz na mniej seksowną fotkę.to może wtedy cenzura puści:hmmmm: :grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja mówie o banerku w podpisiku nie o avatarku- banerka z Klockiem podobno nie widać, a ja widze[/B][/COLOR][/FONT]:hmmmm: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie mi tu rozgadały... a mnie nie było :placz: co sie dzieje z moim banerkiem!!! ja wciąż i ciągle widze- czemu Wy nie widzicie :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:...to MY zaciskamy :kciuki::kciuki:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i my też... wszystkie kończyny chwytne :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Hugo-Kochaś']Taaa...Ty myślisz że sie załapiemy:cool3: .bo aparata Miruś kupił po to żeby PSY miały fajne fotki:lol: :lol: :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiadomo... po co innego aparaty :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Piękny MASTIF JUZ W DOMU ZE SWOIM PANEM :)
clockwork replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wdepłam do CC...:loveu::loveu: zdjęcia!!! dziewczyny zdjęcia!!!!! musicie postarać sie o lepsze- bo TU nie wiedać nic... a musi być widoczny na ogłoszeniach!! [/B][/COLOR][/FONT]