Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dilerka- gdzieś TY ;) choo bo mi smutno :-( [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Fusica']Dobra Ciotka, będę pod wejściem do galerii o 19.50. Mam nadzieję, że wszystko będzie O.K. :thumbs:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nosz qrde... jak ja mam pracowac z zaciśniętymi łaapami.. ale nie puszcze... o nie!!!!! :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ale gupecek :loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:placz:tak ...dziś ją wzięło z fotami ...ja wiem dlaczego ....wiem ...bo ja jutro idę do pracy rano:placz: .......i dziś nie miałam z kim poklikać :placz:...a jutro mnie nie bedzie:placz::placz::placz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:-x:-x wcale niee.... wzieło mnie bo mnie wzieło.... bedziesz jutro popołudeńku :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KTOŚ :diabloti: Ci rozjechał blogasa :diabloti: no DILI... tak sie nie robi... to cioteczki sie zamartwiają a ty tu goopa palisz... :mad::mad: siad na żić i siedź.... spokojniutko siq, qpe i do domciu... wytrzymaj chłopie! oszczędź sie z tydzień!!!!! Aga- przywiąż go do kaloryfera :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='evaxon']przestan mnie nachodzic:placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] :lol!::lol!::lol!::lol!:
  7. [quote name='Justa'][URL]http://img235.imageshack.us/img235/9797/dsc0374lv7.jpg[/URL] waszkomała !!! masz więcej belgów ?!?!?! :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] z tego co mi wiadomo to ma angola i wikinga.... i jeszcze do tego belga?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: weszko... wstydź sie :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Pysia']Oszalałaś :crazyeye: Tyle fot ? :crazyeye: Ja nawet nie wiem którą mam zacytować bo co do wybierania to ja niezdecydowana jestem :diabloti: Najchętniej bym wsie ale za dużo z tym roboty :cool1: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakoś tak mnie wzięło dzis z tymi fotami- PRZE PRASZAM :oops: więcej sie to nie powtórzy :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][CENTER] :sweetCyb: czesc :sweetCyb: [/CENTER] [/quote] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]BU! :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  9. [quote name='evaxon']mamooo :scream_3:a Klockowa chodzi po blozkach i straszyyy[/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]BU! :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='evaxon']:-x a kysz siła nieczysto :-x dlaczego jestes nie miła:placz: mamooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: naszłam cie znowu :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem jestem- melduje sie !!!! fotki poogladałam i oplułam monitora przez ciebie..... aleś doopła z tego hamaka... poka pośladki :cool3::cool3::cool3: buuhahahahhahah pozdrowionka i całuski dla familiji twej :loveu: i dla Luchy od Klocucha tysz ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Łał!!!!!!! ale żeś pojechała z fotami............. no no no................... pokazałaś nawet...............panieny Pana Klocka:razz: u mnie tez som..................foty nie panieny:eviltong::eviltong::eviltong: ale dawkowane w małych ilosciach to był lans, cobyś o mnie i mojej psicy nie zapominała:p[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bea.. ja nie zapomniałam ino sie dziś jakoś tak rozpędziłam z fotami i zlaciało pół dnia- dopiero teraz właże na blogaski innych ... czekaj na mnie zaro bede u cia!!!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='evaxon'] :crazyeye:ale szczurkow macie:cool3: syty obiadek bedzie:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] poczekajcie z tym do soboty... pomoge wam je usmażyć i zażreć P.S. policzcie dobrze te szczurki.:loveu::loveu:.. bo po łikendzie możecie mieć 1-2 mniej :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć TIGRA!!!! chciałam Cie poinformować że Twa pancia jedzie sie byczyć nad morze, a ty biedna samotna ... dostaniesz działke :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:bo było ciepłe majty nosić zima a nie sznurówki pętać...:eviltong:a z piciem to w sumie mogłabyś więcej bo ci wydajność opadła Medorkowa .........a ja zaś dzis miałam kolorowe sny ....czy dla mła już nie ma ratunku:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/CENTER] [RIGHT]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/RIGHT]
  16. [quote name='evaxon'][CENTER][COLOR=Lime][B][SIZE=7]wariatki!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=Lime][B][SIZE=7]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=Lime][B][SIZE=7]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][SIZE=7][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]udowodnij :mad::mad::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj lalunia- wróciłam do NASZEGO blogunia :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='paula_z']Aaaaaa :mdleje: zajebioza :loveu: (jak to mówi Magda Klockowa ;)) [URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.17-4.jpg[/URL] [URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.50-2.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]zajebioza :mdleje: :diabloti: [SIZE=2] dopiero tera sie melduje bo... cały dzień wrzucałam fotki... duuuuużo fotek :roll:[/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [URL="http://video.interia.pl/obejrzyj,film,66720"][FONT=Arial][COLOR=Green][B][SIZE=6] filmidło... Clockwork/MICHELIN[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/URL] [CENTER][URL="http://www.michelin.pl/pl/home/home.jsp?languePage=PL"][IMG]http://www.michelin.pl/pl/images/im_logo_home.gif[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]brakło mi słów.... Pysia!!! jesteś chora :diabloti: zlałam sie :oops: joł joł weszko z brudnym ałtem :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='dealer']buhahaha padlam:evil_lol: i rano sie budza na kawusie:evil_lol: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]o 7:50 ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://images25.fotosik.pl/42/db158d71a41e1aa4.jpg[/URL] a cio to za dresiarz?:razz: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]imie: Magda nazwisko: Klockowa adres: a,dres oryginalny, ADIDAS :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]i maja w terrarium pstryczek ....i gaszą sobie światło jak chce im się spać ;)...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak- dokładnie o 19:30 gasi sobie światło i idzie spać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']hahahaha :diabloti: dobrze że umięśniony grzbiet i flaczki nie wyszły :evil_lol: a tak serio to jestem w szoku - nie wiedziałam że tak mogą :-o[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... mogą mogą ;) i rządowe od braci K..... w komplecie :cool1::cool1::cool1: w jednej nawet oryginalnie zainstalowany fotelik pozostał :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/ffd0b92776e95f75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/43/8173c183f2878d5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/43/17967140f9deb47c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/5660befadaf7139f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]Doberek. Powiadasz, że kontrola płci. A z tym myciem to tylko autka? Czy w cenniku są też mycia okien?[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bbuuuhahhaha... do mycia okien to i ja pilnie poszukuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka'][URL]http://images23.fotosik.pl/43/575cb7e634633021.jpg[/URL] :crazyeye:jak to pod wodą?????[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chcieli go utopić...widzisz że kamiorem przywalony .......... ale wyszedł z tego :diabloti: LEGWANY tak mają że sobie śpią czasem CALUSIEŃKIE zanurzone pod wodą... biorą sobie akwalung,i nurkują ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]na letnie wymieniliście;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie- na NOWE zimowe - już po lecie :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ukradłam Kasi Dareckiej fotki jak NASZ legwanek był jeszcze ICH legwankiem.... :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/43/6a32d62dbf35af0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/43/984790ec580be730.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/1271a1e954370a70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/43/143ecb4ee699bd7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/43/575cb7e634633021.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...